Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pasta do ząbków?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pasta do ząbków?

    polecacie jakś paste do zębów dla dzieci które juz nei połykają pasty? Ja nadal stosuje ta dla maluszkow ale uwazam ze chyba juz czas zmienic
  •    
       

    #2
    Odp: pasta do ząbków?

    Teraz Maja myje w Elmex dla dzieci bez fluoru.Bardzo dużo osób sobie tą pastę chwali. Jest też odpowiednik dla starszych dzieci z tej firmy. Ja na pewno jak Maja podrośnie to będę kupować Elmex dla "starszaków".Sama też z resztą myję zęby tą pastą od kilku lat i lepszej na rynku nie znalazłam.



    Skomentuj


      #3
      Odp: pasta do ząbków?

      ja ostatnio kupilam dla dzxieci oral-B z ksiezniczkami, same soie wybraly i nie ccha ja myc zabki mowia ze jest ochydna hehe Kolr ma super jasny razacy róż Ale smak jak dla nich ochyda wiec nie uzywamy, poszla w kąt. Niestety... a same se wybierały no

      Skomentuj


        #4
        Odp: pasta do ząbków?

        Ja używałam Elmexa i sobie chwaliłam, potem kupiliśmy kilka past smakowych ze względu na kolorową tubkę aby zachęcić małą do szczotkowania ząbków, efekt taki że mała chciała ją zjadać, obecnie powróciłam do past bez fluoru firmy Ziaja

        Skomentuj


          #5
          Odp: pasta do ząbków?

          osobiście uważam ze elmex jest dobra pasta ale trochę przereklamowana przez stomatologów no i cena tez mówi za siebie

          Skomentuj


            #6
            Odp: pasta do ząbków?

            Nie uważam aby była przereklamowana pasty elmex używałam kiedy po porodzie bolał mnie ząb o dziwo po tygodniu stosowaniu ból ustąpił, potem udałam sie do dentysty okazało sie że była mega dziura po której było leczenie kanałowe, myślę że gdybym szczotkowała nadal wczesniejszą pastą bół by spowodował szybszą interwencje dentysty.

            Warto jednak pamiętać o częstych zmianach past, aby nie szczotkować ciągle tą samą pastą zębów na okrągło.

            Skomentuj


              #7
              Odp: pasta do ząbków?

              U nas jest ajona, dla wszystkich, bez fluoru. Od kilku lat nie miałam leczonego zęba. Poza pastą znaczenie ma technika mycia, dieta, systematyczność. Samo posiadanie pasty to nie wszystko ;-)

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: pasta do ząbków?

                My stosujemy pasty Lavera, która zawiera same naturalne składniki. Synuś uwielbią myć ząbki tą pastą. Można ją kupić taniej na aptekagemini.pl


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: pasta do ząbków?

                  U nas jest nenedent bez fluoru. Synek lubi nią myć sobie ząbki, bo bardzo mu smakuje. I zlizuje ze szczoteczki. Pasta pastą, ale systematyczność jest najważniejsza.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: pasta do ząbków?

                    Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
                    U nas jest nenedent bez fluoru. Synek lubi nią myć sobie ząbki, bo bardzo mu smakuje. I zlizuje ze szczoteczki. Pasta pastą, ale systematyczność jest najważniejsza.
                    A o jakim smaku jest proszę ta pasta? Synek ma teraz truskawkową a tych białych past (o smaku mentol, itp) wcale nie chce... :-(

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: pasta do ząbków?

                      Polecam firmę ziaja. Jest ziajka pasta do zębów i żel do mycia zębów. Mają przedziały: od pierwszego ząbka, od 2 do 6 lat, od 6 lat. Te pierwsze są bez fluoru.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: pasta do ząbków?

                        Do mycia pierwszych ząbków wybrałam pastę Ziaja i jestem zadowolona z wyboru. Zarówno kiedyś córka jak i teraz synek chętnie myje tą pastą ząbki. Jest bezpieczna dla małych dzici i ma dobry smak.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: pasta do ząbków?

                          ja stosuję elmex poleciła mi zaufana pani stomatolog i synek uwielbia nią myć ząbki ale staram się mu zmieniać aby nie przyzwyczaił się do jednej tylko pasty bo to też nie jest dobre

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: pasta do ząbków?

                            Myślę, że o takie rzeczy warto zapytać Fachowiec zawsze dobrze doradzi
                            Last edited by gagatka; 06-07-2020, 15:23. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: pasta do ząbków?

                              U nas równiez Ziaja się sprawdziła. Mają fajne smaki i również pasty bez fluoru, a na początku tylko takie używaliśmy. No i cena przystępna.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X