Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Meble do ogrodu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Meble do ogrodu

    Jakie macie meble w swoich ogrodach? Klasyczne drewno, czy może ratan?
    Nie mam pojęcia co wybrać, a przydałoby się już coś kupić.
  •    
       

    #2
    Odp: Meble do ogrodu

    Mi się podoba ratan ale nie wiem co jest trwalsze ...



    Skomentuj


      #3
      Odp: Meble do ogrodu

      Ratan jest ladny

      Skomentuj


        #4
        Odp: Meble do ogrodu

        Ja obecnie posiadam meble z plastiku z których nie jestem wcale zadowolona - wyglądają dość tandetnie i niestety wyginają się. Myślę, że w tym roku wymienię je na inne. Marzy mi się ładny, dobrej jakości komplet z drewna i metalu
        Spodobały mi się ostatnio mebelki i zastanawiam się czy nie zamówić sobie jednego kompletu ponieważ wyglądają na solidne i jak widzę są w sensownych cenach
        A co sądzicie o technorattanie?
        Czy któraś z Was posiada takie mebelki?
        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-04-2014, 11:47.

        Skomentuj


          #5
          Wolę rattanowe, bo dla mnie ładniejsze.
          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-04-2014, 11:48.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Meble do ogrodu

            Mi również bardziej podobają się meble z rattanu - znacznie ładniejsze
            Świetne modele z tego materiału można znaleźć w sklepie: [zjadamy reklamy] - swego czasu zamawiałam tam mebelki na swój taras i nie mam praktycznie żadnych zastrzeżeń. Po miesiącu intensywnego użytkowania nie straciły wcale na blasku i nadal wyglądają praktycznie tak samo jak w dniu zakupu. Myślę, że po kilku latach wystarczy jedynie wymienić poduchy na nowe.
            Obecnie posiadam stół z krzesłami oraz taką leżankę:
            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-04-2014, 11:48.
            http://forum.mamotoja.pl/

            Skomentuj


              #7
              Odp: Meble do ogrodu

              [IMG]http://s.************.pl/gfx/grandluxury/sklep_oferta/69625/mmkomplet_technorattan_4_krzesla_+_stolik_dh_6616_ w_3872689642.jpg[/IMG]

              A co powiecie na to? Jak widać małe zestawy ogrodowe mogą wyglądać tak samo efektownie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Meble do ogrodu

                Dokładnie, takie typowo domowe mebelki. Plusem ich trzymania na zewnątrz jest trwałość - bo one się nie zniszczą po kilku ulewach. To bardzo trwały materiał, który nie wymaga specjalnej konserwacji. Jak najbardziej go polecam.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Meble do ogrodu

                  To są świetne. Rattan i technorattan zawsze będą ładnie wyglądały. To jest jedynie kwestia dopasowania sobie odpowiedniego rozwiązania pod względem wielkości, składu takiego zestawu. Wiadomo, że każdemu może odpowiadać coś innego.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Meble do ogrodu

                    Ja widziałam świetne zrobione z palet, pomalowane: kanapy i stoliki. Wystarczy dokupić poduchy do siedzenia i kółka do stolika Małżonek już się zabrał

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Meble do ogrodu

                      Meble rattanowe są świetne. Mają tak łądny wygląd, że potrafią nadać stylu. Bardzo ładne

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Meble do ogrodu

                        Najlepszy jest technorattan, ma kilka zalet: łazdnie się prezentuje, jesty wygodny i komfortowy, lekki i trwały, może cenowo nie wychodzi to najlepiej ale za wygodę warto zapłacić choć czasami można znaleźć coś w cenie dla ludzi.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Meble do ogrodu

                          Paletowe są genialane Nie dość, że taniocha to jeszcze po prostu fajnie wyglądają. Mamy i stolik i kanapę na tarasie.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Meble do ogrodu

                            Rattan fajny, aczkolwiek paletowych nie żal, jak coś się z nimi stanie.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Meble do ogrodu

                              My zdecydowaliśmy się na rattanowe. Mamy je już ponad rok i nic z nimi się nie stało. Wyglądają elagancko także polecam.



                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X