Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

    Moja córeczka Matylda uwielbia zwierzęta i myślę, że króliczek Szaraczek byłby idealnym przyjacielem mojego Skarba. Króliczek dbałby o moją córeczkę i zachęcał ją do samodzielnego trzymania buteleczki. Uczyłby Matyldzie samodzielności.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

      Króliczek byłby najlepszym przyjacielem mojego dziecka, ponieważ moje dziecko kocha króliki głaskać je po uszkach z pewnością bardzo mój synek by się ucieszył z takiej zabawki

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

        Wybieram Kicusia-swój wybór już wpiasłam,ale w ''złym'' miejscu. Dlatego wpisuję raz jeszcze-

        Z Kicusiem fajowo kicalibyśmy tu i tam, w parku, w domu, na plaży. Wszędzie byłoby nas pełno. Bylibyśmy nieodłącznymi przyjaciółmi. Chrupalibyśmy marchewki na wyścigi i myli po nich ząbki. Kicuś nr 1 w Polsce!

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka


          Wszystkie Ubranko Otulanka są słodkie,a moja córka,jak każde dziecko kocha zwierzaki. Ale spośród całej fauny świata najbardziej ukochała koty! Jest z niej totalna kociara,może dlatego że wychowuje się od urodzenia z jednymz nich. Naszego kotka Hultaja tuli,kocha, nawet ciągnie za wąsiki i ogon,a on cierpliwie,nigdy z nerwami,znosi te "pieszczoty". Dlatego wybieramy Otulanko-kotka Łasusia,który nie tylko by karmił,ale za bawił. Z pewnością moje córcia ukochałaby go jak prawdziwego kotka. I łatwiej było by podać jej mleczko czy wodę,a potem z całą pewnością Łasuś byłby karmiony z butelki przez moja Julkę.
          Jego słodkie ocza mówią Koachaj mnie,a łakomy pyszczek prosi o mleczko, łapki wyciągnięte do zabawy tylko czekają na znak,a kolorowe uszy szeptały by bajki do snu. Taki Łasuś to skarb!

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

            Królik Kicuś byłby dla mojej córeczki idealny, gdyż będąc jeszcze w brzuszku żwawo kicała. Po urodzeniu się to nie zmieniło, dalej macha nóżkami, już by chciała chodzić. Dlatego pieszczotliwie nazywany ją naszym małym króliczkiem

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

              Myślę, że kiedy tylko Stasiu pojawi się na świecie (a to już za dwa miesiące!) najbardziej ucieszyłby go kotek Łasuś Byłby jego przyjacielem już od samego początku. Razem z nim zaczynałby i kończył każdy dzień. Byłby jego towarzyszem przy pierwszych spacerach i jego pierwszą i najukochańszą zabawką.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

                Moja córeczka Paulinka na pewno ucieszyłaby się, gdyby jej przytulnym przyjacielem został smok Giguś. Nie od dziś wiadomo, że smoki to miłe, lecz niekiedy niesforne stworzenia. Paulinka jest bardzo odważną i sprytną dziewczynką. Bez trudu umiałaby długim przytulaniem okiełznać jego smocze zapędy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

                  Najlepszym przyjacielem mojego dziecka byłby słonik Feluś, ponieważ schłodziłby go prysznicem z trąby w upalne dni i powachlował swoimi rozłożystymi uszami. No i oczywiście przyniósłby szczęście w potrzebie :-)
                  Drogi Felusiu serdecznie Cię do nas zapraszamy, dużo czułości ci damy.
                  U nas będzie Ci jak w niebie, bo mój synek będzie dbał o ciebie.
                  Picie z tobą to fajna sprawa, nauka, przyjemność i świetna zabawa!

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

                    Witam!
                    Dla mojego synka zdecydowanie najlepszą otulanką będzie zielony dinozaur Luluś! Zielony to jego ulubiony kolor, do tego uwielbia dinozaury, a na domiar wszystkiego czasami zwracamy sie do niego Luluś! Bardzo lubi się przytulać do swojej zielonej poduszki, sądzę że tak samo będzie tulił Lulusia

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

                      Nasze córcie lubią zwierzęta wiec na pewno wszystkie by im się podobały ale myślę że słoń czerwony najbardziej by przyciągał wzrok 5 miesięcznej Igi która lubi ostre kolory i mocne wzory. super było by zgarnąć którąś z nich Marcelka na pewno by z nią spała i chodziła do przedszkola

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

                        Szary zajączek! mój synek uwielbia chrupać surową marchewkę - tak jak zajączki. Zawsze kiedy mówi "jestem jączek" wiem, że czas na marchewkę

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

                          Feluś pije dużo wody i wyrośnie na dużego Felusia. Dzięki pokazywaniu doroslego Felusia, moja Lilianka będzie widziała jak ważna jest woda dla zdrowego rozwoju. Dzięki Felusiowi jedzenie i picie stanie się łatwiejsze i co ważne Lila będzie widziała i wiedziała dlaczego. Musimy mieć Felusia aby mała Lilia wyrosła na piękną mądrą Liliannę

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

                            Witaj Lulusiu mam na imię Ignaś i podobnie jak ty bardzo lubię lulać. Jestem jeszcze bardzo malutki, ale moja mama mówi, że jeśli uda nam się wygrać ten konkurs to jest szansa, że polulamy razem Nie wiem jeszcze co to znaczy konkurs, ale wiem już co to przytulanie. Chętnie więc zaproszę Cię do siebie i mocno utulam gdy będę w potrzebie
                            Ps. Pozdrów też swoich kolegów w moim domu znalazłoby się miejsce dla każdego

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

                              Jestem mała Kingusia,
                              i bardzo chce Kicusia,
                              mam dwa ząbki jak zajączek
                              i lubię pić z buteleczek.
                              A ubranko otulanko,
                              będzie dla mnie przytulanką

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

                                Dla Lilianki idealna byłaby Myszka ,bo sama jest taką naszą małą myszką ma szare buciki myszki i strasznie je lubi <3 ucieszyłaby ją taką otulanka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X