Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

balneum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    balneum

    super wydajny preparat do kąpieli- myje i nawilza inne sie nie umywają
  •    
       

    #2
    Odp: balneum

    My używaliśy emulsję do kąpieli OILATUM - jak dla mnie jakościowo był lepszy od balneum choć właściwości praktycznie te same. Najfajniejsze w tych preparatach jest to, że nie trzeba dziecka smarować jakimiś oliwkami, czy czymś... Również polecam

    Skomentuj


      #3
      Odp: balneum

      balneum my uzywalismy hermal, bo mala ma atopowa skóre... inne tego typu emulsje w ogole sie nie sprawdzily... a i jeszcze atoperal baby jest swietny


      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



      ---------------------------------------------------

      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

      Skomentuj


        #4
        Odp: balneum

        Do kąpieli to ja akurat sobie chwalę Oillan Wcześniej stosowałam Oilatum ale był za dogi. Balneum też kojarzę tylko,że my używaliśmy kremu do ciała. Lekarz nam go polecił i był naprawdę świetny.



        Skomentuj


          #5
          Odp: balneum

          Balneum niestety nie kupowałam ale dostaliśmy kiedyś próbkę dla dziecka i faktycznie super nawilża. Dla maluchów od pierwszego dnia życia stosowaliśmy Oilatum

          Skomentuj


            #6
            Odp: balneum

            Pielęgnacyjny Olejek do Kąpieli Balneum Baby Basic zawiera naturalny oczyszczony olej sojowy, będący doskonałym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3. Te cenne, naturalne substancje wnikają w skórę i utrzymują prawidłową strukturę płaszcza wodno- lipidowego skóry.

            Skomentuj


              #7
              Odp: balneum

              Miałam próbkę balneum płynu do kąpieli, faktycznie bardzo fajny kosmetyk, ale taki raczej specjalistyczny, jeśli nie ma problemów to moim zdaniem nie ma sensu kupować, zwłaszcza, że cena jest wysoka.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: balneum

                Używaliśmy przy starszym i faktycznie fajnie działał, ale jak dla mnie pozostawiał za bardzo tłustą warstwę na wanience ( ciężko domyć). Teraz mamy emolium, też się sprawdza , a nie jest taki tłusty.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: balneum

                  wiadomo czy jeszcze można gdzieś go dostać?

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X