Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-01-2014, 01:12
Karowit76's Avatar
Karowit76 Karowit76 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Karowit76.polki.pl

Domyślnie Problemy z zajściem w ciążę.

Od jakiegoś czasu czynię starania o maleństwo. Jednak już 2 razy poroniłam. Wybrałam się dziś do ginekologa-endokrynologa z wynikami(choruję na niedoczynność tarczycy) jednak wszystkie wyniki w normie. Zrobił usg jajników i też ok. Dziś czekają mnie kolejne badania niestety w poszukiwaniu przyczyny braku możliwości donoszenie ciąży. Pierwszy raz poroniłam w 7 tyg a 2 w 5 tyg ciąży. Czy któraś z was miała może podobne problemy ??
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2014, 22:43
Mart Mart jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Mart.polki.pl

Domyślnie Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

Okazuje sie, ze problemy z nieplodnoscia czy utrzymaniem ciazy wcale nie sa rzadkim zjawiskiem. Przeczytaj artykul:
http://naproterapia.pl/artykuly-i-ci...-nieplodnosci/
Moze napisz do nich. Nasz organizm jest labiryntem i ciagla zagadka wielu procesow, mysle ze przyczyn moze byc wiele.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-03-2014, 14:22
Willy72 Willy72 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Willy72.polki.pl

Ja miałam również problemy z zajściem w ciąże później lekarz powiedział mi że to endometrioza, ale zaszłam w ciąże zanim zaczęłam się leczyć
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-03-2014, 13:44
madureczka madureczka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madureczka.polki.pl

A ile czasu Ci to zajęło? U mnie mija właśnie 10 cykl starań i zaczynam się zastanawiać, co dalej...Czy najpierw badać hormony, czy nasienie...Jejku a najgorsze, że ciągle mam nadzieję, że jeszcze nam się uda, bez sprowadzania starań do biegania po lekarzach i przez to tak odwlekam tę wizytę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2014, 21:44
horace2273 horace2273 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
horace2273.polki.pl

Ja czekałam jeszcze dłużej niż 10 cykli, kiedy powiedziałam lekarzowi że mamy problemy kazał nam czekać do roku i zgłosić się po tym okresie czasu, minęło znacznie więcej czasu i dalej nic kiedy już mieliśmy się udać do lekarza okazało sięże jestem w ciąży
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-04-2014, 21:53
Wrzeslawapl72 Wrzeslawapl72 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Wrzeslawapl72.polki.pl

Mi również lekarz kazał zgłosić się po roku kiedy powiedziałam mu że nie mogę zajść w ciąże co prawda jeszcze tyle nie minęło ale mimo wszystko strasznie się już denerwuje, a wiem że to bardzo szkodzi, właśnie zapisałam się na wizytę z psychologiem mam nadzieję że mi pomoże
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-08-2014, 18:40
zostan_r's Avatar
zostan_r zostan_r jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zostan_r.polki.pl

Cytat:
Napisał Karowit76 Zobacz post
Od jakiegoś czasu czynię starania o maleństwo. Jednak już 2 razy poroniłam. Wybrałam się dziś do ginekologa-endokrynologa z wynikami(choruję na niedoczynność tarczycy) jednak wszystkie wyniki w normie. Zrobił usg jajników i też ok. Dziś czekają mnie kolejne badania niestety w poszukiwaniu przyczyny braku możliwości donoszenie ciąży. Pierwszy raz poroniłam w 7 tyg a 2 w 5 tyg ciąży. Czy któraś z was miała może podobne problemy ??
Niestety być może Twój przypadek wymaga znacznego poszerzenia diagnostyki. Niemożność donoszenia ciąży może mieć przyczyny genetyczne. Zgodnie z zaleceniami dwa poronienia są już wskazaniem do badania genetycznego, dlatego możesz pomyśleć o konsultacji w takiej poradni.
Stary 18-09-2014, 20:26
antolinka antolinka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
antolinka.polki.pl

Bardzo ci współczuję... A badałaś się pod kątem PCOS? My staramy si o dziecko od roku i nic. Po badaniach okazało się, że mam zespół policystycznych jajników:/ Gdy się dowiedziałam strasznie się załamałam i straciłam nadzieję na dziecko. Jednak poznałam wiele kobiet, które zostały mamami pomimo PCOS. Nadzieja wróciła i od jakiegoś czasu piję Inofem. Wyczytałam na http://www.inofem.pl/pl/o-produkcie,10045 że pomaga uregulować hormony i łagodzi niektóre objawy choroby. Zanim go kupiłam zapytałam o zdanie mojego ginekologa. Mam nadzieję, że u ciebie też wszystko się wyjaśni i zostaniesz mamą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-09-2014, 11:56
01basia10 01basia10 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
01basia10.polki.pl

u mnie tez to już trochę trwa...tyle, że niedawno dopiero zaczęłam to robić jak należy i sa, i tempki, i śluzy, i zioła z Baby and MamaMed, i był też ocet jabłkowy, ale już go sobie odpuściłam i ta papka z imbiru - ten to był prawdziwy hardcore Bleh. Lekarz mówi że ok, tylko trzeba się unormować i postarać, ale to długo juz trwa jak dla mnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2014, 16:09
bas87ja bas87ja jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bas87ja.polki.pl

Moja siostra ma też problem z zajściem w ciążę, rozpoczęła leczenie, znalazła fajny namiar na portalu chcemybycrodzicami.pl i odkąd poszła do lekarza to nadzieja do niej wróciła, z entuzjazmem mówi że może się wkrótce uda.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania