Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Remont łazienki - co jest trendy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Remont łazienki - co jest trendy?

    Planujemy w nowym roku mały remont łazienki i oczywiście czytamy teraz wszystko co się wiąże z różnymi łazienkowymi dodatkami, no i w związku z tym chciałam spytać:

    co jest trendy?
    co wam się podoba?
    gdzie można dostać tanie dodatki do łazienki, ale i takie modne?
  •    
       

    #2
    Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

    Nikt? No weźcie no, doradźcie coś

    Skomentuj


      #3
      Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

      To już chyba po remoncie teraz wypada się pochwalić



      Skomentuj


        #4
        Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

        mi się bardzo podobają wanny prostokątne - coś takiego - link a poza tym bardzo mi się podoba połączenie szarego z czerwienią albo szarego ze złotym

        Skomentuj


          #5
          Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

          Napisane przez judytka_z Pokaż wiadomość
          mi się bardzo podobają wanny prostokątne - coś takiego - link a poza tym bardzo mi się podoba połączenie szarego z czerwienią albo szarego ze złotym
          Ooo...mi też się podoba szarość!



          Skomentuj


            #6
            Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

            no właśnie, szarość z jakimś mocniejszym akcentem na łazienceplus jest dużo takich fajnych aranżacji, chociaż te zdjęcia trochę małe. widziałam kiedyś pokój dzienny - 3 ściany szare i jedna czerwona, wyglądało to super a człowiek się wcale nie męczył w takim pokoju, bo szarość tak łamała ten wyraźny kolor

            Skomentuj


              #7
              Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

              Przede wszystkim prostokątne wyposażenie, zobacz sobie nawet na http://e-inclusive.pl/ co najlepiej schodzi - nowoczesne rzeczy w dobrych cenach. Klasyczne wyposażenie łazienki raczej już aż takim powodzeniem jak kiedyś, się nie cieszy.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                Ja nie patrzę co jest trendy dla mnie musi być praktyczne i dobrze jest jak jest ładne dla oka, ale nie musi. Miałam troszkę kłopotów podczas remontu łazienki. Na szczęście wszystko za mną i mamy swoją wymarzoną łazienkę. Postawiłam na kabinę prysznicową, bo najbardziej pasowała do mojego projektu łazienki i też nie przepadam za leżakowaniem w wannie. Efekt jest oszałamiający! A tutaj odnośnik do kabiny dla zainteresowanych http://glasshouse.com.pl/oferta/kabiny-prysznicowe
                pozdrawiam

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                  Mi się marzy łazienka z ogromną wanną :-) uwielbiam się wylegiwac zwłaszcza z meżulkiem, w blasku świec, delektując się lampką wina..
                  Akurat teraz planujemy remont łazienki i właśnie zastanawiamy się co jest modne..myślimy o czarnej łazience z jakimiś rozjaśniającymi detalami..może ktoś coś poleci..doradzi :-)

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                    Wanna z hydromasażem to by było to co mi się marzy, tylko trzeba uważać bo podobno niektóre tańsze modele strasznie hałasują.
                    Małe jest piękne.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                      Mi się bardzo podobają płytki wyglądające jak drewniane panele. No i raczej naturalne kolory, brązy, beże, tak, żeby było elegancko i naturalnie.
                      Strasznie też podobają mi się takie lustra z lampkami led w środku, chyba są teraz modne. Mąż mówi, że to wystarczy taśmę led kupić i szybę, a taka taśma to ponoć tania, w Perfektmarket za kilka złotych za metr.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                        Czad..bardzo mi sie podoba :-)

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                          piękna na pierwszy rzut oka Już kiedyś u znajomych widziałam łazienkę z czarnymi płytkami ale to jednak za ciemne wrażenie robi

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                            Widziałam to lustro w sklepie kiedyś, fajnie na żywo wyglądało
                            Ja myślę ostatnio nad czymś takim http://ornamentyka.pl/naklejki-na-plytki/ to są naklejki do łazienki, można tym ścianę okleić, a akurat płytek do samej góry nie mam więc kto wie może spróbuję.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                              I trendy i wygodna jest wanna retro- http://www.herbec.pl/pl/oferta/wanny To coś innego niż mają wszyscy znajomi i coś dużo przyjemniejszego niż zwykła wanna. Aż żal nie skorzystać z takiej wanny.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X