Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W wolym czasie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    W wolym czasie

    Hej,
    Byłyście kiedyś z dziećmi na sesji zdjęciowej? Poszliśmy na sesję tak z nudy. Okazało się że mają tam całe potrzebne wyposażenie i komfortowe warunki. Świetnie się bawiliśmy i na pewno powtórzymy to. Moje dzieci skakały, dokazywały i wygłupiały się. Cały czas coś robiły. A wy co robicie w wolnym czasie?
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 19:36.
  •    
       

    #2
    Odp: W wolym czasie

    Cóż. Z dzieciakami w wolnym czasie można pójść na spacer, pojechać do znajomych czy po prostu się w coś pobawić. Możliwości jest mnóstwo.

    Skomentuj


      #3
      Odp: W wolym czasie

      Wyjście na spacerek z dzieckiem, zabawa na świeżym powietrzu, puszczanie baniek mydlanych. Malowanie, rysowanie, układanie puzzli, zabawa z zgadywanki.

      Skomentuj


        #4
        Odp: W wolym czasie

        Napisane przez sanii Pokaż wiadomość
        Hej,
        Byłyście kiedyś z dziećmi na sesji zdjęciowej? Poszliśmy na sesję tak z nudy. Okazało się że mają tam całe potrzebne wyposażenie i komfortowe warunki. Świetnie się bawiliśmy i na pewno powtórzymy to. Moje dzieci skakały, dokazywały i wygłupiały się. Cały czas coś robiły. A wy co robicie w wolnym czasie?
        Tak. może nie byłyśmy tam z nudy tylko po to żeby mieć pamiątkę na przyszłość Bardzo fajna sprawa a już w ogóle dla mnie,bo uwielbiam fotografię



        Skomentuj


          #5
          Odp: W wolym czasie

          w czasie wolnym hmm ja bym stawiła na wspólną zabawę na świeżym powietrzu w połączeniu z aktywnością fizyczną - berki, gra w chowanego, grama w gumę - czekam na te zabawy z moja córą

          Skomentuj


            #6
            Odp: W wolym czasie

            Sesja jest świetna zwłaszcza teraz, gdy kolorowo na dworze i dzieci mogą szaleć w liściach

            Skomentuj


              #7
              Odp: W wolym czasie

              piekna pamiatka, w szczegolnosci jak taka sloneczna jesien, moja corcia za to moze godzinami siedziec i malowac, jedna kartka za druga, takze teraz to nasza glowna atrakcja

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: W wolym czasie

                w czasie nudy można z papieru zrobić kolorowe rybki, z patyczków i sznurka wędkę, miska będzie robić za jeziorko i łowić rybki - i fajna zabawa jest

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: W wolym czasie

                  Teraz moim zdaniem warto wykorzystać jeszcze dobrą pogodę w październiku i spędzać ten czas aktywnie z dzieckiem na dworze,nie sądzicie? Przyda się w tym celu rowerek oraz specjalny jeździk

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: W wolym czasie

                    Napisane przez twistcar_pl Pokaż wiadomość
                    Teraz moim zdaniem warto wykorzystać jeszcze dobrą pogodę w październiku i spędzać ten czas aktywnie z dzieckiem na dworze,nie sądzicie? Przyda się w tym celu rowerek oraz specjalny jeździk
                    my mamy rowerek i korzystamy z pogody ile mozemy z podogy, albo u nas wchodza jeszcze w gre długie spacery na nozkach bo Zoska juz nie uzywa wózka

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: W wolym czasie

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      my mamy rowerek i korzystamy z pogody ile mozemy z podogy, albo u nas wchodza jeszcze w gre długie spacery na nozkach bo Zoska juz nie uzywa wózka
                      U nas codziennie długie spacery i wycieczki rowerowe, nawet dzisiaj mimo deszczu musiałam iść z Zuzią na spacer i całkiem długi.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: W wolym czasie

                        ja mam ze swoim maluchem profesjonalną sesje i czesto do niej wracam

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: W wolym czasie

                          W wolnym czasie to ja staram się spędzać czas w zaciszu. W jakimś spokojnym miejscu. Ostatnio takim miejscem stał się domek w szymbarku . Mogę z całą rodzinką pojechać odpocząć od rzeczywistości. Dzieciaki mają tam dużo atrakcji.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: W wolym czasie

                            Nigdy nie byłam I chyba nie odczuwam takiej potrzeby...ale kazdy ma swoje upodobania.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: W wolym czasie

                              Aktywność na świeżym powietrzu tak ,jeśli pogoda sprzyja A kiedy nie mój synek to bardzo lubi np wycinać Zawsze zbieram puste opakowania albo z niewielkich paczuszek tworzy roboty Cudnie to wygląda Ma swoją wyobraźnie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X