Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sucha skóra

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Sucha skóra

    Ja na Waszym miejscu udałabym się do lekarza w celu sprawdzenia czy to nie jest łuszczyca. Może wydawać się to bezpodstawne, ale ja kiedyś zbagatelizowałam objawy suchej skóry i wyprysków i przez to choroba u mojego dziecka została późno zdiagnozowana. Oby w przypadku Waszych dzieci tak nie było. Tutaj macie link do oferty specjalistów, którzy bez problemu stwierdzą, czy to na pewno nie łuszczyca.
    Last edited by disne; 18-06-2020, 13:17. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Sucha skóra

      Dla suchej skóry najlepsze są emolienty, wiele jest takich preparatów: Emolium, Eloderm, Emoliacti.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Sucha skóra

        u nas problem suchej skóry nasila się zimą najbardziej stosuję , aloes i olej kokosowy i jest dużo lepiej.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Sucha skóra

          mojemu dziecku tez bardzo pomogl aloes, a tak przy okazji chciałbym się z wami podzielić moim znaleziskiem



          Na stronie znadują się bardzo fajne artykuły dla dzieci. Serdecznie Polecam
          Last edited by disne; 18-06-2020, 13:18. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Sucha skóra

            U nas doskonale sprawdzały się produkty mustela - [url]https: nie było problemu z suchą skórą
            Last edited by disne; 18-06-2020, 13:18. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: Sucha skóra

              Polecam nawilzanie skóry codziennie. I zmywanie makijazu. Wiem,że nie zawsze nam sie chce, szczególnie po wieczornym wyjściu. Jednak warto ponieważ nasza skóra bez tego będzie cierpiała.

              Sugeruje przejrzeć sobie dermokosmetyki w aptekach:


              W wielu przypadkach mają o wiele lepsze działanie nawilżające. Dobre firmy to:
              sylveco
              iwostin
              oraz pharmaceris

              Jeśli chodzi o zabiegi to na stronie mozna poczytać sobie o polecanych https://www.ekobiety.pl/dojrzala-cer...ow-skorzystac/
              Last edited by tamisia; 28-09-2020, 09:13.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Sucha skóra

                Ja na suchą skórę stosuję i pomagają mi najlepiej, kremy trochę mniej. Biolove ma szczególnie fajne maski, dobrze oczyszczają i nawilżają cerę.
                Last edited by disne; 18-06-2020, 13:18. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Sucha skóra

                  Ja od urodzenia mam bardzo suchą skórę, tak jest cały czas, więc dla mnie tylko emolienty.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Sucha skóra

                    U mnie już teraz trochę lepiej. Zimą byłam przesuszona strasznie i brakowało mi już pomysłów, jak sobie z tym poradzić.
                    Małymi krokami wypracowałam swoją metodę pielęgnacji i póki co zdaje egzamin.
                    Dla tych, którzy dopiero szukają ratunku, podrzucam artykuł: . Sporo fajnych wskazówek na początek i dobra baza do poszukiwania własnych rozwiązań.
                    Last edited by disne; 18-06-2020, 13:18. Powód: link

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Sucha skóra

                      A próbowałyście kosmetyków dla dzieci? One szczególnie są nawilżające, delikatne i bardzo pomagają, - odsyłam tutaj. Naprawdę warto bo często kosmetyki dla dzieci są dużo bardziej pomocne nawet dla skóry już dojrzałej.
                      Last edited by disne; 18-06-2020, 13:19. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Sucha skóra

                        Na mojej suchej skórze perfekcyjnie sprawdza się naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy oraz maseczka głęboko nawilżająca NORWEGIA marki Calluna Medica. To są jedyne i niezastąpione dla mnie kosmetyki. Normalizują i odbudowują skórę oraz rewelacyjnie likwidują oznaki zmęczenia. Zalecam, abyście sprawdziły ich niesamowitą moc i skuteczność na sobie.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Sucha skóra

                          Problemy z suchą skórą są dosyć powszechne, ale od czego są kremu, żele i inne specyfiki

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Sucha skóra

                            ojj doskonale wiem co czujesz bo sama mam bardzo suchą skórę. Na co dzień staram się używać dobrej jakości kosmetyków naturalnych, które faktycznie nawilżają na wiele godzin. Ale uważam, ze raz na jakiś czas warto wybrać się do dobrego salonu kosmetycznego na profesjonalne zabiegi. Ja jestem z Wrocławia i chodzę tu do salonu COCO-TIME. Byłam już kilka razy na zabiegu Eldan Głębokie Nawilżenie. Efekty nieziemskie więc warto spróbować!

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Sucha skóra

                              Rzeczywiście , skóra dziecka jest wyjątkowo delikatna a na pupie szczególnie z uwagi na kontakt z moczem itp.Ważne jest więc by zapobiegać a jeżeli wystąpią objawy zapalenia skóry - leczyć.Spotkałam się z bardzo dobrym preparatem medycznym o nazwie - Cavilon .Produkt jest rewelacyjny przy profilaktyce i codziennej ochronie malucha od 1 dnia życia. Przygotowując wyprawkę do szpitala przed porodem uważam ,że powinien się w niej znaleźć ,pzdr

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Sucha skóra

                                Może warto poszukać jakiegoś odpowiedniego kremiku w aptece farmaceuta powinien mieć odpowiednia wiedze i doradzić
                                Last edited by disne; 18-06-2020, 13:16. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X