Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    Ja zaczęłam o brania Folika. Potem był Folik Mama. Zdrowe odżywianie, odstawienie używek, dużo ruchu. Ubranka kupowałam pod koniec. w 8. m-cu zrobiłam porządne zakupy i kupiłam rzeczy i kosmetyki potrzebne do pielęgnacji maluszka i rzeczy do szpitala.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

      Niewątpliwie wazna rzeczą jest wózek, łóżeczko ale także ubranka. Wychodze z założenia ze nie warto przepłacać dlatego tania ubranka dla dzieci są bardzo dobrym pomyslem. Koleżanka juz kupowała w tym sklepie i ubranka są naprawde bardzo dobrej jakości.
      Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:33. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

        Bardzo ważne jest odpowiednie wyposażenie pokoju dziecka. Nie jest to łatwe, bo często nie wiemy jakiej płci będzie dziecko, a nawet jeśli lekarz nam o niej informuje, to i tak nie możemy mieć 100% pewności co do płci. Bardzo dobrej jakości meble do pokoju dziecięcego znajdziecie w tym sklepie
        Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:33. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

          Poszperajcie w tym temacie w Internecie. Sądzę, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.
          Muszę przyznać, że cała ta sprawa, to, że jesteś piękna i zabójcza, też mnie nakręca.

          Skomentuj


            #50
            Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

            Dziewczyny, jeśli chodzi o badania prenatalne to darmowe możecie wykonać w tym katowickim gabinecie To w ramach jakiegoś regionalnego programu. Moja siostra skorzystała dzięki temu że jej powiedziałam, może i wam się uda.
            Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:34. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

              Ja się niestety na tym raczej słabo znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
              Błądzi człowiek, póki dąży.

              Skomentuj


                #52
                Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

                Dziewczyny polecam pamiętać o czymś tak ważnym, jak kwas foliowy! Niedobór kwasu foliowego może skutkować wieloma nieprzyjemnościami zarówno dla mamy jak i może być groźne dla maluszka.
                Na co wpływa ten związek:
                wspomaga wzrost komórek w organizmie
                bierze udział w powstawaniu czerwonych krwinek – dzięki temu jest polecany dla anemików
                wyrównuje metabolizm komórek nerwowych,
                korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu pokarmowego,
                pomaga w formowaniu się cewy nerwowej płodu,
                niweluje ryzyko pojawienia się raka szyjki macicy

                Tak więc nie tylko kobiety w ciąży powinny go przyjmować!
                Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:34. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

                  Jeśli planujemy ciąże, to należy szybciej udać się do lekarza i wykonać zalecane badania. To ważne i tak faktycznie lekarze zalecają zarzywanie kwasu foliowego dużo szybciej przed ciążą. Myślę, że jeśli podchodzimy do planowania dziecka szybciej to takie podejście jest wskazane i odpowiedzialne.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

                    Przygotowanie do narodzin dziecka wymaga oczywiście też skompletowania wyprawki. Widziałam ostatnio urocze czapeczki dla niemowlaka z dzianiny bambusowej, sama takie zamierzam kupić, kiedy już przyjdzie czas
                    Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:34. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

                      Przygotowania to bardzo fajny okres, na pewno trzeba pamiętać o dbaniu o siebie, braniu witamin, ja brałam mamadha premium. Mają dużą dawkę kwasu foliowego, dha, witamin D,która jt bardzo ważna dla kości ale też zębów przyszłej mamy, dużo słyszałam od koleżanek że miały problmy z zębami po ciąży ale większość o witaminie D zapominła

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

                        W ciązy trzeba wyjątkowo o siebie dbać. Wiadomo, ze dba sie nei tylko o siebie ale też o malucha. Ja przez całą ciąze brałam mama dha premium dla prawidłowego rozwoju malucha. Moim zdaniem to najlepsze przygotowanie do narodzin dzidziusia Nie ma nic cenniejszego jak zdrowie malucha.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

                          Ja dbałam nie tylko o suplementy, ale też o akcesoria. Dla mnie najważniejsze były foteliki samochodowe Axkid, bo mieszkamy na wsi i wszędzie musimy dojeżdżać. Sprawdziły się bardzo dobrze, więc mogę je z czystym sumieniem polecić
                          Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:35. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

                            cała wyprawkę dziecięcą można zmaówić na xxx są kosmetyki, smoczki, wkłady poporodowe i laktacyjne, bez ruszania się z domu można kupić potrzebne po porodzie rzeczy
                            Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:35. Powód: link

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

                              Ja W ciąży miałam kłopoty z ciśnieniem do tego nie wiem czemu, ale wyglądałam jak czołg, dlatego to co mogłam zamawiałam z doz.pl i kurier przyniósł pod drzwi, a reszta stacjonarnie, ale dużo rzeczy dopiero po porodzie.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

                                A spotkałyście się z taką sytuacją, że byłyście przekonane że na świat przyjdzie dziewczynka, i już kupiłyście piękne dziewczęce śpioszki, pomalowałyście pokoik na różowo i wg a urodził się chłopczyk?
                                U mnie w rodzinie była taka sytuacja i co? do któregoś miesiąca Nikoś pięknie wyglądał w jaśniutkich pudroworóżowych ciuszkach

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X