Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pranie ubranek żółte plamy po kupce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: pranie ubranek żółte plamy po kupce

    Polecam bardzo dobry odplamiacz z Lidla. W5..
    Zrób z niego oraz odrobiny wody pastę, potrzyj i odstaw na godzinę.Po tym czasie dolej gorącej wody,poczekaj aż ostygnie i upierz w ręku. Apotem wrzuc do pralki na gotowanie.
    Możesz już użyć proszku dla dorosłych. Ale nie może to być Vizir ani zaden inny polski proszek. Polskie proszki mają bardzo dużo enzymów. Ja kupuję niemieckie. Szczególnie lubię Dash. Super. Łagodny i pięknie dopiera.
    A potem upraniu nastaw pralkę na podwójne płukanie. Niemieckim żółtym Lenorem.
    Pozdrawiam.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: pranie ubranek żółte plamy po kupce

      ja mam sprawdzony sposób czyli mydło biały jeleń można zaprać przed włączeniem pralki albo naskrobać troszkę do pralki i plamy znikają

      Skomentuj


        #18
        Odp: pranie ubranek żółte plamy po kupce

        Nic tak nie sprawdzało się w naszym przypadku jak szare mydło.
        Pomysł podsunęła babcia ,która w ten sposób prała moje ubranka (nie zawsze nieskazitelnie białe!).
        Proszki dla dzieci w tym przypadku nie zdawały żadnych rezultatów.

        Skomentuj


          #19
          Odp: pranie ubranek żółte plamy po kupce

          moim utrapieniem rowniez byly plamki po kupce. nigdy nie puszczaly po zwyklym praniu i musialam zapierac recznie ...

          Skomentuj


            #20
            Odp: pranie ubranek żółte plamy po kupce

            ja namaczałam w mydle i niestety nie pomagało, owszem plamy schodziły ale jednak pod światło było je dalej widać, no cóż.

            Skomentuj


              #21
              Odp: pranie ubranek żółte plamy po kupce

              cięzko schodza i często się z tym strasznie męcżę. sama jestem ciekawa jakiśc nowinek z tej dzieciny. Chętnie wypróbuję i może się uda zlikwidowac je

              Skomentuj


                #22
                Odp: pranie ubranek żółte plamy po kupce

                Dziewczyny warto jest ustawić program na wysoką temperaturę.Sama rownież miałam takie problemy ale nie ma szans abyście uprały to ręcznie. Próbowalam i to za pomocą róznych środków . Nie schodzi. Trzeba ustawić pranie na wysoką temperaturę 50 albo 60 stopni i krótkie tak aby ubranka się nie zbiegły

                Ostatnio kupowałam sobie nową pralke, konkretnie Candy i pralka ma dokładnie takie programy. Denerwowało mnie w poprzedniej,ze tamta takich nie miała.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: pranie ubranek żółte plamy po kupce

                  Ja namaczam w persilu z dodatkiem wybielacza, a następnie piorę w proszku dla dzieci.Ubranka nie mają żadnych plam.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X