Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

    tuz po urodzeniu Emolium najlepsze i skuteczne, poza tym delikatne

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

      Szanowne Panie,
      mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
      Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

      https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

      serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
      Pozdrawiam

      Skomentuj


        #63
        Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

        Ja przy starszym używałam balneum i nie mieliśmy żadnych skórnych problemów. Przy młodszym, pani w szpitalu poleciła nam emolium i też dobrze się sprawdza. Myślę, że równią się tylko ceną.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

          Emolium bardzo dobrze się sprawdza. Ja na początku używałam, ale potem nie było potrzeby i kupiłam zwykły płyn do kąpieli, bo tańszy.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

            My używamy Oilatum, bardziej opłaca się kupić tę większą butelkę.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

              według rankingu 2016 roku na pierwszy mejscu stawia się :
              1. Topfer Babycare balsam na każdą pogodę 75ml
              2. CAPEYPHARMA Babycap emolient balsam do ciała
              3.Nivea BABY Nutri Sensitive intensywnie nawilżające do skóry suchej i wrażliwej dla dzieci i niemowląt
              4. Mustela BeBe Hydra Corps Lait Hydratant Et Adoucissantmleczko nawilżające do ciała
              5. Nivea Baby: Oliwka pielęgnacyjna

              Skomentuj


                #67
                Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                dlatego ja może trochę przesadzam ale zawsze jak coś dla dzieciaków kupuję to raczej w aptece i wolę się 5 razy farmaceuty poradzić jakoś się tak dużo pewniej czuję, teraz fajnie że to https://efarmaceuta.pl/ uruchomili to sobie można bez problemu pytanie farmaceucie online zadać i odpowiedź do 24 h na spokojnie na maila przychodzi albo dzwonią zależy co się tam sobie zaznaczy, a też za nim coś kupię to sprawdzam tam w bazie i skład i opnie dokładnie innych osób które używały to jakoś mniejszą mam obawę że kasa ewentualnie pójdzie w błoto

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                  Ja na zakupach wyprawkowych kupiłam oilatum, ale później kupowałam tylko Ziajkę - płyn z oliwką i jest super. Tania, wydajna, a bardzo dobrze się sprawdza. Później trafiłam na płyn z oliwką ze Skarbu Matki i też jestem zadowolona.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                    Zdecydowanie emolium u nas sprawdziło się rewelacyjnie kiedy synek miał problemu ze skórą. Jest dosyć drogie ale warto zainwestować bo na pewno przyniesie ukojenie skórze małego dziecka. Ja dla lepszego efektu stosowałam również emulsję do kąpieli.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                      W naszym przypadku najlepiej sprawdza się Eloderm ma bardzo dobry skład i daje świetne efekty, skóra jest gładka, nawilżona i jakby wyciszona. Do tego jest wydajny i niedrogi.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                        Mydło 7 ziół od Hildegard Braukmann - nadaje się do całej rodziny, ale przede wszystkim widać efekty jego stosowania. Akurat w moim przypadku używanie tego mydła zrobiło diametralną różnicę. Cera wygląda normalnie, jest pozytywnie odmieniona - zdecydowanie na plus. I właśnie o coś takiego chodziło.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X