Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ja pracuję 24h/dobę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    ja też narazie siedzę przy dziecku,nie muszę iść do pracy,ale z jednej strony bym poszła...bo mnie wkurza to że jestem od męża zależna finansowo.otrzywiście kasę mamy wspólną,nigdy mi nie mówi,że wydaje na to czy na tamto,nigdy mi nie wylicza,że mam tyle,ale sam fakt.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      jesli chodzi o finanse to rowniez nie musze chodzic do pracy ale chce.dla mnie to jak rozrywka i okazja do spotkania z ludzmi.pracuje 1 lub 2 dni w tyg.a tosia jest w tym czasie ze swoim tata.jestem na bierzaco jesli chodzi o moje dziecko.nic przez te kilka godzin nie trace
      shannon

      Skomentuj


        #18
        shannon i masz zdrowe rozwiązanie a przynajmniej masz jakiegos grosza i oderwanie od codzienności

        Skomentuj


          #19
          no tak.poza tym moj facet wie co to znaczy byc z dzieckiem w domu
          shannon

          Skomentuj


            #20
            GOPLANA tu za to gdybym byla sama z dzieckiem bym nie wyzyla ale jesli patrzec na to pod katem kieszonkowego to duze kieszonkowe.Zawsze moge malemu cos ekstra kupic,zalozylismy dla niego ososobne konto i czego nie wydam,przelewam.Bedzie mial na 18 urodziny pare groszy

            Skomentuj


              #21
              Fajnie Shannon sie zorganizowalas ale u nas by nie dzialalo.Moj rozkreca wlasnie firme poza tym codziennie siedzi na budowie.Musialabym malego komus obcemu zostawiac.

              Skomentuj


                #22
                Dotka no ja jako kieszonkowe o tym myslalam.
                Shan 1-2 dni w tygodniu to looz - ja o takim codziennym po 8 godz dziennie harowaniu pisalam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  chyba bym umarla jakbym miala zostawic z kims obcym!czemu to tak boli!!!
                  shannon

                  Skomentuj


                    #24
                    Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                    jesli chodzi o finanse to rowniez nie musze chodzic do pracy ale chce.dla mnie to jak rozrywka i okazja do spotkania z ludzmi.pracuje 1 lub 2 dni w tyg.a tosia jest w tym czasie ze swoim tata.jestem na bierzaco jesli chodzi o moje dziecko.nic przez te kilka godzin nie trace
                    Pisząc, że nie chciałabym niczego stracić z życia synka miałam na myśli pracę na pełen etat czyli 8 h plus dojazdy. Marzy mi się praca na niepełen etat, choćby na 1/4 etatu. Tylko kto zatrudni młodą mamę, która z pewnością będzie często bywała na chorobowym, ciągle się zwalniała wcześniej i nie wypełni dobrze swych obowiązków skoro ciągle mysli o dziecku? Takie jest mniemanie pracodawców. Nikt nie docenia tego, że mama dwu-trzylatka musi być mega-zorganizowana aby poradzić sobie ze wszystkim. Szukamy przykładu na zachodzie Europy, że tam dają pieniądze na dziecko. A nawet w Bułgarii młode mamy mają lepiej. Tam przez dwa lata każda mama dostaje około 450 zł. miesięcznie. Przy tym nasze becikowe to nic.
                    Erwinek urodzony 20 kwietnia 2007

                    Skomentuj


                      #25
                      TULUMBI niestety taka smutna prawda.ja ma dobrze bo mi bardzo ida na reke.nie ma problemu zebym pracowala 2 dni a jak bede chciala wrocic na pelny etat to tez bez problemu.dlatego wlasnie nie mam w palnach powrotu do kraju.
                      shannon

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                        jesli chodzi o finanse to rowniez nie musze chodzic do pracy ale chce.dla mnie to jak rozrywka i okazja do spotkania z ludzmi.pracuje 1 lub 2 dni w tyg.a tosia jest w tym czasie ze swoim tata.jestem na bierzaco jesli chodzi o moje dziecko.nic przez te kilka godzin nie trace
                        U mnie jest dokładnie to samo,nie musze tak koniecznie pracowac bo dalibyśmy rade wyżyc z męża wypłaty ale chce pracowac.Pracuję na 3/4 etatu i mam dzięki temu więcej czasu niż jak pracowałabym na pełny etat.Przez pierwszy rok życia Alanka byłam z nim w domu tak więc nie ominęło mnie to co najważniejsze czyli pierwszy ząbek,pierwsze kroki a po roku zaczęłam prace po 6 godzin kilka razy w tygodniu.
                        Last edited by Marti1986; 12-02-2009, 10:34.
                        Alanek 14.09.2006

                        Skomentuj


                          #27
                          U nas mąż pracuje a ja siedze sobie z synkiem w domciu i tam nam odpowiada. Jak Filip pojdzie do przedszkola to wtedy wroce do pracy
                          Jak narazie zajmowanie sie dzieckiem i spotykanie z koleżankami mi wystarcza
                          FILIPEK - 21grudnia 2006

                          Skomentuj


                            #28
                            Kijaza widze że mamy dzieci z tego samego rocznika
                            Alanek 14.09.2006

                            Skomentuj


                              #29
                              Kijaza robi Twój mały już siku do nocnika?mój w końcu załapał i od 1,5 tygodnia robi i siku i kupe,na noc już mu też nie zakładam pampersa.
                              Alanek 14.09.2006

                              Skomentuj


                                #30
                                Witam wszystkie mamy

                                Ja jestem mamą 10miesiecznej córeczki. Dorabiam sobie w domku sprzedając kosmetyki. Sama zarabiam nie duże pieniądze ale sprzedaży mojego zespołu dostaje prowizje wiec wychodzi ładna sumka. Po za tym pracuje przy inwentaryzacji w marketach. Ciężko jest wszystko pogodzić tym bardziej,że mała teraz ząbkóje ale warto. Mam satysfakcje. Rozwijam sie zawodowo (praca w kosmetykach) i jako mama. Pozdrawiam pracujące mamy!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X