Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

TV i dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    TV i dziecko

    Mamusie, czy pozwalacie swoim pociechom oglądać telewizję? Jeśli tak to jakie kanały i jak długo?
  •    
       

    #2
    Kinga 7miesiecy oglada mini mini 2 razy dziennie po 20 min

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
      Kinga 7miesiecy oglada mini mini 2 razy dziennie po 20 min
      Moj syn rowniez oglada mini mini tylko ze ze 3 razy po 10 min. Nie zawsze jednak go to ciekawi
      Bartuś 26.06.08
      Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

      Skomentuj


        #4
        Kinga ma swoje ulubione bajki na ktorych sie smieje

        Skomentuj


          #5
          Witam
          U nas głównie Mini-Mini i Disney Channel. Mała ma ponad 4 lata. Nie mamy specjalnie ram czasowych. Jak jest coś fajnego i jej się podoba, to ogląda.

          Skomentuj


            #6
            Kubuś 21 miesięcy ogląda BABY TV, DISNEY CHANELL, NICKELODEON, oraz JiIM JAM bez jakichś większych ram czasowych.. ale bez przesady.. ma swoje ulubione bajki na których się śmieje i ogląda z zainteresowaniem ale woli się bawić autkami na podłodze

            Skomentuj


              #7
              Z kolei mój prawie 7 miesięczny syn właśnie tego misia kocha najbardziej na świecie. Mają zdecydowanie odmienne gusta
              Starszy syn 2,6roku ogląda mini mini i Leniuchowo na jetix. Uwielbia tę baję, śpiewa piosenki z bohaterami i tańczy. Ogólnie baja jest super.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                moja starsza 5 latka oglada w czaseie wolnym jak ma chec mlodsza ma 5 miesiecy i czasem cos popatrzy jak starsza oglada ale bez wiekszego szału. ale jezeli chodzi o tv to odradzam. dziecko nie uczy sie patrzec a wrecz przeciwnie szybciej sie rozprasza i dekoncetruje. popelnilam ten błąd ze starsza a pozniej musialam jej zrobic doslownie detoks, bo im starsza byla tym bardziej chciala a pozniej to juz byl terror.
                PAULINKA 31.8.2003
                VICTORIA 20.5.2008

                12.1.2009r raczkowanie
                13.1.2009 pozegnanie cycunia
                16.1.2009 samodzielne siadanie

                Skomentuj


                  #9
                  Ja staram sie miec jak najmniej wlaczony telewizor, mam 2 seriale ktore ogladam i teleekspres, i zawsze staralam sie zeby mlody nie patrzyl w TV, jak mial 3 miesiace to mistrzostwa europy w pilce ogladal z tata i jak tylko slyszy komentaz sportowy to biegnie do TV.
                  ale dzis przez chwile domisie obejzal i sie wlasnie zastanawiam czy jakis bajeczki mu nie puszczac(ma prawie 8 miesiecy), bo on starsznie za dziecmi i zwierzetami jest to moze by go tez zaciekawilo, ale sie waham czy przyzwyczajac go do ogladania tv? na to zawsze jest czas
                  a jakie sa takie fajne bajki gdzie spiewaja i bawia sie tak zeby to bylo takie troche edukacyjne (uczace zabawy)? bo domisie chyba nie przypadly mu do gustu,ale coz narazie tylko raz je widzial

                  Skomentuj


                    #10
                    Witajcie Kobietki,
                    ja czekam na dziecko...zawsze byłam przeciwniczką oglądania przez małe dzieci TV,...więc myślę, że moje maleństwo, jeśli już będzie oglądało coś to bajki na mimi mimi i kilka minut dziennie.

                    Mam natomiast siostrę, która ma dwuletniego synka, któremu pozwala oglądać, np. całą epokę lodowcową czy inne długi bajki. Ona nie widzi w tym nic złego...mały jest spokojny i to dla mniej jest ważne...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez nicola
                      Moja córka prawie 7- miesięczka mini mini ogląda ,ale boi się tego dużego Misia i jest płacz.
                      Włączam jej na DVD czeską bajkę "Sąsiedzi" to jest zadowolona ,tyle śmiechu i radości.
                      A w TV najciekawsze są momenty, początek i koniec filmu wtedy lecą napisy,i znowu radość,że mało nie wypadnie z krzesełka
                      A niedzwiedz w wielkim niebieskim domu TO MOJEJ CORECZKI ULUBIONA BAJECZKA, lubi jeszcze lulusia i cliforda

                      Skomentuj


                        #12
                        A niedzwiedz w wielkim niebieskim domu TO MOJEJ CORECZKI ULUBIONA BAJECZKA, lubi jeszcze lulusia i cliforda
                        moja coreczka tez uwielbia te bajki oraz mame mirabelle, rupert mis, tomek i przyjaciele,poko i kiri

                        Skomentuj


                          #13
                          a moj synek noddiego i mame mirabelle,czasem obejrzy jaks inna baje ale tylko chwilke bo mu szkoda marnowac czasu na takie rzeczy.dodam ze ma rok.a najbardziej uwielbia reklamy.i jak widzi rybke mini mini to sie smieje.

                          Skomentuj


                            #14
                            mój Szymek to reklamy lubi i tez rybke mini mini.
                            na bajkach jakos się nie skupia dłużej jak parę sekund.
                            woli raczkować po całym mieszkankiu bo to ciekawsze.
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              #15
                              w ciagu dnia telewizor jest wylaczony.wieczorem puszczamy jej z netu bajeczke o kotku filemonie.wolimy aby skupila sie na ksiazeczkach niz tv.
                              shannon

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X