Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
    i niby lańsko na gołą pupe ma wynikać z tej mądrej miłości??
    a tak ogólnie było coś wartego uwagi w tej książce czy same takie dziwne porady?
    zaczęłam czytać tą książkę, gdy wydawało mi się że nie mam już siły na Julka i sposobu (rok temu), skończyło się na jakieś 5 stronie.... w zasadzie nie jest to książka ale "ćwiczeniówka", którą moja znajoma otrzymała na pewnych warsztatach rodzinnych: typu jak być dobrą mamą, żoną itp.... być może jakiś głębszy sens w tej książce i warsztatach tkwi ale to metody nie dla mnie.

    np. jak być dobrą żoną?: w skrócie: usługiwać mężowi, być mu posłuszną, wierną, oddaną no niby wspaniale ale raczej skierowana na całkowite poświęcenie się mężowi jako głowie rodziny i takie tam tandetne sprawy... nie dla mnie

    tak w ogóle to byłam zszokowana tym co mi ta znajoma opowiadała o tych zajęciach, nie sadziłam że można ludziomw mózgach tak poprzewracać,

    nie wiem, czy są warsztaty np: jak być dobrym mężem, ale chyba nie
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      hej moja włąśnie miecio pije i może pośpiunia bo tak marudna jest że szok tylko lęcie i lęcie i tuli maje mama gada w kółko

      Monia może sama sie dopytaj córki męża o co chodzi i co sie stało
      a może zaczyna dojrzewać i ma jakis bunt

      Iza no ksiązka tytuł ma spoko ale co piszesz to straszne co ma kij zwiazanego z miłością raczej ze strachem


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        witam wszystkie mamusie u nas bylo dzis slonecznie wiec spacerek był długi i fajny .... ja dostałam wczoraj @ wiec dzis czuje sie jakby przejechał po mnie traktor .... Dzis przyjezdza maz wiec dzieci strasznie sie ciesza i cały czAs sie pytaja czy juz jedzie . COLOR ,ale ci dobrze spacerek romantyczny noca z ochraniarzem kiedy ja tak bede jeszcze spacerowac z mezem noca chyba jak bede miec 70 lat ha ha ha ha .

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          hej melchior
          z tym spacerkiem to racja bo zanim dzieci dorosną to nam się takich nocnych odechce
          mi się marzą spacerki więc jak u mamy jesteśmy dzieci pod babciną opieka a my na spacerek po trasie randkowej


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            i znów pustki
            pewnie mężowie z pracy powracali i zgodnie z zasadami dobrej żony trza im obiad pod nos podstawić
            mój jeszcze pracuje a ja spadam poprasować w takim razie


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Hej kobity.Ostatnio mam powazne osobiste problemy.Wczoraj dostałam @ 10 dni po terminie,jestem przeziebiona ,mala tez jest chora i wszystko jest do dooopy mam okropnego doła


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Nie przejmuj sie aniu
                ja mam od wizyty na cmentarzu taka grype że od 4 dni nie zbliżam sie do mojego syna i mnie ch... strzela już
                przykro mi z powodu Twoich kłopotów
                co sie dzieje, chyba że nie chcesz pisać...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Hej SIKORA a ja zaraziłam sie od małej ona od brata a on z kolei przyniosł wirusa ze szkoły tylko że Kamil posmarkał tylko dwa dni i jest zdrowy a nas jak wzieło


                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Niewiem czy chcę pisać...


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                      Niewiem czy chcę pisać...
                      oczywiście nie publicznie
                      życzę Ci oby dól jak najszybciej minął

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        hej Sikorka! wracaj szybko do zdrowia!
                        Anno życzę Ci, żeby te problemy szybko znikły. czasem jest tak, że wszystko się wali, ale potem przychodzą dobre czasy. wygadaj się może przyjaciółce, jak nie masz ochoty tu pisać, będzie Ci lżej.
                        Izabelka dobre warsztaty Twoja koleżanka wybrała. kurcze, że ludzie na takie coś chodzą i jeszcze myslą, że to ok. chociaż mojemu m. pewnie by się spodobała wizja usługiwania (tzn. że ja bym mu miała usługiwać haha)

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          madzia, prędzej wypluje płuca hehe

                          ide sie robic na bóstwo bo mam "randke' z moim narzeczonym
                          choć ostatnio jestem wyjątkowo "pociągająca" hehe

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hej dziewczyny. Tylko Was podczytuję ostatnio Dzisiaj wyjątkowo ciepło było.
                            Sikora kuruj się dziewczyno.
                            Magda jak tam szkoła?
                            Ania Ty też się kuruj...
                            PAULINA 07.07.2008




                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Hej.
                              Właśnie położyłam się do łóżeczka, mały też już wykąpany leży w łóżeczku i ogląda baję o niedźwiadku ja dostałam @ i czuję się paskudnie, całe popołudnie wrzeszczałam na mojego m i to dosłownie o pierdoły,dobrze że poszedł do pracy bo wieczór mógłby być nieciekawy
                              Anna życzę szybkiego rozwiązania problemów.
                              Sikornik Tobie życzę szybkiego powrotu do zdrowia i udanej randki

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                widze ,ze wiele nas tu dzis z @ ja tez
                                i nie wiem czy to wlasnie @ przyczynila sie do mojego dzisiejszego placzu , czy poprostu nerwy mi puscily . Czuje sie jak pogryziona i wypluta
                                Wszystkim chorowitkom zycze powrotu do zdrowia
                                Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X