Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

    Witam
    w Jakim stopniu wasi mężowie/partnerzy pomagają wam w wychowaniu i opiece nad dzieckiem/dziećmi. Włączają się w te obowiązki z własnej inicjatywy i z chęcią i czy zgadacie się co do metod wychowywania dzieci. Mój mąż jak go nie poproszą sama, najczęściej wymówiłby się zmęczeniem i pracą. A przecież wychowanie dzieci to nie obowiązek który można przekazać, nic nie zastąpi dziecku kontaktu i czasu spędzonego z rodzicem.
  •    
       

    #2
    Odp: jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

    Witam wszystkich bardzo serdecznie:-)
    ja jak narazie nie mogę narzekać, mój partner jest bardzo zaangażowany i zainteresowany tematem Co prwda w nocy to ja wstaję bo on idzie rano do pracy Pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Odp: jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

      mi mąż pomaga jak tylko może. Chodzi z córeczką na spacery, kąpie ją, szykuje jeść. na początku gdy wyszłam ze szpitala rano bawił córeczkę żebym mogła się wyspać i odpocząć po nocy.

      Skomentuj


        #4
        Odp: jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

        Mój mąż pomaga bardzo dużo, jak tylko jest w domu przejmuję dowodzenie i zajmuję się dziećmi. Ja mogę w tym czasie wyjść na miasto na zakupy i się troszkę odstresować, tym bardziej, że maż pracuje 7 dni w tygodniu.

        Skomentuj


          #5
          Odp: jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

          Jak może to pomaga Z dziećmi zostanie jak trzeba ale niestety więcej męza w domu nie ma bo cały czas praca i praca A niedziele zawsze dla tatusia

          Skomentuj


            #6
            Odp: jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

            My mamy podzielone obowiązki, znaczy teraz jest inaczej, bo jestem na macierzyńskim, więc najmłodszym skarbem zajmuję się głównie ja, ale mężowi przypada pilnowanie dzieci na zasadzie: czy zjadły śniadanie, czy umyły zęby, czy wzięły tran ecomer czy odrobiły lekcje i tak dalej.

            Skomentuj


              #7
              Odp: jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

              hahaha, u nas tez ecomer w domu, ale to ja sie zajmuje, zeby pamietac dac dzieciakom po sniadaniu i mezowi

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

                Napisane przez gohatys Pokaż wiadomość
                Witam
                w Jakim stopniu wasi mężowie/partnerzy pomagają wam w wychowaniu i opiece nad dzieckiem/dziećmi. Włączają się w te obowiązki z własnej inicjatywy i z chęcią i czy zgadacie się co do metod wychowywania dzieci. Mój mąż jak go nie poproszą sama, najczęściej wymówiłby się zmęczeniem i pracą. A przecież wychowanie dzieci to nie obowiązek który można przekazać, nic nie zastąpi dziecku kontaktu i czasu spędzonego z rodzicem.
                Mężowie - partnerzy - a ja moje Panie sam wychowuję córkę.To ja jestem ta stroną solo i to ja najbardziej się angażuję. Moja ex żona nie widuje się z Martynką. Ma swoja nowa rodzinę i już dorosłe dzieci. Ostatnio razem z Martynką robiliśmy prezenty dla rodziny.Były choinki z makaronu i aniołki z masy solnej..

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

                  A mój partner jest na medal Angażuje się sam z siebie. Prowadzę bloga i akurat dzisiejszy post poświęciłam jemu a przypadkowo trafiłam tu dziś i widzę, że dyskusja o tym samym
                  tatulsolo gratuluję Martynce takiego taty! Mimo wszystko wydaję mi się , że należysz do niewielkiego grona tych wyjątkowych ojców
                  Pozdrawiam serdecznie
                  Pudełko mamy
                  http://pudelkomamy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

                    to macie super Ja też nie mam źle ale męża i tak dużo nie ma w domu

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

                      mój partner dużo mi pomaga chociażby w domowych obowiązkach typu pranie, zmywanie zajmuje się tez maleństwem i ja mogę wtedy odpoczac

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

                        Nawet samo to że kolację zrobi to też dużo

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

                          Mój jak jest w domu to robi małemu ś niadanie , picie, bawi się z nimi, zajmuje się mała a ja moge wyjść na zakupy raz dwa. Przynajmniej chwila wytchnienia dla mnie

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

                            nie mogę narzekać tatko jest zaangażowany w wychowywanie córki wiec jak przyjdzie drugie dziecko mysle ze zapału mu nie braknie

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

                              mój przy synku był bardziej skory i chętniejszy, teraz narzeka, że zmęczony ale nie powiem jak go porosze to zrobi ale sam nie bardzo. Córeczce w sumie na 8 miesięcy zmienił ze 3 razy pieluszkę nie wiem czy się boi czy co. Synowi ciągle zmieniał.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X