Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy

    A to ja nie mam właśnie do tego cierpliwości. O wiele bardziej wolę kupować wszystko w internecie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy

      Ja lubię torebki Reserved - są dobrej jakości

      Skomentuj


        Odp: Zakupy

        Lubię zakupy w internecie. Niejednokrotnie zaopatrzyłam się w fajne buty. Szczególnie preferuję polecony mi niegdyś sklep PROSTILO ( www.prostilo.pl ) . Miła obsługa, dużo nowości, promocje i co ważniejsze szybka wysyłka.

        Skomentuj


          Odp: Zakupy

          A ja postanowiłam się pobawić w projektantkę i zaprojektowałam sobie kilka koszulek .

          Na stronie sklepu megakoszulki można zamówić soie taka koszulkę z własnym nadrukiem - http://www.megakoszulki.pl/koszulki-...sami-c164.html . Wybieracie kolor oraz potem wstawiacie dowolony napis , ewentualnie obrazek.

          Jestem zadowolona z jakości bo koszulka wykonana jest z porządnego materiału.

          Skomentuj


            Odp: Zakupy

            jeśli chodzi o zakupy o sporych gabarytach to wolę internet,zakupy zawsze są dobrze spakowane i zabezpieczone,a dodatkowo wnoszą mi je pod same drzwi. Ostatni mój zakup pochodził ze strony https://www.promyk-meble.pl/?pl_mebloscianki,21
            meble solidne,eleganckie i dużo tańsze niż w naszych miejscowych sklepach.

            Skomentuj


              Odp: Zakupy

              Co do tych gabarytów to sie zgadzam. Przywiozą, nie musimy sie martwić ze coś sie nie zmieści do auta albo uszkodzi w transporcie, a do tego wnoszenie po schodach w cenie.

              Skomentuj


                Odp: Zakupy

                Jeśli szukacie bardzo dobrego sklepu internetowego to osobiście polecam LIFE IDEAS który oferuje oświetlenia, meble, ciekawe aranżacje salon z oświetleniem które warto zastosować u siebie. Niezłe sprowadzane produkty z całej europy, wysokiej klasy, mają również świetne ceny !

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy

                  Szukacie nowoczesnych funkcji w terminalach płatności, takich jak płatności internetowe, teraz to możliwe, zobaczcie na przelewy online ? W dzisiejszych czasach, dobie internetu będzie mogli już skorzystać nawet z tej funkcji dzięki firmie eService, sami zobaczcie ich ofertę!

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy

                    Ja przeważnie robie zakupy przez internet. Chodzenie po sklepach raczej mnie bardziej denerwuje i meczy. Do tej pory nie miałam żadnych nie przyjemności przy takiej formie kupowania zakupów. Dodam, że najczęściej robię zakupy w zoio.

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy

                      Przed zakupem staram się przeczytać jakie parametry są najważniejsze. Ostatnio szukałem opału i ku mojemu zdziwieniu ekogroszek cena nie jest wyznacznikiem jakości, czy komfortu użytkowania. Kolejny raz przekonałem się, że nie warto oceniać jakości przez pryzmat ceny.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy

                        Ciekawe sklepy internetowe !

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy

                          Znam firmę. Czytniki kart płatniczych sprzedaje też Kolporter. jak uważacie?

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy

                            Ostatnio nas zaciekawił temat antyków. Jak się wam podobają te biurka? http://antiquebeauty.eu/kategoria/meble/biurka/ Całkiem fajne są, interesuje mnie wysokie, klasyczne biurko. Jestem ciekawa co o takich meblach sądzicie. Zamawiacie przez internet?

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy

                              No nie wiem... Antyki jednak lepiej kupować stacjonarnie, w salonie wystawowym.

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy

                                Wiele osób robi zakupy przez internet i nie ma to znaczenia czy są to antyki czy tez nie.Osobiście lubię dokonywać zakupów w internecie,są szybkie,bez kolejek i tłoku,a często mam do dyspozycji większy wybór asortymentu.Tak było w przypadku mojego ostatniego zakupu antyramy.Weszłam na stronę firmy https://aluramy.pl/ i szybko,bezpiecznie i bez problemu dokonałam wyboru moim zdaniem najlepszej.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X