Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy stosujecie kremy na zmarszczki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

    Ja mam 29 lat i nie stosuję kremów na zmarszczki, jakoś nie wierzę, że to działa, tak że wolę nawilżać skórę naturalnymi kosmetykami niż szprycować ją chemią z ogólnodostępnych kosmetyków.
    "If you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

      Kupuję krem odbudowujący skórę neostrata, dzięki niemu pozbyłam się przebarwień, cera stała się mniej tłusta i zdrowsza.

      Skomentuj


        #48
        Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

        ja jeszcze nigdy nie używałam kremu na zmarszczki ale w najbliższym czasie planuję zakup serum, bo Mąż niedawno dal mi delikatnie do zrozumienia, że mam małe zmarszczki wokół oczu i ust. Dobił mnie tym niesamowicie ale mam zamiar się tego pozbyć Powiedzcie mi proszę czy rozciągacie twarz? Ja słyszała, że jest to bardzo pomocne i pomaga ujędrnić skórę twarzy.

        Skomentuj


          #49
          Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

          Wystarczy wybrać krem który ma witaminę b c i kolagen. Powinno wszystko pięknie działać

          Skomentuj


            #50
            Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

            Ja już używam :P Mam w końcu 30+
            Osobiście bardzo sobie cenie serię kosmetyków Pharmaceris. Można kupić je tylko i wyłącznie w aptece. Cena nie jest aż tak wygórowana. Fajne mają też opakowania,bo kremy zazwyczaj są w dozowniku. No i bardzo wydajne



            Skomentuj


              #51
              Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

              Ja - jak Wam wspominałam - dostałam cały zestaw Vichy Idealia na urodziny. Póki co stosuję miesiąc i najbardziej podoba mi się jak działa krem pod oczy i serum. Skóra jest taka naprawdę nawilżona po nim. No i ten zapach... do zakochania!

              Skomentuj


                #52
                Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                Jeszcze nie ale chyba już niedługo zacznę Teraz bardziej walczę z wypryskami i zapominam o ewentualnych zmarszczkach Za to używam krem pod oczy ( jak mi się przypomni )

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                  Oj kremy na zmarszczki mam jeden krem w szafce i wyciągam go tylko wtedy jak mi sie przypomni ale chyba niebawem będzie trzeba pomyśleć i o tym drugim;/

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                    najlepsze kremy to takie z apteki, mają najwyższą skuteczność, sama od jakiegoś czasu używam kremu przeciwzmarszczkowego z kawiorem sensilis, poleciła i go moja farmaceutka, na razie bardzo sobe chwalę

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                      Ja jestem zadowolona z kremów z rossmanna, np z serii eveline. Stosuję codziennie i mam gładką buzię i jędrne policzki, nie za tłuste nie przesuszone w sam raz. I pamiętajcie - nie wolno spać w makijażu!! To postarza o 4 dni!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                        Poczytajcie sobie o działaniu Surgiderm
                        http://dermatic.com.pl/surgiderm-18-2x0-8ml.html

                        Myślę,że nazwa jest Wam znana. Jest to kwas hialuronowy. Używa się go poprzez wstrzyknięcia. Dzięki temu zmarszczki zostają wypełnione.
                        Środek naturalnie wystepuje w naszej skórze tak więc nie musicie obawiać się,że Wam zaszkodzi ponieważ na pewno tak się nie stanie. Polecam wypróbować.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                          Ja stosowałam ale potem uświadomiłam sobie,że tak naprawdę te wszystkie kremy na zmarszczki mają bardzo średnie działanie i tak naprawdę nic nie usuwają... O wiele lepiej jest skonsultować się z profesjonalnym lekarzem medycyny estetycznej.
                          Ja chodziłam do pani Doroty Kozickiej w Gdańsku. Zaproponowała mi wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym i powiem Wam,że efekt jest rewelacyjny i jestem z niego bardzo zadowolona.Twarz wygląda o wiele młodziej,lepiej. Nie mam już tych okropnych zmarszczek przy nosie oraz ustach.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                            Napisane przez kajametrowsk Pokaż wiadomość
                            Ja stosowałam ale potem uświadomiłam sobie,że tak naprawdę te wszystkie kremy na zmarszczki mają bardzo średnie działanie i tak naprawdę nic nie usuwają... O wiele lepiej jest skonsultować się z profesjonalnym lekarzem medycyny estetycznej.
                            Ja chodziłam do pani Doroty Kozickiej w Gdańsku. Zaproponowała mi wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym i powiem Wam,że efekt jest rewelacyjny i jestem z niego bardzo zadowolona.Twarz wygląda o wiele młodziej,lepiej. Nie mam już tych okropnych zmarszczek przy nosie oraz ustach.
                            ja kremy stosuje ale nie jakies konkretne na zmarszczki jestem zawsze młoda i piękna :P:P zartuje oczywiscie, po czesci akceptuje siebie i to ze sie zmianiam, starzeje z roku na rok, w kwestii medycyny estetycznej pewno gdybym miala jakos duzo wolnych srodków finansowych pewnie bym skorzystała ale są wazniejsze wydatki jak narazie

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                              Ja używam tego samego

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                                Napisane przez Dorota225 Pokaż wiadomość
                                Stosuję, w końcu trzydziestka na karku, zmarszczek mimicznych coraz więcej, próbuję je redukować kremem reduktorem zmarszczek mimicznych z yoskine, liczę na szybkie efekty Może ktoś zna te kremy i stosuje? Kiedy pojawiają się pierwsze efekty?
                                A jakiej marki?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X