Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wasze dolegliwości ciążowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

    Co do badań teraz, to jest wszystko w jak najlepszym porządku, krew, mocz, glukoza, ale od początku ciąży jestem na magnezie 4x dziennie, nospa na twardnienie brzucha, żelazo na anemię, bo na początku ja miałam, ale łykam nadal oraz mam jeszcze przepisane witaminy dla ciężarówek Ale badania w sumie wyszły teraz dobrze.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

      No to sumie dziwne jak badania są ok a dolegliwości masz tyle. Może za dużo robisz. Leż i ciesz się chwilami spokoju i wolnosci Za dużo może myślisz o wszystkim i też ma to jakiś wpływ.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

        W sumie nie pracuje już, bo mi nie wolno a w domu to tylko posprzątam, bo lubię błysk, obiad i tyle, nic jakoś szczególnie nie robię, nawet prasuje na siedząco.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

          Jak taka końcówka ciąży to tym bardziej odpoczywaj nie ma co się przesilać Zresztą z takim brzuszkiem już ciężko coś robić

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

            Mi też juz tak cieżko czasem, a nie mogę się przyzwyczaić że już powinnam zwolnic. Bezsenność, trudność z wygodna pozycją bóle pleców, do tego ósemki mi się wyżynają :/

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
              Mi też juz tak cieżko czasem, a nie mogę się przyzwyczaić że już powinnam zwolnic. Bezsenność, trudność z wygodna pozycją bóle pleców, do tego ósemki mi się wyżynają :/
              Witaj w klubie obolałych mamusiek...dziś miałam dzień SPA, czyli peeling i depilacja...dżizas! Ileż ja się "tam" namęczyłam, żeby to jakoś ogarnąć
              Kręgosłup o mało nie strzelił, a łydka mnie już 3 dzień boli po ostatnim skurczu, jednak bardzo mi pomógł masaż Amolem, wiem, że nie bardzo można, ale z bólu nie dało się chodzić...do tego bezsenność, ucisk na żołądek co objawia się tym, że przy schylaniu np. podczas mycia stóp czy zakładania skarpetek mi się "ulewa"... i w ogóle chodzę jak "kaczka"
              Ale z zębami mam na szczęście spokój uffff

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                U mnie pod koniec ciąży wróciły mdłości i męczyły bardziej niż te na początku. Szkoda, że nie miałam pojęcia o istnieniu imbifemu bo na pewno bym go kupiła. Beatris20 bardzo ci współczuję szczególnie tych ósemek. Wiem co to za ból i nie zazdroszczę zwłaszcza, że jesteś w ciąży i nie możesz za bardzo brać leków przeciwbólowych.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                  ja miałam mdłości, ale to tak paskudne, że nie mogłam funkcjonować, nawet pięć razy dziennie wymioty a mdłości bez przerwy przez 3 miesiące. okropność , nic nie pomagało.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                    A czy miałyście problemy z nietrzymaniem moczu po porodzie? Moja przyjaciółka własnie urodziła. Ciąża na 6+ wszystko dobrze i w ogóle a po niej zaczęły się jej same problemy, ciągłe bóle, wymioty i właśnie to nietrzymanie moczu po porodzie. Czy któraś z Was też tak miała?

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                      Napisane przez alekpom Pokaż wiadomość
                      A czy miałyście problemy z nietrzymaniem moczu po porodzie? Moja przyjaciółka własnie urodziła. Ciąża na 6+ wszystko dobrze i w ogóle a po niej zaczęły się jej same problemy, ciągłe bóle, wymioty i właśnie to nietrzymanie moczu po porodzie. Czy któraś z Was też tak miała?
                      nie ja nie mam z tym problemu na szczęście Ale czy twoja przyjaciółka zgłosiła się do lekarza ? bo takich objawów nie wolno lekceważyć ,
                      Zresztą bóle głowy czy wymioty to też ciężka sprawa Lekarz na pewno zaradzi
                      Ja z bólami głowy po paru latach się udałam w końcu Bo raz mnie lekarz olał , ale poszłam do innego

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                        Mnie bardzo mdli a was ?

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                          U mnie często pojawia się ból gardła. Trafiłam na tymianek i podbiał ulotka Chyba zacznę brać te tabletki jak ból się znowu pojawi. Najpierw jednak skontaktuję się z lekarzem. Nie wiem co może być przyczyna bólu gardła :/

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                            Napisane przez milena12-80 Pokaż wiadomość
                            Mnie bardzo mdli a was ?
                            też tak miałam w ciąży na samym początku ale to na szczęści szybko przeszło i raczej oprócz zgagi nie miałam większych dolegliwości W drugiej ciąży tak samo obyło się bez większych dolegliwości

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                              najgorsze są mdłości i wymioty, aby sobie ulżyć stosowałam Prevomit, ma w swoim składzie imbir, który wpływa na prawidłowe funkcjonowanie żołądka.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                                Ja praktycznie większych dolegliwości w ciąży nie miałam bo i senność i mdłości mnie omijały a jak pod koniec czasem lekka zgaga męczyła to pogryzałam migdały i przechodziło. Za to na samą myśl o imbirze zbiera mi sie na wymioty

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X