Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zaparcia - co robić?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zaparcia - co robić?

    A jak walczycie z zaparciami? Mi to trochę dokucza. Staram się jeść owoce, ale też nie zawsze mam na nie ochotę.
  •    
       

    #2
    Owoce,ciemne pieczywo, najlepiej zrezygnować zupełnie z białego pieczywa, musli...kefir...a moja ginekolog poleciła mi na czczo wypić łyżkę oliwy z oliwek


    Skomentuj


      #3


      suszone sliwki

      Skomentuj


        #4
        popieram suszone sliwki,powidla sliwkowe,czerwone buraczki

        Skomentuj


          #5
          a mi pomagają jabłka

          Skomentuj


            #6
            Od Kiedy Zaczełam Jeść Normalnie Tzn. 3 Posiłki Dziennie Dolegliwości Całkowicie Ustąpiły

            Skomentuj


              #7
              Mi pomagają takie pestki ze słonecznika czy dyni. Smaczne i zawsze można sobie skubnąć. Smacznego!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Dużo powinno się pić np. ciepłych napojów. Ja to nawet zwykłą ciepłą wodę piję. I dodatkowo, to co radzą dziewczyny. Wypróbuj co na ciebie najlepiej działa. Pestki też są OK.

                Skomentuj


                  #9
                  grejfruty

                  moja najlepsza rada sa grejfruty, sporobujcie zjesc jeden wieczorem przed snem lub rano na czczo, pomaga oczywiscie najlepiej sam owoc bez zadnego cukru pozdrowionka

                  Skomentuj


                    #10
                    Wypicie ciepłej przegotowanej wody rano na czczo
                    też pomaga.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      śliwki, śliwki nie ma nic lepszego

                      Skomentuj


                        #12
                        na moje zaparcia dobrze dziala spacerowanie, chociaz wiekszych problemow z tym nie mialam.Do tej pory, bo lekarz przepisal mi ostatnio zelazo w tabletkach i wlasnie po nich sie zaczely, niestety.

                        Skomentuj


                          #13
                          u mnie na zaparcia pomagają suszone śliwki(tak jak pisałyście), woda z sokiem cytryny na czczo i dodatkowo lekarz dał mi laktuloze, ale chyba nie jest wyłącznie na recepte.
                          to że trzeba pić dużo wody i jeść błonnik to chyba powszechnie wiadomo
                          3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                          Skomentuj


                            #14
                            śliwki suszone jak najbardziej... Są tez lekarze (!), którzy radzą wypicie na czczo szklanki nieprzegotowanej wody. Próbowałam wszystkiego ... średnio pomagało i po prostu gdzieś w połowie ciązy dolegliwości ustały.

                            Skomentuj


                              #15
                              odkąd walczyłam z zaparciami u dziecka wiem że i na mnie działa herbatka z kopru włoskiego, te granulowane na lepsze trawienie też.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X