Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Płeć dziecka, kiedy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Napisane przez ola.ska Pokaż wiadomość
    ja też już sie niecierpliwię co w sobie nosze (13 tydzien) i wszyscy pytają "a na co sie czujesz?" sama nie wiem , boję sie takich wróżb z odczuć i mam nadzieję że okolo 16 tyg moj maluszek zechce zdradzić nam jakie imie mamy szykować, choc zawsze trzeba mieć swiadomość pomyłek ....

    zrób usg 4 D w dobrym gabinecie wydatek jakieś 200 zeta ale płeć będzie widać jak na dłoni, do dziś oglądam płytkę z takiego usg, syn ma 7 miesięcy.
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      płeć dziecka

      Kiedy mozemy okreslic mniej wiecej plec dziecka? I czy dowiadujecie sie u lekarza o tym czy wolicie czekac az do porodu?

      Skomentuj


        #33
        już jest wątek na ten temat

        http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=346

        Skomentuj


          #34
          po 20 tygodniu.
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #35
            gdzieś już to było
            w granicach 20 tyg

            Skomentuj


              #36
              można określić płeć dziecka, ale pamiętajcie że nawet czujne oko lekarza nieraz się myli nieraz mowi lekarz ze jest dziewczynka, a pozniej okazuje sie ze to chlopiec

              Skomentuj


                #37
                Napisane przez kf2109 Pokaż wiadomość
                można określić płeć dziecka, ale pamiętajcie że nawet czujne oko lekarza nieraz się myli nieraz mowi lekarz ze jest dziewczynka, a pozniej okazuje sie ze to chlopiec
                ja tak miałam tylko miał być chłopak a wyszła dziewczynka

                za drugim razem miała być dziewczynka i jest dziewczynka


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Ja też tak na 100% bym nie wierzyła. Czasami lekarz się pospieszy w ocenie i inna płeć się potem okazuje.

                  Skomentuj


                    #39
                    płeć dziecka można sprawdzić ok. 20 tyg. ciąży my chcieliśmy wiedzieć co będzie....

                    Skomentuj


                      #40
                      ja nie chcialam wiedziec ale pod koniec ciazy zajrzalam do swojej kartoteki i zobaczlam ze plec dziecka to dziewczynka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        my czekalismy na syna...a tu w 34tc niespodzianka i podobno jest dziewczynka...jakos nie wierze za dwa tygodnie sie dowiem jak zobacze
                        Olunia 6 styczen 2009

                        Skomentuj


                          #42
                          Polecam usg 3D, po 20 tyg widać wszystko jak na dłoni

                          Zapowiedzieli dziewczynkę i jest dziewczynka

                          Zobaczymy jak będzie tym razem jeszcze nic nie wiadomo.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: płeć dziecka

                            A u mnie o dziwo w 15 tyg ginka zobaczyła chłopczyka i pokazała mi monitor i faktyvcnie sama widziałam (bo dzidziuś nóżki rozkraczył) jajeczka miesiąc później nie potwierdziło się bo nie pokazał co między nóżkami a na jeszcze następnej wizycie znowu widać było jajeczka
                            teraz czekam na mojego dzidziusia-termin na 17 września 2010

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: płeć dziecka

                              Mi lekarz powiedział w 17tygodniu że będzie dziewczynka,zobaczył na zwykłym usg i do tej pory nic jej nie urosło-czekamy na córkę

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: płeć dziecka

                                A ja chcę mieć niespodziankę, dlatego nie chcę wiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka, nie ma to dla mnie żadnego znaczenia
                                Ale obstawiam, że chłopak :P

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X