Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dziecko na weselu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dziecko na weselu

    macie jakies pomysły na ubranie 2 latka na wesele? nie wiem czy postawić na luz i dać mu w taką pogodę tshirt i spodenki krótkie, czy jednak bardziej elegancko - koszula i spodnie dłuższe?
  •    
       

    #2
    Odp: dziecko na weselu

    Jakby tego dnia miałoby być tak duszno i gorąco jak dziś to nie męczyłabym go raczej w jakiś mega eleganckich ubraniach ale z drugiej strony to jednak wesele więc jakoś prezentować się trzeba Hm może tego typu eleganckie spodnie https://www.51015kids.eu/chlopiec-2-...ce-1l3209.html i do tego jakaś koszula z krótkim rękawem ? Co myślisz ?

    Skomentuj


      #3
      Odp: dziecko na weselu

      Moim zdaniem taki mały elegancik zawsze robi wrażenie tylko jednak warto pamiętać o wygodzie dziecka. Zależy, czy mały w ogole bedzie mial ochotę na takie bardziej elegancki strój

      Skomentuj


        #4
        Odp: dziecko na weselu

        Moim zdaniem trzeba postawić na luz. Nie widzę powodu, dla którego dziecko miałoby się "spinać".
        Ona mnie stworzyła i ona mnie zgubiła.

        Skomentuj


          #5
          Odp: dziecko na weselu

          Na wesela czy inne przyjęcie zazwyczaj ubiera się dzieci elegancko, są chyba nawet opcja takich dziecięcych garniturów.

          Skomentuj


            #6
            Odp: dziecko na weselu

            W sumie to możesz ubrać dziecko wg własnego gustu oraz uznania, tutaj przesada w żadną ze stron na pewno nie jest wskazana. Osobiście postawiłabym na luźny i niezobowiązujący styl.

            Skomentuj


              #7
              Odp: dziecko na weselu

              Na naszym weselu będzie sporo dzieci i z tego co wiem, w kościele będą ubrani ładnie w sukienki i garniturki a na weselu w coś luźniejszego. Czy na waszych przyjęciach były jakieś zabawy przeznaczone dla dzieci? Lub był specjalny kącik dla malucha? Kiedy przeglądałam oferty Wesele Warszawa , przyznam szczerze, że nie pomyślałam o tym. Wybraliśmy hotel Venecia Palace i nie powiem mają tam wiele ciekawych atrakcji dla gości i piękną przestronną salę jednak nie wspomniałam o najmłodszych. Pracownicy są tam bardzo sympatyczni, więc mam nadzieję, że uda nam się coś zorganizować.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: dziecko na weselu

                Dziecku na pewno wybaczą luźny ubiór, ale długie spodnie wcale nie będą jakoś uciążliwe.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: dziecko na weselu

                  Też jestem zdania, ze tutaj warto postawić na luźny ubiór i styl dla naszego dziecka na weselu, tak aby ono samo czuło się dobrze oraz aby było mu wygodnie.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: dziecko na weselu

                    W internecie jest masa pomysłów, ale wydaje mi się, że po prostu koszula nie ma co go ubierać bo będzie mu niewygodnie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: dziecko na weselu

                      my synka ubraliśmy w elegancki strój, który też był wygodny, a dopiero później go przebrałam w mniej odświętny zestaw

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: dziecko na weselu

                        stawiam na elegancje , córka miała 15 miesięcy , kiedy była z nami na weselu pierwszy raz Miała elegancką sukienkę ecru plus bolerko, syn był ubrany w garnitur . Dzieci zawsze później można przebrac na coś wygodniejszego

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: dziecko na weselu

                          Myślę ze teraz jest dużo eleganckich i wygodnych ubrań, np. body z krawatem czy coś w tym stylu, piękne sukienki z bawełnianą przyjemną podszewką, dlatego myślę że można odstroić dziecko Wiadomo bez przesady ale czasem trzeba wyglądać

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: dziecko na weselu

                            Ja bym ubrała elegancko, ewentualnie wzięła jakieś luźne ubrania na później na przebranie a najlepszym wyjściem będzie zostawić młodego z dziadkami i iść się samemu pobawić i trochę odpocząć
                            Jeśli chcecie wymodelować sobie sylwetkę, zapraszam:endermologia na modelowanie sylwetki.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: dziecko na weselu

                              Najważniejsze, by podczas wesele zając czymś dziecko.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X