Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak długo karmić piersią?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: jak długo karmić piersią?

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Właściwie to wciąż odkładam ten moment... mały jest strasznym cyckocholikiem i rzuca się na pierś jakby od tygodnia nic nie jadł..
    To samo miałam jak odstawiałam Dziecko mnie po piersiach drapało byle tylko się dostać Mi było szkoda bo ta bliskość była cudowna ale tak czy inaczej kiedyś musi się oderwać od tego Jednak parę ciężkich nocy U mnie to trwało 3 miesiące i dziecko pewnej nocy w końcu nie chciało i tyle !
    Córka bezproblemowo odstawiła ale z synkiem była jazda w nocy

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: jak długo karmić piersią?

      To widzę otsifem, że to z Ciebie taki ranny ptaszek he he ;-) ja bym chyba nie dała rady tak wcześnie wstać..mimo, ze prasować lubię :-)

      Skomentuj


        #93
        Odp: jak długo karmić piersią?

        Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
        To widzę otsifem, że to z Ciebie taki ranny ptaszek he he ;-) ja bym chyba nie dała rady tak wcześnie wstać..mimo, ze prasować lubię :-)
        było po 6 godzince :P jak prasowałam - tutaj pokazuje godzine do przodu zegarek forumowy, a potem juz spac mi sie nie bardzo chciało - ja mam niekiedy tak ze lubie wstac wczesnie i cis nie cos zrobic i potem nie myslec o tym

        Skomentuj


          #94
          Odp: jak długo karmić piersią?

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          Zosia z mężem spali do 8 godzinki ja natomiast wczesniej wstałam bo prasowałam i potem była chwilka na necie na szczescie w kwestii spania Zosi odpukac nie mamy problemu - nie jest rannym ptaszkiem , niekiedy trzeba ja budzic :P
          U mnie Zuzia też lubi pospać, ale Fabian jeszcze jak był w brzuchu to budził się przed 6 i zaczynał kopać. Teraz też tak ok 6 pobudka i gadanie w najlepsze.
          Ostatnio przespał noc tylko z jednym przebudzeniem na karmienie. Jestem z niego dumna. Mimo że budzi się wcześnie to w nocy pozwala mi pospać

          Skomentuj


            #95
            Odp: jak długo karmić piersią?

            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
            U mnie Zuzia też lubi pospać, ale Fabian jeszcze jak był w brzuchu to budził się przed 6 i zaczynał kopać. Teraz też tak ok 6 pobudka i gadanie w najlepsze.
            Ostatnio przespał noc tylko z jednym przebudzeniem na karmienie. Jestem z niego dumna. Mimo że budzi się wcześnie to w nocy pozwala mi pospać
            Moja Majka też o 6 wstaje i to się dobrze składa bo musimy się szykować do żłobka, ale rzadko kiedy muszę ją budzić, przeważnie chwilkę przed 6 sama się budzi. Niestety w weekend jest tak samo, a ja lubię dłużej pospać i nici... jak nie skutkują prośby to przychodzi i zaczyna mnie z łózka ściągać i muszę wstać

            Skomentuj


              #96
              Odp: jak długo karmić piersią?

              U nas z Zuzią pewnie będzie problem jak pójdzie do przedszkola, bo ona lubi od zawsze sobie pospać.

              Skomentuj


                #97
                Odp: jak długo karmić piersią?

                Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                Moja Majka też o 6 wstaje i to się dobrze składa bo musimy się szykować do żłobka, ale rzadko kiedy muszę ją budzić, przeważnie chwilkę przed 6 sama się budzi. Niestety w weekend jest tak samo, a ja lubię dłużej pospać i nici... jak nie skutkują prośby to przychodzi i zaczyna mnie z łózka ściągać i muszę wstać
                hahah kochana mała fajnie by było zaprogramować dzieciaki, żeby w tygodniu ładnie same wstawały a w weekendy same spały i dawały rodzicom pospać trochę dłużej

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: jak długo karmić piersią?

                  Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                  hahah kochana mała fajnie by było zaprogramować dzieciaki, żeby w tygodniu ładnie same wstawały a w weekendy same spały i dawały rodzicom pospać trochę dłużej
                  u nas w weekend bardzo czesto mozemy pospac dluzej - maz przewaznie z tego korzysta ja mam zawsze cos do zrobienia , a w tygodniu Zosia wstaje tak plus minus kolo 7:30 8:00

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: jak długo karmić piersią?

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    u nas w weekend bardzo czesto mozemy pospac dluzej - maz przewaznie z tego korzysta ja mam zawsze cos do zrobienia , a w tygodniu Zosia wstaje tak plus minus kolo 7:30 8:00
                    To i tak Ci ładnie Zosieńka daje pospać. Kubulec w pierwszych miesiącach życia spał i do 10 a teraz przed 7 już dzień zaczyna co i tak nie jest tragicznie z tego co słyszę od innych mam.

                    Skomentuj


                      Odp: jak długo karmić piersią?

                      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                      To i tak Ci ładnie Zosieńka daje pospać. Kubulec w pierwszych miesiącach życia spał i do 10 a teraz przed 7 już dzień zaczyna co i tak nie jest tragicznie z tego co słyszę od innych mam.
                      u mojej znajomej dzieciaki zaczynaja dzien okolo 5 wiec ja dziekuje ze Zosia lubi pospac sobie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: jak długo karmić piersią?

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        u mojej znajomej dzieciaki zaczynaja dzien okolo 5 wiec ja dziekuje ze Zosia lubi pospac sobie
                        Dokładnie Koleżanka której mała wstaje podobnie mówi że niby nie jest tak źle bo o 8 pada na dwugodzinną drzemkę ale ja już bym się po raz drugi nie położyła więc i tak chodziłabym nieprzytomna :/

                        Skomentuj


                          Odp: jak długo karmić piersią?

                          U nas wszyscy zawsze zazdrościli nam tego że po imprezach możemy się wyspać, bo Zuzia leżała z nami w łóżku tak długo jam my leżeliśmy i nigdy wcześniej nas nie wyrzucała z łóżka

                          Skomentuj


                            Odp: jak długo karmić piersią?

                            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                            U nas wszyscy zawsze zazdrościli nam tego że po imprezach możemy się wyspać, bo Zuzia leżała z nami w łóżku tak długo jam my leżeliśmy i nigdy wcześniej nas nie wyrzucała z łóżka
                            to ja w tej kwestii tez nie moge narzekac - Zosi wystarczy dac zabawki, opowiadac jej co, przegladac z nia ksiazeczki i spokojnie wylezy w lozku - nawet mozna jeszcze drzemac a oa zajmie sie chwilkę soba - maz tak rbi ale on jest zmeczny po calym tygodniu wiec mu sie nie dziwie,

                            Skomentuj


                              Odp: jak długo karmić piersią?

                              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                              U nas wszyscy zawsze zazdrościli nam tego że po imprezach możemy się wyspać, bo Zuzia leżała z nami w łóżku tak długo jam my leżeliśmy i nigdy wcześniej nas nie wyrzucała z łóżka
                              Oj to złote dziecko Wam się trafiło
                              Pomimo że nie pochwalam telewizora dla najmłodszych to chyba od święta jak już Kubulec będzie się interesował bajkami będę go nimi przekupywać

                              Skomentuj


                                Odp: jak długo karmić piersią?

                                Moja Zuza nie potrzebuje telewizora. Teraz np. się bawi i coś wycina i tylko od czasu do czasu zamieni ze mną kilka słów i bawi się dalej. Ona ma tak ze jak ma jakieś zajęcie to telewizor musi być wyłączony bo jej przeszkadza.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X