Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Usuwanie kamienia z zębów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Usuwanie kamienia z zębów

    Ja chcę się poddać usuwaniu kamienia i trochę się boję. Szukałam dzisiaj stomatologa w Warszawie i okolicach, który mógłby się tym zająć i trafiłam na stomatolog-raszyn Czy któraś z was może już tam była? Słyszałam, ze pracują tam profesjonalni lekarze ale wolę podpytać
    Last edited by disne; 18-06-2020, 12:30. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Usuwanie kamienia z zębów

      usuwanie kamienia to prosta sprawa i o ile wiem darmowa w przypadku placówek NFZ

      Skomentuj


        #33
        Odp: Usuwanie kamienia z zębów

        Powinno się chodzić przynajmniej raz na rok. Ale taki zabieg jest dosyć kosztowny. I raczej nie jest refundowany z NFZ.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Usuwanie kamienia z zębów

          Witaj, może najlepiej zadbać o swój uśmiech korzystając z dostępnych artykułów, a jest ich naprawdę sporo. Sama często stosuje różne środki i chętnie dziele się opinią o każdym

          Wiesz jak to mówią - lepiej zapobiegać niż leczyć

          Skomentuj


            #35
            Odp: Usuwanie kamienia z zębów

            Od dwóch lat chodzimy na usuwanie kamienia do Dens-Med do Białobrzeg. Przed pierwszą wizytą córeczka płakała, jednak podczas wizyty strach minął. Mają tam dobrze podejście do dzieci, więc dzieci nie mają obaw przed chodzeniem na wizyty.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Usuwanie kamienia z zębów

              Napisane przez macinka Pokaż wiadomość
              Od dwóch lat chodzimy na usuwanie kamienia do Dens-Med do Białobrzeg. Przed pierwszą wizytą córeczka płakała, jednak podczas wizyty strach minął. Mają tam dobrze podejście do dzieci, więc dzieci nie mają obaw przed chodzeniem na wizyty.
              to u dzieci też się pojawia kamień? myslałam że to raczej z wiekiem od picia kawy, herbaty, palenia papierosów...
              a wieci może czy scaling i piaskowanie tez może zęby wybielić czy nie bardzo??

              Skomentuj


                #37
                Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                Jeśli chodzi o usuwanie kamienia to ja nie ryzykowałabym jakiś domowych sposobow, bo można tylko zniszczyć żeby... ja chodze zawsze do evi-med.pl oferta-dla-pacjenta/stomatologia
                Last edited by disne; 18-06-2020, 12:32. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                  Warto dbać o takie rzeczy, ponieważ kamień może doprowadzić do próchnicy i utraty zęba. Tak było w przypadku mojego męża, które teraz wstawił sobie implant. Dobrze, że na implantmasterspoland.pl znalazł Tomasz Śmigla, które profesjonalnie zajął się tym problemem.
                  Last edited by disne; 18-06-2020, 12:33. Powód: link

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                    Co pół roku nie chodzę na usuwanie kamienia nazębnego, bo tak szybko mi sie nie odkłada. Generalnie używam nici dentystycznej, więc kamień odkłada się wolniej. Czas od czasu polecam zabieg usuwania kamienia.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                      Raz do roku przysługuje za darmo. Aby go nie mieć, wystarczy odpowiednio myć zęby. Dzięki temu zęby w zdrowiu zdecydowanie utrzymacie - powinny być takie, jak należy. Bierzcie to pod uwagę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                        Wszystko zależy od naszych przyzwyczajeń czy odpowiednio czyścimy zęby, czy palimy papierosy, pijemy dużo herbaty czy kawy - to ma wpływ na większy kamień nazębny.
                        Według - higienizacja.com.pl, zalecane są wizyty przynajmniej raz do roku.
                        Last edited by disne; 18-06-2020, 12:27. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                          Najlepiej chodzić do dentysty systematycznie, przynajmniej raz w roku na badania kontrolne. Według mnie dobrą klinikę stomatologiczną w Krakowie znajdziecie w dentiumclinic.pl . Możecie sprawdzić jeśli musicie wybrać się do dentysty.
                          Last edited by disne; 18-06-2020, 12:28. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                            Ja staram się regularnie chodzić do dentysty i usuwać kamień nazębny. Do stomatologa chodzę przynajmniej 2 razy do roku na przegląd, a oprócz tego jak mnie coś boli. Sama chodzę z rodziną do tej kliniki w Tarnowskich Górach, bo mam do niej zaufanie: blueklinik Jestem bardzo zadowolona, bo lekarz działa w pełni profesjonalnie.
                            Last edited by disne; 18-06-2020, 12:29. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                              Ja się przekonałam, że to jest bardzo ważne, bo mi się zrobił kamień pod dziąsłowy, w efekcie dziura nad jedynką. Ale na szczęście dr Asia Rozwadowska kamień usunęła, potem wycięła ten kawałek dziąsła, żeby się nie dostawało jedzenie i nie robił stan zapalny. No i szczerze ta mała zmiana spowodowała, że te moje krzywe jedynki jakoś lepiej teraz wyglądają.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                                Najważniejsze jest regularne korzystanie z usług stomatologów, inaczej można mieć wielkie kłopoty!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X