Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ból w dole brzucha.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Ból w dole brzucha.

    Ja pod koniec drugiej ciąży odczuwałam bóle w dole brzucha, ale starałam się wtedy dużo odpoczywać i przechodziły


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Ból w dole brzucha.

      Mnie też od czasu do czasu łapały różne bóle, póki one nie są na tyle silne, że aż niepokojące i nie ma plamienia to nie należy panikować. W końcu ciąża to spore obciążenie.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Ból w dole brzucha.

        Najgroźniejsze są bóle w dole brzucha połączone ze skurczami i krwawieniem. Trzeba wtedy koniecznie zasięgnąć porady lekarza i dużo wypoczywać.


        Skomentuj


          #19
          Odp: Ból w dole brzucha.

          U mnie podczas drugiej ciąży występowały takie bóle ale to właśnie z przemęczenia, po odpoczynku wszystko mijało zawsze jednak mogłam przedzwonić do mojego lekarza aby zasięgnąć jakiejś porady bo wiadomo ż czasem można coś przeoczyć.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Ból w dole brzucha.

            Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
            Najgroźniejsze są bóle w dole brzucha połączone ze skurczami i krwawieniem. Trzeba wtedy koniecznie zasięgnąć porady lekarza i dużo wypoczywać.
            I dodam do tego jeszcze twardnienie brzucha. Wypoczynek przede wszystkim, ale trzeba być czujnym. Ja obserwowałam swoje ciało w ciąży, jak nigdy przedtem.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Ból w dole brzucha.

              Obserwując swoje cialo, nie tylko bedąc w ciąży, można wyczytać z niego na prawdę wiele. Po ciąży trochę gorzej z tym bo gospodarka hormonalna jest zaburzona jednak później z biegiem czasu wszystko wraca do normy.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Ból w dole brzucha.

                Jeżeli bóle w dole brzucha nas niepokoją, a dodatkowo występuje plamienie to trzeba się niezwłocznie zgłosić do lekarza. Najważniejsze jest dobro dziecka


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Ból w dole brzucha.

                  Czasem trzeba jechać z byle bólem brzucha do lekarza niż załować że się nie pojechało uważam,że lepiej chuchać na zimne zawsze,bo dzięki temu można uratować ciążę na wczesnym jej etapie nawet.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Ból w dole brzucha.

                    Chyba każda kobieta też jakoś intuicyjnie czuje, kiedy bóle są normalne, a kiedy mocno nas niepokoją. Jeśli są jakieś wątpliwości to zawsze lepiej pójść do lekarza i to sprawdzić, niż później żałować...

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Ból w dole brzucha.

                      Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                      Chyba każda kobieta też jakoś intuicyjnie czuje, kiedy bóle są normalne, a kiedy mocno nas niepokoją. Jeśli są jakieś wątpliwości to zawsze lepiej pójść do lekarza i to sprawdzić, niż później żałować...
                      Dokładnie, tym bardziej że kiedy zbliża się końcówka ciąży to każda z nas jest przewrażliwiona na punkcie nawet delikatnego kłucia więc jezeli coś nas niepokoi to lepiej zasięgnąć porady specjalisty ewentualnie odeśle nas do domu ale już będziemy spokojniejsze.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Ból w dole brzucha.

                        Pamiętam jak w pierwszej ciąży złapał mnie ostry ból w dole brzucha aż nie yłam w stanie wysiedzieć przy stole jedząc śniadanie. Nie znałam takiego bólu pojechaliśmy do szpitala- na drugi dzień urodziłam

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Ból w dole brzucha.

                          Ja bóle brzucha miałam praktycznie calą ciążę. A byla ona zdrowa i rodzilam naturalnie. Widocznie tak jest. Zmiany zachodza tam na dole to i ból sie pojawia.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Ból w dole brzucha.

                            Polecam nie zastanawiać sie nad jakimiś poważnymi chorobami. Zwykle przyczyna jest bardziej prozaiczna:
                            problemy ze wzdęciami
                            zaparcia
                            czy też wrzody, które powinno się leczyć ponieawż nieleczone potrafią prowadzić do wielu nieprzyjemności. Dają one własnie dolegliwości bólowe w jamie brzusznej:
                            http://chorobawrzodowa.net.pl/wrzody/wrzody-zoladka/

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Ból w dole brzucha.

                              no niestety każda z nas przez to przechodzi

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Ból w dole brzucha.

                                To prawda, tak już bywa, tak już jest

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X