Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak dbamy o swoje zdrowie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

    Czasem trzeba się wykazać sprytem i sposobem wziąć dziecko na spacer. Jeśli jeszcze nie testowaliście z maluchami PokemonGO, to poczytajcie o tym w xxx i przetestujcie. Zobaczycie, że każdego dnia dzieciaki same będą się wyrywać na spacery
    Last edited by disne; 21-07-2020, 20:28. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

      Wydaje mi się, ze najlepszym rozwiązaniem jest catering dietetyczny. W ten sposób mamy pewność , ze jedzenie które otrzymamy jest zdrowe, dobrej jakości a i Ty sama nie musisz tracić czasu na specjalnie przygotowanie posiłków. Możesz zadzwonić tutaj xxx , i zamówić taki catering już po kilku pierwszych dniach zobaczysz że to dobry pomysł
      Last edited by disne; 21-07-2020, 20:29. Powód: link

      Skomentuj


        #78
        Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

        Ja staram się zdrowo odżywiać. No i regularnie robię badania.

        Skomentuj


          #79
          Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

          To prawda. Ja niedawno skorzystałam z promocji w laboratorium i się gruntownie przebadałam.

          Skomentuj


            #80
            Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

            ja staram się zdrowo odżywiać, pić dużo wody, unikam alkoholu, odstawiłam cukier.

            Skomentuj


              #81
              Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

              Ja również. Poza tym staram się być aktywna fizycznie.

              Skomentuj


                #82
                Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                Staram się stosować zróżnicowane suplementy diety, gdyż nasz organizm jest bardzo wymagający jeżeli o to chodzi. Przede wszystkim stosuje regularnie kolagen,
                polecam poczytać o tym naxxx. Do tego jakieś inne, w zależności od tego co przepisze mi dietetyk. Wiem, że moje zdrowie jest najważniejsze, tak więc nie szczędzę na to pieniędzy
                Last edited by disne; 21-07-2020, 20:26. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                  Wiadomo, że kwestią pierwszorzędną jest odpowiednia dieta. Staramy się unikać tłustych, ciężkich i ogólnie niezdrowych składników. Jednak ważny jest też ruch i odpowiednia dawka ruchu. Wiadomo, że pracując i będąc zajętym ciężko jest samemu sobie wygospodarować czas na siłownię ale na szczęście, wielu pracodawców myśli w tym zakresie o swoich pracownikach oferując im korzystne xxx. To w znacznym stopniu zachęca o zadbanie o swoją kondycję oraz zwiększa więź między pracownikiem i pracodawcą. Prawda, że to super sprawa?
                  Last edited by disne; 21-07-2020, 20:26. Powód: link

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                    Trudno sie z tym nie zgodzic .. jednak latwo powiedziec, a trudniej wdrozyc to w zycie. Wiekszosc ludzi nie ma po prostu czasy aby zadbac o swoje zdrowie. Zyjemy w takich a nie innych czasach gdzie wszyscy sa zabiegani. Niestety ale towarzyszy temu trend jedzenia w przeroznych fast foodach co w dluzszej perspektywie moze negatywnie wplynac na nasz zdrowie. Nawet w normalnych produktach jest bardzo duzo ulepszaczy oraz wysoka zawartosc cukru. Zmienia moze ktos z Was diete oparta o zdrowa żywność ? Przegladalam kilka sklepow i moja uwage przykul Sante - xxx Na stronie jest nawet specjalny dzial poswiecony przepisom na gotowe dania. Zastanawiam sie tylko jak wprowadzac to wszystko do swojej diety .. raczej stopniowo, prawda? Mile widziane beda sugestie w tym temacie od bardziej doswiadczonych osob. Pozdrawiam
                    Last edited by disne; 21-07-2020, 20:26. Powód: link

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                      Ja ostatnio zaczęłam stosować takie białko konopne Póki co działa naprawdę świetnie, więc polecam każdemu
                      Last edited by disne; 21-07-2020, 20:27. Powód: link
                      Nigdy niczego nie żałuj. Nigdy nie dyskutuj o stratach(...).

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                        A czemu nie połączycie przyjemnego z pożytecznym? Przecież jak najbardziej da się to zrobić. Jeśli macie kilkuletnie dziecko, to na pewno lubi ono gry. Możecie wykorzystać PokemonGo do wspólnych spacerów. W xxx dowiecie się, na czym polega ta gra, by nie wyjść na ignorantkę przy dziecku
                        Last edited by disne; 21-07-2020, 20:27. Powód: link

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                          A jak dbacie o oczy? Wiecie co babcia dostała zaćmy, wydawało mi się że to niedbałość jej o oczy ale jak się okazało, zaćma jest procesem naturalnym starzenia się soczewki. Na szczęście już jest po operacji jej usunięcia w klinice Optegra i widzi bardzo dobrze, ale jak myslicie da się to jakoś spowolnić stosując jakieś krople ?

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                            W sumie nie jakoś szczególnie. Nosze okulary i staram się nie przemęczać wzroku.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                              Ja miałam ostatnio spore problemy ze stawami, ale w takich sytuacjach po prostu odwiedzam lekarza. Na stawy przepisał mi xxx i rzeczywiście pomogło, więc czasami dobrze wybrać się do specjalisty.
                              Last edited by disne; 21-07-2020, 20:27. Powód: link

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                                Postawiłam na ćwiczenia i zdrowe odżywianie ale zastanawiam się czy nie zacząć stosować dodatkowo suplementu. Przeczytałam o xxx. Zastanawiam się czy rzeczywiście jest tak skuteczny ?
                                Last edited by disne; 21-07-2020, 20:28. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X