Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciąża po poronieniu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: ciąża po poronieniu

    hej ja również kilka lat temu straciłam pierwszą ciążęw 10 tyg. Na początku była to dla mnie tragedia, mamy z wózkami i dzieci na ulicach wywoływały złość i łzy. Pytałam dlaczego nie mogąc znaleźć odpowiedzi, teraz z upływem czasu inaczej na to patrzę, ale cały czas pamiętam i tęsknię czasem zastanawiam się co by było gdyby teraz. Ale pamiętam też kolejną ciążę strach z wizyty na wizytę czy wszystko w porządku czy serduszko bije, ale udało się- teraz mam dwójkę maluszków ale pierwsze dzieciątko w pamięci zawsze będzie

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: ciąża po poronieniu

      ja tak miałam, po poronieniu po 3 miesiącach już znowu zaczęliśmy się z mężem starac o kolejne dziecko i udało się to praktycznie odrazu a teraz moja córcia ma już miesiąc i jest zdrowa jak ryba

      Skomentuj


        #18
        Odp: ciąża po poronieniu

        ja poroniłam w 6t.c. Wylądowałam w szpitalu na łyżeczkowaniu Lekarz powiedział mi żebym ze dwa cykle miesiączkowe odczekała Dwa mies później zaszłam w ciążę i dzisiaj moja malutka ma prawie roczek

        Skomentuj


          #19
          Odp: ciąża po poronieniu

          Witaj, ja również mam bolesne te doświadczenie za sobą, choć mineło juz dużo czasu to nadal czasem mi się przypomina jak cierpiałam, w 2010 roku poroniłam pierwszą ciąże w 10 tyg, to było w styczniu a już we wrześniu zaszłam w kolejną ciąże, była zagrożona więc większość musiałam leżeć, ale na szczęscie wszystko dobrze się potoczyło, i urodziłam zdrową córeczkę która ma teraz 2 latka





          Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

          Skomentuj


            #20
            Odp: ciąża po poronieniu

            ja tez pierwszą ciążę poroniłam w 8 tygodniu, niestety coś było nie tak bo na żadnym USG nawet nie było słychać bicia serca, załamałam się na początku, ale już po 5 miesiącach znowu zaszłam w ciąże i ta już zakończyła się szczęśliwie napewno ciągle pamietam o tej pierwszej nieudanej, ale może tak miało być, nie wiem jak to wyjasnić, najważniejsze, że teraz mam piękną córcię która ma 8 tygodni od kilku dni zaczęła się pieknie do mnie uśmiechać

            Skomentuj


              #21
              Odp: ciąża po poronieniu

              Napisane przez anusia_100 Pokaż wiadomość
              ja tez pierwszą ciążę poroniłam w 8 tygodniu, niestety coś było nie tak bo na żadnym USG nawet nie było słychać bicia serca, załamałam się na początku, ale już po 5 miesiącach znowu zaszłam w ciąże i ta już zakończyła się szczęśliwie napewno ciągle pamietam o tej pierwszej nieudanej, ale może tak miało być, nie wiem jak to wyjasnić, najważniejsze, że teraz mam piękną córcię która ma 8 tygodni od kilku dni zaczęła się pieknie do mnie uśmiechać
              To jeszcze kruszyneczka Gratuluję szczęścia !!!!!!!!!!!



              Skomentuj


                #22
                Odp: ciąża po poronieniu

                Gratulacje Anusia, a jak coreczka m na imie?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: ciąża po poronieniu

                  Powiedzcie, jak przekonać przyjaciółkę, że poronienie to nie koniec świata i ma szanse na cudowną rodzinę! jak sobie radzicie z tym wszystkim...

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: ciąża po poronieniu

                    Witam drogie mamy.
                    Sama straciłam pierwsze maleństwo w 2012 roku i wiem jaki to ból. Ciąża była w dość wczesnym stadium, jednak o dziecku, które miałam w brzuszku nie mówię "zarodek". dla mnie ono było człowiekiem, tym bardziej, że słyszałam jak biło mu serduszko... Było ciężko się pozbierać, jednak przezwyciężyłam ból. W marcu bieżącego roku urodziłam zdrową i silną córeczkę, która już po tygodniu sama podnosiła główkę! Tak więc drogie Panie, nie poddawajcie się, mimo bólu i rozpaczy, wierzę, że przetrwacie ten okres, a lada moment w waszym życiu pojawi się nowy członek rodziny.
                    Pozdrawiam cieplutko wszystkie mamusie aniołków.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: ciąża po poronieniu

                      wprawdzie nie jestem mamusia Aniołka.. ale fajne słowa otuchy, dzięki, bo widze, ze po wielkich trudach marzenia się spełniaja. gratuluje córeczki!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: ciąża po poronieniu

                        Ja poroniłam w 3 miesiącu ciąży i bardzo to przeżyłam ponieważ poroniłam przed swiętami Bożego Narodzenia. Świta w ogóle mnie nie cieszyły. Na początku nie wychodziłam z domu bo wszędzie widziałam kobiety w ciąży, nie oglądałam telewizji gdzie pokazywano noworodki i kobiety w ciąży. Po 6 miesiącach ponownie zaczęłam współżyć z moim mężem a po niecałym roku ponownie zaszłam w ciąże i bardzo na siebie uważałam. Jadłam wszystko na co miałam ochotę i w lipcu 2008 roku urodziłam zdrowego synka. Obecnie jestem matką trójki słodkich szkrabów i jestem szczęśliwa.

                        Jednak czasami wracam do tamtej chwili i myślę co by było gdyby to dziecko się urodziło. Czas leczy rany ale zawsze to pozostaje w pamięci - niestety.

                        Na pewno zostaniesz jeszcze szczęśliwą mamą. Trzymam kciuki i powodzenia.




                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: ciąża po poronieniu

                          Dziekujemy kochana za dodanie nam otuchy!! jak widac cuda sie zdarzaja szczerze gratuluje Ci Skarbów i mam nadzieje, ze ja tez wkrotce bede mogla sie spelniac jako matka...

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: ciąża po poronieniu

                            Ja poroniłam 3 razy ;/ Aktualnie nie mam ochoty znów próbować, gdyż boje się,że będzie to samo Dla mnie to było coś okropnego i jest bo pozostaje strach
                            Czy dam radę, a co jeśli znów się nie uda.. . Najgorszy jest ten ból i myśli.. .
                            Podziwiam was dziewczyny,że jakoś sobie dajecie radę.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: ciąża po poronieniu

                              Bardzo mi przykro z Twojego powodu. Ale czy wiadomo co było przyczyną poronień?

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: ciąża po poronieniu

                                Zdecydowałam się wpisać w tym wątku, żeby dać nadzieję tym wszystkim z Was, które mają za sobą podobnie przykre przeżycie jak ja.
                                Nasz pierwszy dzidziuś odszedł w 10 tyg ciąży i chociaż niektórzy mogą twierdzić że wcale jeszcze nie był dzidziusiem, to jako taki pozostaje w mojej pamięci.
                                Od tamtej pory minęły dwa lata, było dużo starań i leczenie - ale teraz jest kolejny, ma 29 tygodni i akurat czuję jak kopie...
                                Dlatego czekajcie cierpliwie...jeśli tylko ma być to będzie...
                                A na pocieszenie nie ma słów, chociaż mogę z doświadczenia stwierdzić że obecność na takich forach a zwłaszcza wsparcie faceta pomaga...na pewno nie zapomnieć ale jakoś się z tym pogodzić...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X