Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 3 namiotów plażowych Decathlon Iwiko. Konkurs na „Ahoj, przygodo!”

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wygraj 1 z 3 namiotów plażowych Decathlon Iwiko. Konkurs na „Ahoj, przygodo!”

    Weź udział w naszym konkursie „Ahoj, przygodo!” - dodaj do naszego wątku konkursowego zdjęcie twoich dzieci, które jak najlepiej odda hasło konkursowe. Do wygrania 3 namioty plażowe Decathlon Iwiko.

    Dzieci to niewątpliwie najwięksi odkrywcy. Każdego dnia maluch uczy się nowych rzeczy, odkrywa nieznane dotąd umiejętności, miejsca itp. Wiąże się w tym mnóstwo przygód, które dzieciaki przecież tak kochają, a coraz cieplejsze temperatury sprzyjają przygodom, które mogą nas spotkać np. już podczas pierwszego spaceru z dzieckiem!





    Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

    Prześlijcie nam zdjęcie waszego malucha, który zmierza ku przygodzie i odkrywaniu nowych rzeczy. Zdjęcie należy dodać do naszej galerii konkursowej, która znajduje się na forum Babyonline.pl
    Do wygrania 3x namioty plażowe Decathlon Iwiko - zobacz nagrody w konkursie!


    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wygraj 1 z 3 namiotów plażowych Decathlon Iwiko. Konkurs na „Ahoj, przygodo!”

    przesyłam zdjęcie które zgłaszam do udziału w komkursie
    Attached Files

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wygraj 1 z 3 namiotów plażowych Decathlon Iwiko. Konkurs na „Ahoj, przygodo!”

      Napisane przez piszczowata Pokaż wiadomość
      przesyłam zdjęcie które zgłaszam do udziału w komkursie
      Proszę umieścić zdjęcie w galerii konkursowej: http://forum.babyonline.pl/forum/gal...ages.php?c=536

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wygraj 1 z 3 namiotów plażowych Decathlon Iwiko. Konkurs na „Ahoj, przygodo!”

        Wybraliśmy laureatów, do których wędrują namioty Decathlon.
        Są nimi:





        Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkich zapraszamy do naszych innych konkursów na Babyonline.pl
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wygraj 1 z 3 namiotów plażowych Decathlon Iwiko. Konkurs na „Ahoj, przygodo!”

          Moje gratulacje

          Skomentuj

                 
          Working...
          X