Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

    Mi ostatnio wpadła w oko ksiażeczka modułowa z http://bajkopis.pl/ Jest ona złożona z róznych kart dołączonych do zestawu dzięki czemu można tworzyc bajkę na wiele róznych sposobów. Chyba kupie coś takiego moim córkom.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

      W tym wieku moje dziecko nie bawiło się małymi elementami tylko pluszakami.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

        Mój synuś uwielbia przedmioty codziennego użytku, klocki, samochodziki, sortery


        Skomentuj


          #34
          Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

          moj dostal na 1.urodziny mase grajacych i spiewajacych zabawek: stoliczek Chicco, magiczne drzewo Kubusia Puchatka, i bawil sie nimi chetnie do ok1.5 roku, przyprawiajac nas o bol glowy - stoliczek wlaczony latem o 5 nad ranem slychac na pol bloku... teraz te zabawki leza, ale dalej sobie jezdzi na jezdziku na pych 8 nogi ma takie dlugie, ze mu juz niewygodnie, ale codzinie jezdzi )
          . od czasu jak odkryl pociag Duplo ( ok 1.5 roku), to sie nim bawi codzinnie. wraca chetnie tez do kulek z Ikei,
          poza tym, uwielbia rysowac - znalazlam z firmy Crayola i Giotto mazaki, ktore sie spieraja sama woda, albo takie, którymi sie da rysowac tylko po spacjalnych kaertkach ( w zestawie). szkoda tylko, ze znalazlam to dopiero teraz, jak mam wszystkie scany w domu pomalowane kredkami swiecowymi..
          aha - i ciastolina sie ladnie bawi .i oczywiscie wszelkiej masci samochodami, ale to juz standard dla faceta.
          __________________________
          producent lamówki

          Skomentuj


            #35
            Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

            Według mnie jednymi z lepszych zabawek są książeczki Czu Czu. Są małe, poręczne i rozwijają maluchy pod wieloma kątami.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

              Ja ostatnio zainwestowałam sobie w zabawki ogrodowe. Świetnie się spędza czas z dzieckiem na świeżym powietrzu. Zainspirowałam się tymi z tego artykułu: http://www.mieszkaniezpomyslem.pl/po...go-placu-zabaw. Moja córcia uwielbia piaskownicę i mamy też taką rurę na sprężynach

              Skomentuj


                #37
                Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                My z Mężem właśnie zastanawiamy się nad takim placem zabaw dla naszych chłopców. Starszy ma w sobie takie pokłady energii, że czasem za Nim zwyczajnie nie nadążam


                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                  Ktoś tu już pisał o książeczkach i kolorowankach i popieram tę wypowiedź. Szczególnie, jeśli wieczorami czytasz córce do snu. Jeśli zdecydujesz się na zabawki, kupuj koniecznie takie, które mają odpowiednie certyfikaty, takie jak ten: http://ww.kidzone.com.pl . Ostatnio na wystawie widziałam świetnego bobasa z całym zestawem kąpielowym- była tam piękna wanienka, ręczniki, jakieś akcesoria do mycia... Sama bym się tym bawiła

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                    W tym wieku u nas sprawdzały się zabawki z fisher price

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                      Moje dziecko też uwielbia bawić się klockami. Wczoraj zamówiłam mu nowy komplet na electro.pl i już chodzi i pyta kiedy kurier przywiezie i będzie mógł się bawić

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                        Klocki dają dziecku możliwośc tworzenia różnych rzeczy według uznania. Mając różne kształty wielkości dziecko może dzieki swojej wyobraźni wyczarować piękne budowle

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                          Moja córka już co prawda starsza, bo ma ponad 2,5 roku, ale ostatnio kupowałam prezent na 2 urodziny dla bratanka, małego fana piłki nożnej i zdecydowaliśmy się na bramkę z Chicco, myślę, że to fajny pomysł na rozpoczęcie kariery małego piłkarza. A po zdjęciach jakie otrzymałam w podziękowaniu widać że bąblowi się podobało
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                            Dużo ciekawych zabawek ma firma Janod. Sprawdźcie też bloga o tych zabawkach - http://janod.wordpressy.pl

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                              Zajrzyj sobie tutaj: http://krajowy.biz/firma,spritopl . Ja w tym sklepie planuję kupić prezenty dla wszystkich dzieci z rodziny. Wybór jest ogromny i pewnie wypatrzysz coś dla córeczki.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                                Napisane przez kasia860318 Pokaż wiadomość
                                Zajrzyj sobie tutaj: http://krajowy.biz/firma,spritopl . Ja w tym sklepie planuję kupić prezenty dla wszystkich dzieci z rodziny. Wybór jest ogromny i pewnie wypatrzysz coś dla córeczki.
                                Podany sklep ma bardzo mało opinii i mam wrażenie jakby powstał nie dawno ;/ wolę bardziej sprawdzone miejsca na zakupy...ale dzięki takim miejscom zawsze każdy może znaleźć coś dla siebie choć szczerze powiem że brakuje mi tam przede wszystkim firmy fisher price

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X