Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Depilacja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Depilacja

    Według mnie najlepiej zdecydować się na depilację laserową i ma się z głowy Ja musiałam się golić codziennie maszynką, a po laserze w gabinecie Bellisana mam święty spokój

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Depilacja

      No dokłądnie. Szczególnie jeśli ma sie pod pachami mocniejsze włoski Sama z natury mam dość mocne ciemne owłośienie i przed sesją depiilacji laserowej mialam duży problem pod pachami. Wszyscy zazdrościli mi pięknych czarnych włosów na głowie ale nie wiedzieli,że mam również i inne problemy. Z tym,ze pod pachami gdzie włosy rosły jeszcze wieksze

      Na stronie jest dobry artykuł z porównaniem:
      xxxx

      Laser kosztuje i trochę poboli ale macie juz problem z głowy na zawsze. Za to maszynki trzeba używać codziennie ( co równięż nie jest tanie bo jeśli podliczycie sobie kasę jaką wydałyście na maszynki to nie wyjdzie Wam taka mała kwota...).
      Last edited by disne; 23-06-2020, 16:36. Powód: link

      Skomentuj


        #93
        Odp: Depilacja

        A co myślicie o depilacji pach woskiem? Lepiej to czy laser?

        Skomentuj


          #94
          Odp: Depilacja

          Moim zdaniem depilacja woskiem sprawdza się w każdym przypadku. Ja chodzę zawsze latem na depilację woskiem całego ciała i jestem bardzo zadowolona. Efekty są przede wszystkim długotrwałe. Przejrzyjcie sobie ofertę studia depilacji Easy Waxing xxx, oprócz depilacji woskiem wykonują też depilację pastą cukrową.
          Last edited by disne; 23-06-2020, 16:36. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: Depilacja

            A moim zdaniem lepsza jest laserowa, tylko bardziej kosztowna.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Depilacja

              A to prawda. A ile zabiegów wystarcza? W sensie ile powtórzeń?

              Skomentuj


                #97
                Odp: Depilacja

                Napisane przez iamklaudka Pokaż wiadomość
                A to prawda. A ile zabiegów wystarcza? W sensie ile powtórzeń?
                A to zależy od osoby. Z reguły około 6 zabiegów.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Depilacja

                  Napisane przez faworytka Pokaż wiadomość
                  Moim zdaniem depilacja woskiem sprawdza się w każdym przypadku. Ja chodzę zawsze latem na depilację woskiem całego ciała i jestem bardzo zadowolona. Efekty są przede wszystkim długotrwałe. Przejrzyjcie sobie ofertę studia depilacji Easy Waxing xxxx, oprócz depilacji woskiem wykonują też depilację pastą cukrową.
                  A po takiej depilacji włoski się nie wrastają jak po zwykłej depilatorem?
                  Ja zbieram na depilację laserową i myślę że w końcu mi sie uda i się na taką wybiorę. Przy ciemnych włoskach laser jest chyba najlepszy
                  Last edited by disne; 23-06-2020, 16:36. Powód: link

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Depilacja

                    Ja też używam zwykłej maszynki. Depilator nie służy moim nogom, bo nie dość, że mocno boli (co jest do wytrzymania) to łydki są bardzo podrażnione i to na długo po depilacji, włoski wrastają pomimo pilingowania i nawilżania i bardzo nierówno odrastają. Poza tym przy depilatorze męczy mnie to, że trzeba jakiś czas odczekać zanim można się zabrać za depilację (włoski muszą być odpowiedniej długości, żeby depilator je złapał).

                    Skomentuj


                      Odp: Depilacja

                      Ja na święta sprawiłam sobie depilator światłem ipl. Najpierw trzeba co prawda włoski zgolić maszynką a dopiero potem poświecic depilatorem. Jestem już po 3 zabiegach na całe ciało, a na twarzy i pachach po 4 i włosków jest zdecydowanie mniej i dużo wolniej rosną. Zdaję sobie sprawę, że ta metoda też nie jest wieczna ale jeśli miałabym depilować się raz na 2 m-ce to i tak jest to ideał!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Depilacja

                        Napisane przez ata-waw_001 Pokaż wiadomość
                        Ja na święta sprawiłam sobie depilator światłem ipl. Najpierw trzeba co prawda włoski zgolić maszynką a dopiero potem poświecic depilatorem. Jestem już po 3 zabiegach na całe ciało, a na twarzy i pachach po 4 i włosków jest zdecydowanie mniej i dużo wolniej rosną. Zdaję sobie sprawę, że ta metoda też nie jest wieczna ale jeśli miałabym depilować się raz na 2 m-ce to i tak jest to ideał!
                        I faktycznie raz na 2 miesiące by wystarczyło? Bo jeśli tak, to sama muszę sobie taki sprawić

                        Skomentuj


                          Odp: Depilacja

                          Jeśli o mnie chodzi to tylko depilacja laserowa.

                          Skomentuj


                            Odp: Depilacja

                            Też myślę, że to najlepsze rozwiązanie dla kobiety. Przynajmniej nie trzeba codziennie martwić się przed wyjściem z domu. Wiem, bo widziałem dokładnie takie sytuacje u mnie jeszcze jakiś czas temu Myślę, że w Warszawie śmiało możecie sprawdzić gabinet xxxx bo słyszałem o nich wiele dobrych opinii. Pomyślcie nad tym.
                            Last edited by disne; 23-06-2020, 16:36. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Depilacja

                              Mam nadzieję, że jak nie w tym, to przyszłym roku udam się na taki zabieg. To mi daje mnóstwo radości.

                              Skomentuj


                                Odp: Depilacja

                                Napisane przez osylwik Pokaż wiadomość
                                Jeśli o mnie chodzi to tylko depilacja laserowa.
                                Zdecydowanie się zgadzam. Praktykuję ją od lat i jestem bardzo zadowolona. Szkoda tylko, że zamknęli mój gabinet, ale mam już na oku ten, mam nadzieję, że się nie zawiodę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X