Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

telefon - w jakiej sieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    telefon - w jakiej sieci?

    Sporo jest wątków o telefonach komórkowych, ale nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: jaką sieć wybrać?
    Zależałoby mi na czymś w abonamencie, gdzie można mieć dwa telefony (mój i męża) i gdzie byłby nieograniczony dostęp do internetu.
    Ktoś doradziłby, gdzie najkorzystniej cenowo?

  •    
       

    #2
    Odp: telefon - w jakiej sieci?

    Wydaje mi się, że obecnie najlepiej wypada jednak play. A i pakiety internetowe mają fajne. Orange i plus trochę jadą na swojej renomie sprzed lat i na stałych klientach.

    Skomentuj


      #3
      Odp: telefon - w jakiej sieci?

      Kochana nie bierze telefonu w abonamencie.... Zupełnie się to nie opłaca. Nie dość, że abonament jest drogi to jeszcze telefony są kiepskie.Jak sobie przeliczysz to wychodzi,że o wiele bardziej opłaca się wziąć telefon na raty w sklepie i telefon na kartę ( virgin ma na przykład dobrą ofertę).

      Jesli zależy Ci na nowym urządzeniu to proponuję wybrać się do rtv Euro agd . Tam są raty 0% na telefony. Jakiś czas temu kupowałam tam swój telefonik i jestem bardzo zadowolona. Spłacam sobie na spokojnie i nie jestem obciażona żadnym abonamentem.

      Skomentuj


        #4
        Odp: telefon - w jakiej sieci?

        Ja wraz z mężem od wielu lat mamy w plusie, jednak teraz myślimy nad zmianą, nie będziemy kierować się lojalnością, a po prostu pójdziemy tam, gdzie dadzą lepszą ofertę.
        A co do abonamentu, to ja od kilku lat mam abonament i nie wyobrażam sobie by było inaczej. Wystarczy wziąć abonament, a bez telefonu, który można kupić samemu. Abonament wtedy też jest dużo niższy. Tak właśnie zamierzam teraz zrobić.

        Skomentuj


          #5
          Odp: telefon - w jakiej sieci?

          Raczej Play, ale ja mam w Plus, bo cała rodzina ma, wtedy mimo wszystko warunki są korzystniejsze jak się dzwoni do tej samej sieci.

          Skomentuj


            #6
            Odp: telefon - w jakiej sieci?

            Napisane przez tata_pawel Pokaż wiadomość
            Raczej Play, ale ja mam w Plus, bo cała rodzina ma, wtedy mimo wszystko warunki są korzystniejsze jak się dzwoni do tej samej sieci.
            Kiedyś to faktycznie tak było, że taniej było i rozmawiać i smsować w tej samej sieci, natomiast teraz przeglądając oferty to większość jest jednak połączeń nielimitowanych, prawdziwa gratka zaczyna się, jeśli chodzi o internet, chyba tutaj obecnie jest rywalizacja sieci.

            Skomentuj


              #7
              Odp: telefon - w jakiej sieci?

              Według mnie najlepsza ofertę obecnie ma Play zarówno na kartę jak i w abonamencie. Dawniej najlepsza była Heyah ale niestety bardzo się pogorszyli. Ewentualnie T-Mobile też jest niezły. Orange i Plus na pewno odradzam.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: telefon - w jakiej sieci?

                Ja mam cały czas w Orange i jestem zadowolona.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: telefon - w jakiej sieci?

                  Jak prześledzić wszystkie oferty, to na abonament na czas nieokreślony, czyli związany jesteś jedynie na czas jednego okresu rozliczeniowego, najlepszą ofertę ma RBM za 29zł.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: telefon - w jakiej sieci?

                    Tylko Play!! Nie ma lepszej sieci!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: telefon - w jakiej sieci?

                      Dobrą opcją jest kupienie abonamentu w sieci nju mobile, konkurencyjne ceny i oferta bardzo dobra, wlasnie przeniosłem sie z orange i jestem zadowolony bo prawie połoe mniej niż tyle co miałam, a funkcje jeszcze lepsze

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: telefon - w jakiej sieci?

                        No ja też o tym słyszałam, na wizażu nawet czytałam. Ja mam w obecnie w mobile za 30 zł i mam wszystko bez limitu a internet mam 10 gb.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: telefon - w jakiej sieci?

                          Dokładnie to Premium Mobile to sieć mobilna taka jak Virgin Mobile. Działają te sieci na zasięgu większych operatorów. Ale oferty mają fajne. Ja nie narzekam. Zasięg dobry i nie ma problemów. A płacenie nawet 17 zł za nie limitowane rozmowy i sms to się lepiej opłaca niż 60 w innych sieciach. Warto porównywać oferty i wybierać najlepsze.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: telefon - w jakiej sieci?

                            Dają, ale masz wysoką opłatę. Np. Xioami masz za 900 zł a taki sam telefon kupisz na promocji w markecie za 1000 zł. Ja w Komórkomacie sprawdzałam ceny abonamentów i to kompletnie się nie opłaca bo masz opłatę za abonament i opłatę ratalną za telefon. Lepiej kupić telefon osobno.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: telefon - w jakiej sieci?

                              Oj tak. Na kartę masz pakiet na miesiąc np. za 30 zł i masz nielimitowane sms, rozmowy i internet. A na abonament za to samo masz opłatę jak w Plusie 60 zł. No i masz jeszcze umowę która nakłada na ciebie obowiązek płacenia tego abonamentu np. przez dwa lata.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X