Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Randka z meżem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Randka z meżem?

    Wybieramy się z mężem na weekend do Gdańska i szukamy noclegu w fajnym pensjonacie, który byłby usytuowany w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska, ale odrzucamy od razu wszystkie pensjonaty w głośnych miejscach. Zastanawiam się nad tym pensjonatem xxxx , bo wydaje mi się, że ma wysoki standard a i ceny są bardzo przystępne. Ktoś z Was go kojarzy?
    Last edited by disne; 23-06-2020, 20:59. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Randka z meżem?

      Hmm...Przed urodzeniem naszego 8 miesięcznego synka chodziłam z mężem na randki, teraz jak wychodzimy na kolacje to z malutkim. Trochę mi brakuje takich wyjść tylko we dwoje, ale nie mamy za bardzo z kim zostawić takiego malucha. Ale wkrótce też będziemy o tym myśleć

      Skomentuj


        #78
        Odp: Randka z meżem?

        Moim zdaniem warto celebrować każdą ważną chwilę.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Randka z meżem?

          Właśnie chcę zorganizować dla męża randkę. Ostatnio on mnie zapraszał, zatem teraz moja kolej. Wybrałam już nawet restaurację, do której się z nim wybiorę. Znajomi opowiadali mi o magii pewnego miejsca, do którego koniecznie musimy zajrzeć w Warszawie. Jest to Bubbles Bar. Można u nich zjeść romantyczną kolację we dwoje i delektować się niesamowitymi smakami bąbelków z całego świata.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Randka z meżem?

            Jak wyglądała wasza ostatnia randka? Macie jakieś ciekawe pomysły?

            Skomentuj


              #81
              Odp: Randka z meżem?

              A propo randki z własnym facetem to polecam artykuł >>xxxxx damaztorebka.pl/jak-ubrac-sie-na-randke-by-zrobic-wrazenie-na-chlopaku
              Last edited by disne; 23-06-2020, 20:56. Powód: link

              Skomentuj


                #82
                Odp: Randka z meżem?

                Na taką randkę warto się wystroić, piękna sukienka to podstawa. Polecam cos z czerwieni z Merg.pl:

                Jak mąż Cię w czymś takim zobaczy, to od razu serce mu szybciej zabije

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Randka z meżem?

                  Zdecydowanie to dobry pomysł! Ja ze swoim mężem staram się wychodzić na randki raz w miesiącu. Zwykle jest to kino, koncert albo jakiś musical, kolacja i czasami, o ile pogoda dopisuje to spacer. Po takim dniu/wieczorze aż nabiera się sił do kolejnych codziennych wyzwań. Niby tak niewiele trzeba, a tak wiele można zyskać i psychicznie się zrelaksować

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Randka z meżem?

                    Myślę, że randka z mężem to świetny pomysł, ja tez staram się co jakiś czas proponować wyjście do kina lub do restauracji, ale uważm, że bardzo ważne jest tez okazywanie uczuć na co dzień. Niektóre osoby mają z tym problem, ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy artykuł związany z tym tematem xxxx, a jakie Wy macie sposoby na okazywanie uczuć? Mówicie o swojej miłości wprost, czy szukacie innych sposobów?
                    Last edited by disne; 23-06-2020, 20:56. Powód: link

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Randka z meżem?

                      Miałam ostatnio przemiłą randkę z mężem. Zrobił mi niesamowitą niespodziankę. Zarezerwował stolik w przytulnym ogródku restauracji Bubbles Bar w Warszawie. Wcześniej nie wiedziałam o istnieniu tego lokalu. Teraz gdy poczułam jego atmosferę i zasmakowałam frykasów, które podają, to częściej będę tam wracać. Oczywiście na kolejne romantyczne spotkania z ukochanym

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Randka z meżem?

                        Mam w 100% to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.
                        - "Przepraszam" Wystarczy, że na nim skończysz. Jeśli ciągniesz dalej, traci na znaczeniu.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Randka z meżem?

                          Powinno się dbac o to romantyzm w związku. Nawet gdy ma się dziecko. Jeżeli macie taka opcję, zeby rodzice się zajeli dzieckiem przez chwile to dobrze by było iść na jakiś spacer, kino, kolację Trzeba zawsze wygrzebać tę chwilę dla was.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Randka z meżem?

                            Jak mozna to trzeba dzialac hehe

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Randka z meżem?

                              A może by tak urozmaicić sobie nawzajem życie i zamiast tych oklepanych romantycznych kolacji zrobić coś całkowicie innego? Mam tu na myśli na przykład wyjazdy crossowe lub wspólne wyprawy górskie zwieńczone na glampingu? Takie oferty wynajmu wspomnianego sprzętu znajdziecie na portalu branży wynajmu OSHARE xxxx Zajrzyjcie i przekonajcie się sami.
                              Last edited by disne; 23-06-2020, 20:56. Powód: link

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Randka z meżem?

                                Takie randki są bardzo ważne dla małżeństwa, bo przecież nie można zapomnieć, że to podstawa całej rodziny Ja najczęściej na takie randki organizuję wyjście do restauracji, do kina albo jakąś krótką wycieczkę do miejsc, gdzie jeszcze nas nie było. Ale doceniam nawet krotki spacer czy kawę, bo to bardzo wzmacnia więź, jaka jest między nami

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X