Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdy dzieci pójdą spać

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

    Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
    Color piszesz ze jestes uparta i pyskata wiesz to sa cechy kazdej IZY wiem cos o tym ha ha ha ha
    a tak tu sobie zajrzałam i proszę idealne zdanie, które pasuje do mnie
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

      colorka to gratulacje dla Tomka z okazji zostania wujkiem Wiktoria faktycznie wilka baba

      Majek znalazłam szablon schematu na necie, http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://img233.imageshack.us/img233/963/lampionszablon1wu3.jpg&imgrefurl=http://bzabierek.blog.onet.pl/Lampion-szablon,2,ID394580187,n&usg=__maDF2MVrttAwwakS52re 14P5Yjk=&h=509&w=350&sz=17&hl=pl&start=3&um=1&itbs =1&tbnid=NJfmbkU95LhyfM:&tbnh=131&tbnw=90&prev=/images%3Fq%3Dlampion%2Bszablon%26hl%3Dpl%26client% 3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozillalfficial%26sa%3DN%26um%3D1 te trapezy w środku wycięłam i w ich miejsce przykleiłam kalkę techniczną z namalowanymi i pokolorowanymi świątecznymi rysunkami.
      Jednak w trakcie robienia pomyślałam, że też ciekawie by było gdyby zamiast tych trapezów powycinać jakieś kształty (gwiada betlejemska, gwiazdki) i podkleić te otwory kolorową bibułą.
      Ja mam problem innej natury ... mianowicie co wsadzić do wewnątrz by lampion świecił, prosiłam meża już 2 tygodnie temu, kilka razy mu przypomniałam ale nadal nic nie robi więc muszę sama coś wykombinować, ale co ?? Przede wszystkim takie urządzonko musi być lekkie.

      Aaa ... i ja swój lampion już skończyłam, cyknę zdjęcie ale najpierw muszę sprawić sobie dziurkacz
      Last edited by FamilyTree; 26-11-2009, 00:07.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

        Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
        HAHAH to nie mój mąż tylko kolega
        i niewiem jak wyglada jego siostra
        Skąd mogłam wiedzieć że Tomek to nie Twój mąż.






        Skomentuj


          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

          Napisane przez bazumik Pokaż wiadomość
          Skąd mogłam wiedzieć że Tomek to nie Twój mąż.
          a nio w sumie nie wiedziałas ale juz wiesz


          Skomentuj


            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

            Cześć laseczki co tam dzisiaj porabiałyście? Ja się uczę bo cholera jutro egzamin Z jednej strony fajnie że idę bo w końcu gędę otworzę do kogoś bo w tygodniu nie ma do kogo;/
            Last edited by Ewylynka; 26-11-2009, 17:52. Powód: ....

            Skomentuj


              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

              Ewylinka powodzenia jutro

              AMELCIA ur. 08.02.2007

              Skomentuj


                Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                Wieczór wolny ...
                Dzis byliśmy w Gdańsku Matarni i okolichach , wyobraźcie sobie że poszła grzałka od piekarnika i to druga i musimy kupic nową maszynkę
                Taki wydatek przed świątami..
                Colorka to ja się teraz dowiaduję, że Ty na Matarni byłaś?! ja mam tam 15 minut drogi obwodnicą! wrrrr......

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                  w ogóle to cześć dziewczyny! zaraz sobie tu trochę doczytam, żeby w temacie być. kurcze, ostatnio trochę miałam zaliczeń, kół i laborek. na szczęście na razie wszystko do przodu jeszcze za tydzień czeka mnie prezentacja pt.: 'moja ulubiona turbina' hahaha. ale to już lajtowe zadanko i do tego w grupach robimy.
                  Evylynka powodzenia!
                  Majek i jak tam dieta czekoladowa?
                  Last edited by magda8528; 26-11-2009, 20:03.

                  Skomentuj


                    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                    Colorka to ja się teraz dowiaduję, że Ty na Matarni byłaś?! ja mam tam 15 minut drogi obwodnicą! wrrrr......
                    Madziu ja byłam z rodzicami także ciężko byłoby się spotkać

                    Dobry wieczór
                    Jestem strasznie wkur********
                    nic mnie tak nie wnerwia jak traktowanie człowieka jak przedmiot
                    Brat wrócił już delegacji(kopie doły , na rury gazowe jest hydraulikiem) i wstaje do pracy o 5 i nie układa swoich rzecz, nie chowa łóżka nic.
                    Dziś mu powiedziałam że nie mam zamiaru chować jego łóżka i sprzątać do nim , a on do mnie że on jest zje***** po całym dniu pracy i niema siły.
                    Ale kurka to tylko 30 sekund i łóżko schowane!!
                    Według niego ja jestem w domu to powinnam to robić wrrrrrrrrrr!!
                    Ale jestem złaaa...i jutro niechowam jego łóżka ani nie składam rzeczy o nie!To nic że mały pokój itp , niemam zamiaru go chować
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                      hej dziewczyny

                      Iza nie denerwuj sieszkoda nerwów dla niego ,moze faktycznie tak zrób zeby on wiedział i zobaczył ze nie rzucasz słów na wiatr

                      dzis byłam na zakupach w niemczech i fajna kurtke kupiłam malej na zimę,w sumie miałą ale zafarbowała nam i dupa ale i tak juz była ciut do wymiany a ta nowa jest sliczna


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                        Tree ja włożę do lampionu zwykłą latarkę hehe
                        Magda kurcze jem czekolade do woli i waga piękna 54 kg raz z deka więcej raz mniej zaley kiedy się ważę


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                          Witam panie

                          Colorka ehh.... powiedz mu, że nie jesteś służącą i nie będziesz po każdym łóżek ścielić !!!!!!! Co za tupeciarz.

                          Majek no właśnie też myślałam nad latarką ale czy ona musiałby być bardzo leciutka no bo to jednak tylko brystol
                          zaraz pokażę mój, średnio wyszedł -no ale już niech będzie. Dziurkacza nadal nie mam więc jest bez trzymadełka.
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                            Ja Tree zrobię z Twojego wzoru ale dogóry nogami i zamiast trzymać za sznureczek bedzie trzymać za dół latarki też jakos obklejonej.


                            A Twój całkiem fajny wyszedła ale kurcze tu latarki ni jak wsadzić


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                              Niestety, ja muszę wsadzić coś do srodka, bo będzie trzymany za sznureczki. Szczerze przyznam, że taki sobie, myślałam, że będzie ładniejszy, głupi kolor brystolu wybrałam, w sklepie wydawał się być bordowym, a w świetle dziennym okazał się czerwony.
                              Dobrze, że roraty są wieczorem
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                                A u nas roraty rano o 7 tez wolałabym wieczorem bo tak dwie będę musiała ciągać


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X