Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wypadające włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: wypadające włosy

    Pewnie wszystkiemu winne są hormony. Gdybyś nie była w ciąży, poleciałbym Ci szampon i odżywkę, którą sama stosowałam, kiedy mocno wypadały mi włosy (Seboradin). Nie wiem, czy u Ciebie w obecnej chwili coś zdziała. Najlepiej wybrać się do lekarza, bo nie ma co kombinować.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: wypadające włosy

      To może zobaczcie sobie tutaj ten artykuł na Hellozdrowie odnośnie tego jaką dietę stosować na piękne włosy Na pewno będzie to przydatne informacje, bo nie wszystko da się zastąpić jakimiś cudownymi tabletkami.
      Last edited by gagatka; 16-07-2020, 10:53. Powód: link

      Skomentuj


        #93
        Odp: wypadające włosy

        A ja stosuję Bioxsine i jestem bardzo zadowolona. Moje włosy przestały wypadać, są mocniejsze zdrowsze. Szampon jest bardzo wydajny, a serum bardzo przyjazne w aplikowaniu. Polecam zajrzeć tez na ich profil na FB, bo jest tam duzo konkursów, w których mozna wygrac kosmetyki.

        Skomentuj


          #94
          Odp: wypadające włosy

          Mi włosy wypadały jak pracowałam w kuchni i musiałam je codziennie myć. Brałam wtedy tabletki z witaminami i używałam drogich szamponów i to trochę pomogło. Teraz mimo że jestem w ciąży włosy mam ładne lśniące, ale cały czas biorę witaminy dla kobiet w ciąży

          Skomentuj


            #95
            Odp: wypadające włosy

            Mi w ciąży włosy siępoprawiły i efekt utrzymał się również po. Może dlatego, że stosuję ecomer - to tran. Ale ja nie karmię dziecka piersią.

            Skomentuj


              #96
              Odp: wypadające włosy

              Sposoby na wypadające włosy w ciąży:
              -Jeśli włosy stają się cienkie, matowe, bez życia i nadmiernie wypadają, po prostu je skróć. Obcięcie włosów sprawia, że łysienie w ciąży jest mniej widoczne. Poza tym, zmiana fryzury może okazać się strzałem w dziesiątkę i odmienić twój stały image.
              -Zakup w aptece szampon z biotyną i myj nie włosy.
              -Nie rozczesuj mocno włosów, gdy są jeszcze mokre po umyciu. Czesz je delikatnie, po nałożeniu odżywki ułatwiającej rozczesywanie, grzebieniem z szerokimi zębami.
              -Unikaj zabiegów farbowania włosów oraz trwałej ondulacji w czasie ciąży.
              -Po umyciu włosów pozwól im wyschnąć samoistnie i nie stosuj suszarki.
              -Stosuj płukanki z pokrzywy, rozmarynu i skrzypu polnego lub wcieraj we włosy żółtka jajek. Takie zabiegi pozwalają zregenerować i wzmocnić osłabione ciążą włosy.
              A poniżej sposoby jak zatuszować mniejszą ilość włosów:
              -Czesz włosy w kucyka, dzięki czemu ukryjesz przerzedzone miejsca na głowie.
              -Noś szeroką opaskę, która pomoże zakryć ślady utraty włosów.
              -Unikaj fryzur, które uwydatniają rzadkie, przerzedzone wypadaniem włosy. Zrezygnuj zatem z warkoczy, loków i fal na włosach.

              To rady które otrzymałam od znajomych i mojego fryzjera :-)

              Skomentuj


                #97
                Odp: wypadające włosy

                Mi w pierwszym trymestrze strasznie włosy leciały, garściami
                Poszłam obciąć, niepotrzebnie, bo to nic nie pomogło, leciały tak samo teraz jestem w III trymestrze i zauważyłam, że problem minął, także to chyba hormony mi szalały.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: wypadające włosy

                  A ja w ciąży mam tak ładne włosy, nie do porównania, zrobiły się silne, mocne, gęste, nie wypadają, rosną jak szalone aż wiele osób się mnie pyta co za witaminy biorę. A to po prostu ciąza mi tak służy

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: wypadające włosy

                    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                    A ja w ciąży mam tak ładne włosy, nie do porównania, zrobiły się silne, mocne, gęste, nie wypadają, rosną jak szalone aż wiele osób się mnie pyta co za witaminy biorę. A to po prostu ciąza mi tak służy
                    Tak, mi się to zaczęło w III trymestrze dopiero, dlatego żałuje, że na początku ciąży obcięłam włosy, ale skąd miałam wiedzieć, że to się skończy w III trymestrze i będę miała teraz taki busz, bo taj jak mówisz, rosną jak oszalałe i są mega zdrowe

                    Skomentuj


                      Odp: wypadające włosy

                      Niedawno odkryłam super szampon z odżywką w sklepie też miałam problem z wypadającymi włosami, teraz już prawie nie gubię.
                      Last edited by gagatka; 16-07-2020, 10:54. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: wypadające włosy

                        ja stosuję różne szampony, często zmieniam, na bazie skrzypu i staram się używam jak najbardziej naturalnych i trochę mi one pomagają na wypadanie włosów

                        Skomentuj


                          Odp: wypadające włosy

                          Ja słyszałam, że skuteczna jest mezoterapia igłowa. Ktoś testował? Ja się właśnie zastanawiam czy nie udać się na taki zabieg tutaj centrumzdrowegowlosa.pl, ale obawiam się po pierwsze czy nie boli, a po drugie - czy to na pewno skuteczne. Chętnie posłucham waszych opinii.
                          Last edited by gagatka; 16-07-2020, 10:51. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: wypadające włosy

                            ja też stosuję zamiennie szampony, tylkko raz z sls raz bez, szczegolnie na skorę głowy. stosuje też olej arganowy, bardzo poprawił mi kondycje włosow, a wewnterznie biore suplement vitapil, jedno opakowanie na 2 miesiace, i taka kuracja pomaga troche odbudowac te nowo rosnace włosy, pojawiają sie nowe baby hair i rosna szybciej

                            Skomentuj


                              Odp: wypadające włosy

                              Ja polecam wcierki ziołowe, mi pomogły na wypadanie, tylko trzeba systematycznie używać

                              Skomentuj


                                Odp: wypadające włosy

                                ja na wypadające włosy stosuje naftę kosmetyczną z olejkiem rycynowym - trzeba tylko myć po niej włosy dwa razy ale mi pomaga

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X