Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-04-2017, 17:26
weroikusia weroikusia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
weroikusia.polki.pl

Domyślnie Odp: Stres a zajście w ciąże

Zgadza się. Prawie 3 lata próbowaliśmy z mężem. Brałam witaminki, Folik, ale miałam nadczynność tarczycy, dużo pracowałam i było duuużo stresów... 5 miesięcy potem bez planowania byłam w ciąży Zaczęłam brać Folik Mama1, ograniczyłam pracę. Więc bez planowania i stresów się udało
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-04-2017, 16:12
kasia343 kasia343 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kasia343.polki.pl

Też miałam problem ze stresem. I powiem tylko, że od razu warto lecieć do lekarza. Nie czekajcie na zbawienie bo nikt przez internet w tej kwestii nie pomoże.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-05-2017, 16:29
flo_rence flo_rence jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
flo_rence.polki.pl

zgadzam się, jak się robi takie rzeczy z desperacją i na siłę to nigdy nie wychodzi ;p
czasem to jest jeszcze kwestia po prostu tego, żeby się wcelować w odpowiedni moment, słyszałam, że mój lekarz takie badania robi http://ginekolog-michalik.pl/diagnostyka-owulacji/ - to ponoć bardzo skuteczne, gdybym miała taki problem, na pewno bym spróbowała w ten sposób

no ale wiadomo, nawet jak będziesz robić wszystko jak trzeba ale przy tym będziesz się mega stresować to nic dobrego z tego nie wyjdzie ;p
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-06-2017, 08:19
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Jeśli macie jakikolwiek problem z zajściem w ciążę to nie ma co się denerwować tylko warto wybrać się do kliniki leczenia niepłodności Gameta: http://gameta.pl/. Tam porozmawiacie ze specjalistami i wykonacie wszystkie ważne badania. Na pewno Wam pomogą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-07-2017, 19:03
anabela90 anabela90 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
anabela90.polki.pl

Ja o swoje drugie dziecko starałam się prawie rok. Brałam Folika, zdrowo się odżywiałam itd. Nic nie pomagało, ja sie stresowałam, byłam nerwowa...dopiero wyjazd na wakacje, relaks i pełen luz sprawiły, że wreszcie zaszłam w upragnioną ciąże. Stres jest naszym największym wrogiem, a klinika leczenia niepłodności to już ostateczność...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania