Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Witajcie dziewczyny,
    dawno tu nie zaglądałam, tzn. zaglądałam ale nic nie dziergałam na krejzolkch - jakoś tak ...
    kruszyna nie obwiniaj się nie Twoja to wina, widocznie w okresie szybszego wzrostu dziecko dostało mniejszą dawkę witaminki i stąd te zmiany. Nie łap doła tylko pisz szybko co lekarz zalecił zrobić?

    wszystkich chorowitków pozdrawiam serdecznie i życzę zdrówka!

    Mój JUlek w przedszkolu, a ja w domu.... ja to dopiero doła łapię....pracy nie mam jeszcze...dzwonią tylko uprzejmie mi podziękować za poświęcony czas ale zdecydowali się na inną kandydatkę sympatyczne te telefony nie powiem
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      kurcze do pierwszego roku życia dawałam mu 2 krople, ale oprócz tego od 6miesiąca życia karmiłam go modyfikowanym .odkąd rok skończył podawałam mu cebion multi. ona sam niewie dlaczego może wit. d3 nie przyswajał dobrze...





      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
        Witajcie dziewczyny,
        dawno tu nie zaglądałam, tzn. zaglądałam ale nic nie dziergałam na krejzolkch - jakoś tak ...
        kruszyna nie obwiniaj się nie Twoja to wina, widocznie w okresie szybszego wzrostu dziecko dostało mniejszą dawkę witaminki i stąd te zmiany. Nie łap doła tylko pisz szybko co lekarz zalecił zrobić?
        kazał tylko podawć tran dla dzieci i na kontrole przyjśc akurat pod koniec grudnia mamy szczepienie. Mówiła że podejrzewa że jak będzie rósł w góre to mu to zaniknie.





        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Ja swojemu synkowi kupilam Kidabion,zwymiotował go od razu a miał być taki rewelacyjny...


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            wiem ,ale ponoć ten smakowy jest o niebo lepszy-mój Cypu ma dziwny gust ostatnio Eurespal mu smakuje i clemastin to może akurat. Będzie musiał i tyle...





            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Izabelka a w jakiej branzy szukasz pracy? ja tez zaczynam sie rozglądać bo mąż jest na wypowiedzeniu i zanim cos znajdzie to ja chce iść do pracy.


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Kruszynka no jak lekarz kazał to trzeba...
                Kolezanka mówiła że ten smakowy tez ma rybi posmak niestety.
                ale może małemu posmakuje.
                clemastin zły nie jest ale jak juz polubił Eurespal paskudny to i może tran polubi
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                  wiem ,ale ponoć ten smakowy jest o niebo lepszy-mój Cypu ma dziwny gust ostatnio Eurespal mu smakuje i clemastin to może akurat. Będzie musiał i tyle...
                  Moja tez ostatnio syropki lubi nawet sama upomina sie o nie...


                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    dobra kobitki jadę na polowanie do apteki trzymajcie k ciuki za tran. pa





                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                      Izabelka a w jakiej branzy szukasz pracy? ja tez zaczynam sie rozglądać bo mąż jest na wypowiedzeniu i zanim cos znajdzie to ja chce iść do pracy.
                      Anna31 szukam pracy w biurze-administracja, dział handlowy, zakupy itd itp....jest katastrofa na rynku,o jakiej nie miałam pojęcia
                      od sierpnia wysyłam CV byłam na 3 rozmowach face to face i 2 ankietach - MAŁO!!!!! i cisza, to najgorsze.... jeśli aplikowałabym na Przedstawiciela pracę dawno już bym miała, takich poszukują na pęczki

                      Mój Julek też zrobił się lekomanem małym, dzień bez syropku dzień stracony,
                      teraz dostaje Boiaron C i Lipomal (bo trochę pokasłuje jeszcze).
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Izabelka nie załamuj się1 I wysyłać CV gdzie sie i ile się da, w końcu ktos cie przyjmie. Ja zanim pracę dostałam na kilku rozmowach byłam i w koncu zastanawiałam sie czego mnie nikt przyjąc nie chce.
                        Jednak słałam dalej i w koncu trafiła sie praca.

                        A w biurze to ciężko i u nas znaleźć, wszystko do sklepów.
                        A jak biuro to za grosze marne.

                        spadam z małym na spacer póki słonko widac. pa pa
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
                          Anna31 szukam pracy w biurze-administracja, dział handlowy, zakupy itd itp....jest katastrofa na rynku,o jakiej nie miałam pojęcia
                          od sierpnia wysyłam CV byłam na 3 rozmowach face to face i 2 ankietach - MAŁO!!!!! i cisza, to najgorsze.... jeśli aplikowałabym na Przedstawiciela pracę dawno już bym miała, takich poszukują na pęczki

                          Mój Julek też zrobił się lekomanem małym, dzień bez syropku dzień stracony,
                          teraz dostaje Boiaron C i Lipomal (bo trochę pokasłuje jeszcze).
                          IZA ja tez mam takie wykształcenie jak Ty tylko doswiadczenia niemam.Pracowałam natomiast w sklepie jako sprzedawca i dalej bym tak chciała.


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            pinky ja też się cholera zastanawiam, może coś ze mną nie tak czy co?
                            no ale ślę dalej, ślęczę na tych stronach pracowych, którymi już mi się "odbija",
                            ale ślę. Niestety znajomości to podstawa przy szukaniu pracy - chyba muszę zacząć je poruszać

                            fajnie wam, macie słoneczko
                            w Warszawie mgła opada, ale pochmurno nadal.
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                              IZA ja tez mam takie wykształcenie jak Ty tylko doswiadczenia niemam.Pracowałam natomiast w sklepie jako sprzedawca i dalej bym tak chciała.
                              Ania ja mam wykształcenie pedagogiczne
                              10 lat pracy w biurze, w trakcie studiów - jedno z drugim nie ma nic wspólnego.... nawet rozpatrywałam opcję pracy w zawodzie, nauczyciel stażysta dostaje jakieś 1000-1200zł więc trochę przymało.... no ale i w szkolnictwie też szukam...
                              Julek 15.o2.2oo7r



                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Kruszynka nie martw się, to nie Twoja wina !!! Wiesz za mało nie dostawał wit D tylko ta witamina najlepiej wchłania się z tłuszczami więc dobrze ją podawać podczas obiadu.
                                Będzie dobrze

                                Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                                Tran podobno paskudny jest, czytałam opinie dziewczyn na innych forach, wątpie aby mały z chęcią ci to pił...
                                ale możesz mu strzykawką podać.
                                Mój Julek pije tran, wieloowocowy i pieje go chętnie ale ja nie mam z nim problemów jeśli chodzi o syropy, antybiotyki, krople itp. POchłania wszystko.

                                Ania ja przeczytałam w końcu "Rzeźnika drzew" i przeczytałam "biegając z nożyczkami" (polecana przez Lulla) a ta druga... hmmm... ktoś musi lubić taki typ literatury - mnie się podobała, ale dla kogoś może wydać się obrzydliwa

                                Iza nie łam się. Teraz jest tak a nie inaczej. Jeśli bardzo zależy Ci na pracy to spróbuj poszukać czegokolwiek a w między czasie rozglądać się za czymś konkretnym. Zawsze doświadczenie, kontakty z ludźmi, podnoszą "wartość" kandydata.
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X