Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

rezonans prywatnie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    rezonans prywatnie

    Gdzie w Warszawie można wykonać badanie rezonansu magnetycznego kości i stawów w Warszawie? Oczywiście chodzi mi o badanie prywatne. Na czekanie w kolejce NFOZ nie ma sensu. Obawiam się że prędzej bym została lekomanką, niż miała wykonane te badania.
  •    
       

    #2
    Odp: rezonans prywatnie

    umów się na wizytę tutaj i wykonasz rezonans magnetyczny https://multimed.pl/badania/rezonans-magnetyczny/

    Skomentuj


      #3
      Odp: rezonans prywatnie

      Choroby przewlekłe takie jak cukrzyca, choroby układu oddechowego czy też serca i naczyń krwionośnych wymagają stałego monitorowania stanu naszego zdrowia. Konieczne są regularne badania kontrolne, które mają zobrazować na jakim obecnie etapie jest choroba. Jeśli zależy nam na dobrym zdrowiu oraz chcemy dbać o siebie, nie powinniśmy zaniedbywać kontrolnych badań. Możemy je wykonać na przykład w przychodni Synexus, badania kliniczne katowice lub innych miastach w Polsce !

      Skomentuj


        #4
        Odp: rezonans prywatnie

        W Rex Medica w Warszawie sport są rewelacyjni lekarze i mają tez rezonans. Terminy w zasadzie mają na już - ja u nich byłam po upadku na stoku od razu przyjęli mnie, wykonali potrzebne badania i zajęli się moja kontuzją. Dzwoniłeś do nich? Na pewno maja terminy.

        Skomentuj


          #5
          Odp: rezonans prywatnie

          a wiesz ile pieniędzy zapłacisz za coś takiego, idąc prywatnie? Górę!

          Skomentuj


            #6
            Odp: rezonans prywatnie

            Takie terminy na już też są w lux medzie, ja u nich właśnie robiłam rezonans kręgosłupa, wszystkie odcinki. Poza tym mają bardzo nowoczesny sprzęt.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X