Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miłość z Internetu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Miłość z Internetu?

    Czasem szybkie zawarcie bezpośredniego kontaktu skutecznie niszczy całkiem fajnie zapowiadającą się znajomość internetową

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Miłość z Internetu?

      @kyasarin.polki.pl Tak, zwłaszcza wtedy, gdy jeden drugiego na oczy nie widział i pozostawała jedynie wyobraźnia, a potem rozczarowanie

      Skomentuj


        #63
        Odp: Miłość z Internetu?

        Rozczarowanie jest najgorsze. Póki nie widzimy człowieka to snujemy piękne, romantyczne wizje, a niestety często rzeczywistość każe nam mocno stąpać po ziemi.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Miłość z Internetu?

          Tak, zwłaszcza wtedy, gdy jeden drugiego na oczy nie widział i pozostawała jedynie wyobraźnia, a potem rozczarowanie
          Dokładnie o to mi chodziło Piszesz z kimś, jest fajnie, a potem dochodzi do spotkania i bach! Okazuje się, że książę/księżniczka z bajki jest zwykłym ropuchem/ropuchą totalnie nie w guście danej osoby

          Skomentuj


            #65
            Odp: Miłość z Internetu?

            Ja raczej nie bawiłabym się w takie miłości, ale mam znajomych którzy poznali się przez neta i już są szczęśliwą parą kilka lat więc chyba można.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Miłość z Internetu?

              Znam przynajmniej jedno małżeństwo, gdzie nawet oświadczyny były przez internet. Są razem od kilku ładnych lat, mają dwoje dzieci i są bardzo szczęśliwi!

              Skomentuj


                #67
                Odp: Miłość z Internetu?

                ja nie mam zaufania do znajomości internetowych, wiem że są różne opinie ale ja jakoś nie umiem się przełamać.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Miłość z Internetu?

                  Ja mojego przyszłego męża też poznałam przez internet i nie żałuje na początku pisaliśmy na gg pózniej były maile,spotkania.
                  Wiele zawdzięczam portalowi ''Sympatia''-połączył nas.
                  W realu miałam 4 chłopaków żaden mojemu obecnemu partnerowi nigdy nie do równa.
                  Właśnie na portalu spotkała mnie ta prawdziwa miłość na którą czeka całe życie i zawzięcie szuka każda z nas.
                  Ale wiadomo bądzcie ostrożne uwaga na oszustów,których też jest sporo.
                  Powodzenia

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Miłość z Internetu?

                    Ja takiej znajomości nie uznaję, uważam że ludzi powinno się poznawać w realu a nie w sieci. Nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie, a za kogo się podaje.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Miłość z Internetu?

                      Napisane przez Becia88 Pokaż wiadomość
                      Ja takiej znajomości nie uznaję, uważam że ludzi powinno się poznawać w realu a nie w sieci. Nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie, a za kogo się podaje.
                      A na zywo wszyscy oczywiście sa bezpretensjonalnie szczerzy? Ludzie na zywo czasami zakladaja wiecej masek niz przez internet, wiec to zaden argument. Wg. mnie nie ma na to reguly, jest to po prostu inny kanał komunikacji, dla niektorych czasami jedyny w ktorym sa w stanie sie otworzyc. Troche to smutne, ale jesli wziac pod uwage to, ze wielu ludzi byloby samotnych, gdyby nie taka opcja to chyba nie jest zle. Co kto lubi, co kto moze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Miłość z Internetu?

                        ja nie wierzę w taką miłość, jestem zwolenniczką poznawania ludzi w realu, a nie przez internet.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Miłość z Internetu?

                          Ja też kiedyś w to nie wierzyłam, ale moja przyjaciółka właśnie w taki sposób poznała swojego narzeczonego i niedługo biorą ślub, więc chyba jednak znalezienie miłości przez internet jest możliwe

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Miłość z Internetu?

                            Ja jestem dowodem na to, że taka miłość jest jak najbardziej możliwa. Poznałam męża na portalu randkowym 10 lat temu i od tego czasu jesteśmy razem, 3 lata po ślubie, 2-letnia córka Każdy sposób na szukanie miłości jest dobry, wystarczy zachować odrobinę ostrożności i kierować się intuicją. Tu jest sporo ciekawych tekstów o tym, jak uniknąć rozczarowania podczas randkowania przez internet xxxx. Internet to wg mnie naprawdę dobry sposób na znalezienie kogoś, zwłaszcza w przypadku osób w średnim wieku, które np. na co dzień nie mają za wiele okazji, żeby poznać drugą połówkę.
                            Last edited by disne; 23-06-2020, 20:14. Powód: link

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Miłość z Internetu?

                              ja nie wierzę i wierzyć nigdy nie będę. Nie ufam takim znajomościom.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Miłość z Internetu?

                                Przy znajomościach z inetrnetu na pewno trzeba być bardzo ostrożnym, ale nie widzę nic w tych znajomościach złego

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X