Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaka zmywarka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: jaka zmywarka?

    Ze względu na niski budżet kupiłam zmywarkę Amica. Teraz wiem, że nie trzeba dużo wydawać na dobry sprzęt. Mam ją 6 lat i zero awarii.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: jaka zmywarka?

      Myślę, ze nie raz warto dołożyć i kupić sprzęt na lata. Zmywarka też musi mieć dobre parametry i funkcje. Według nie na uwagę zasługuje ekologiczna od lg, klasa A+++ z silnikiem Inverter Direct Drive

      Skomentuj


        #18
        Odp: jaka zmywarka?

        Ja nie posiadam zmywarki a najlepsza zmywarka jaka może być to ja sama bez dodatkowych opłat czy proszków czyszczących
        Pamietam nie raz marzenia koleżanek aby meić zmywarkę, a ja wolałabym np. zmianę samochodu albo telefonu niż inwestować w zmywarkę

        Skomentuj


          #19
          Odp: jaka zmywarka?

          Jeszcze jedna praktyczna wskazówka.
          Oprócz zmywarki polecam też zaopatrzyć się w nieduży ociekacz w stylu tych: http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/ociekacze. Nie zajmuje dużo miejsca, a sprawdza się naprawdę fajnie. Jak dla mnie znacznie lepsza opcja niż rozkładanie na blatach ściereczek na umyte drobne naczynia czy sztućce.

          Skomentuj


            #20
            Odp: jaka zmywarka?

            Tak, z czasem zmywarka niszczy naczynia - zwykłe szklane matowieją, a szlaczki znikają Ale wygoda jest!

            Skomentuj


              #21
              Odp: jaka zmywarka?

              Najważniejsze żeby zmywarka miała krótki program, taki na 30-45 min. Ja w swojej nie mam takich i mogę nastawić zmywanie na 2,5 godziny niestety taka zmywarkę już mielismy w zabudowie jak kupilismy mieszkanie, mam nadzieję ze niedługo uda nam się ja wymienić.

              Skomentuj


                #22
                Odp: jaka zmywarka?

                My mamy zelmer i jestem bardzo zadowolona, dobrze zmywa i nie ma z nią problemu. Przy wyborze nie można patrzeć na oszczędność wody bo później może nie domywać

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: jaka zmywarka?

                  Mi bardzo się podoba ta od amiki amica.pl/produkty/produkt/4643-Zmywarka_do_zabudowy-45_cm-ZZM_447_E do tego też jak się ją kupuje w zestawie z innym sprzętem agd do zabudowy, to zwracają kilkaset złotych. Chyba się zdecydujemy na te, bo już chcemy mieć zrobiony remont kuchni jeszcze przed świętami.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: jaka zmywarka?

                    teraz na topie są zmywarki bosch, ja też mam i polecam: http://www.euro-agdrtv.pl/zmywarki-ranking-300

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: jaka zmywarka?

                      My na razie obywamy się bez.
                      Mamy dwukomorowy zlew i ociekacz w stylu tych: http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/ociekacze/ i jakoś idzie
                      Chociaż zmywanie nie należy do moich ulubionych czynności. Na szczęście mój T. lubi zmywać, więc nie narzekam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: jaka zmywarka?

                        ja się co prawda jeszcze zastanawiam, jaką zmywarkę konkretnie kupię (i niestety remontowe plany się oddalają), ale w orientacji w temacie pomogło mi czytanie poradników internetowych. najbardziej spodobał mi się ten, bo nie promuje żadnych marek, tylko zwraca uwagę na parametry, jakie trzeba wziąć pod uwagę poradnik

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: jaka zmywarka?

                          Dla większej rodziny polecam jedynie zmywarkę 60 cm. 45 cm to jednak jest trochę za mała szerokość moim zdaniem ( no możę dla dwóch osób byłoby ok ale nie dla rodzinki z dziećmi gdzie jak pewnie wiecie jest bardzo dużo zmywania).
                          Zerknijcie sobie na porównanie zmywarek w sieci - na stronie znajduje się dobry ranking na ten miesiąc.
                          Nie zawsze najdroższa zmywarka okaże się najlepsza. Można znaleźć coś bardzo dobrego w cenie 1000-1500 zł.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: jaka zmywarka?

                            Nie dodałam linka.
                            Tutaj jest ranking zmywarek w sieci.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: jaka zmywarka?

                              Też zgadzam się, że zmywarka to wygoda, ale przy małym dziecku bardzo pomaga. Zamiast stać przy zlewie to pakujesz wszystko do niej, klikasz i się zmywa. Ja własnie planuję zakup zmywarki, bo każda moja koleżanka ma, ja się tylko nadal męczę. Dziewczyny polecają mi jakąś z: http://www.mixmedia.pl/zmywarki-do-zabudowy, może któraś z Was zna?

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: jaka zmywarka?

                                Bez zmywarki jakj bez reki:-) tak się przyzwyczailam. My mamy simensa szesdziesiatke. I chwake sobie firmę. Intuicyjna obsługa. Ładnie domywa. Nie jest skomplikowane jak to niektóre.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X