Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

    szklanka soku z niecałych 2 marchewek, wydaje mi się że dobrze się sprawuje, u rodziców mam większą lepszą droższą i wydaje mi się że działa tak samo, tylko to jest mała sokowirówka więc na 2 szklanki soku świetna, natomiast jak już robię więcej to muszę opróżniać pojemnik bo wtedy słabo wyciska jakoś. I dosłownie milimetrowych końcówek nie łapie ale jest to tak śladowa ilość że w ogóle mi to nie przeszkadza, tak jak pisałam wcześniej mam zestawienie z większą droższą ale nie odczuwam różnicy. Szczerze polecam, dla mnie jest super ale ja robię szklankę soku dla siebie tylko. Na większe ilości raczej nieporęczna bo za mała

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

      ja już musiałabym większe ilości robić bo przy dzieciakach to wiadomo

      Skomentuj


        #33
        Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

        W kuchni młodej mamy na pewno musi się znaleźć sokowirówka, dzięki której można szybko i bez żadnego wysiłku przygotować dla dziecka zdrowe soki i papki. Ja nie podaję dzieciom soków z kartonów, bo nie wierzę w ich rzekomo dobry skład. Chcę dać dzieciom tylko to, co najlepsze, więc naprawdę przygotowywanie takich soków owocowych i warzywnych jest dla mnie właściwie przyjemnością, bo wiem, że dbam w ten sposób o najważniejsze dla mnie osoby

        Skomentuj


          #34
          Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

          A ja polecam kupić sobie multicooker. Na początku byłam trochę sceptycznie nastawiona bo sądziłam,że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.Zostałam jednak bardzo pozytywnie zaskoczona. Urządzenie bardzo praktyczne. Pomaga mi w gotowaniu. Już mi to nie zajmuje tyle czasu.

          Mam obecnie ten model:
          http://najtaniej.co/produkt/kombiwar...s-hd-3167.html

          Potrafi zarówno gotować jak i piec. Podoba mi się również z wyglądu

          Skomentuj


            #35
            Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

            Drogi jest , przynajmniej nie na naszą kieszeń, aczykolwiek słyszałam wiele pozytywnych opinii na jego temat ! Ja niestety nie kupie sobie, wiec gotuje na parez bo mam takie garnki i też jestem mega zadowolona Wrzucam wszytsko ustawiam sobie czas na kuchence i po upływie sprawdzam jak miękkie to wyłączam i mam spokój wszytsko za jednym rzutem

            Skomentuj


              #36
              Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

              Meble to uważam pikuś w całej sprawie. Ważne są dobre sprzęty w kuchni. To dzięki nim szybko zrobisz posiłki dla dziecka. Myślę, że ważne są sokowirówki, blendery itp. Fajne rzeczy do kuchni znajdziesz na http://www.mixmedia.pl/agd, nawet ja tam dziś zaglądałam bo widziałam, że koleżanki w pracy podglądają

              Skomentuj


                #37
                Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

                Dziewczyny a macie takie strony gdzie niedrogo można jakieś sprzęty kuchenne kupić czy gadżety różne do domu tanie czy nawet używane ??? Jest coś takiego albo np allegro czy olx zostaje ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

                  wiem, że na olx kuzynka kupowała i była zadowolona, bo pojechała zobaczyła jak co wygląda i jeszcze cene negocjowała- kupiła używaną zmywarkę, płytę kuchenną i coś jeszcze. ktoś zmieniał cały osprzęt kuchenny

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

                    To prawda nic mamy nie zastąpi ale niektóre sprzęty w kuchni są niezbędne. Ja teraz szukam mikrofalówki dla siebie. Jak na razie przejrzałam kilka tutaj http://www.mixmedia.pl/kuchenki-mikrofalowe-do-zabudowy ale jeszcze nie wiem co kupię. Dla mnie niezbędny w kuchni jest też blender.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

                      ja nie polecam mikrofalówki, bałabym się podgrzewać nią cokolwiek dla dziecka, niby nie jest szkodliwa, ale jeszcze nie do końca zbadano jej wpływ na człowieka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

                        Napisane przez ewa90000 Pokaż wiadomość
                        To prawda nic mamy nie zastąpi ale niektóre sprzęty w kuchni są niezbędne. Ja teraz szukam mikrofalówki dla siebie. Jak na razie przejrzałam kilka tutaj http://www.mixmedia.pl/kuchenki-mikrofalowe-do-zabudowy ale jeszcze nie wiem co kupię. Dla mnie niezbędny w kuchni jest też blender.
                        Ewa z blenderem sie zgodze jest potrzebny nawet bardzo, ale mikrofala dla mne zbedna ale to moje zdanie, u mnie zajmował by tylko miejsce tak naprawde - moja tesciowa chciała mi mikrofle sprezentowac na jakas nasza rocznice na szczescie powiedziala ze chce kupic a ja grzecznie podziekowałam :P

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

                          Moje ulubione sprzęty AGD to na pewno blender i toster

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

                            Ja mam mikser który ma końcówkę blendera i kubek do koktajli, uważam że niezbędne zwłaszcza dla kogoś kto lubi ciasta robić. Kolejny sprzęt to sokowirówki niezbędna przy dziecku aby piło zdrowe soki

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

                              Ważnym urządzeniem dla młodej mamy jest odpowiednie żelazko jak wybrać
                              można sobie przeczytać w poradniku . http://www.*********************/wiadomosc/jak...we-parowe/436/ , dobrze dobrane żelazko pozwala oszczędzić dużo czasu .

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

                                Nie jest to takie trudne jak Ci sie może zdawać, teraz jest tyle pomysłów, tyle możliwości, że tylko mieć kasę i chcieć Najpierw znajdź sobie jakiś fajny projekt np. w internecie a potem zwyczajnie go przerób na swoją kuchnię, znajdź też możliwie najtańszy sklep, ja często szukam w necie, np: http://www.leroymerlin.pl/meble-kuch...laty,a651.html jest rzeczywiście często dużo taniej niż w sprzedaży tradycyjnej. I co najwazniejsze, rób tak aby Tobie sie podobało a nie innym

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X