Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wystąpienia publiczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wystąpienia publiczne

    Moja córeczka na ogól jest bardzo wstydliwym dzieckiem i to bardzo. Gdy poszła do przedszkola zaczęły sie występy publiczne i mała całkiem dobrze sobie na nich radzi.
    Pierwszym występem była tak podekscytowana że przez tydzień przeżywała jak będzie występować a ja sie bałam ze nic nie powie, gdy mała na luzie wyszłą na scenę i powiedziała wierszyk byłam zdziwiona.. Teraz bez p[roblemu jeżdzi ze swoją panią na różne festiwale i śpiewa, tańczy recytuje a ja na nią patrząc widzę całkiem inne dziecko niż na codzień

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wystąpienia publiczne

      bardzo ważne są występy np na akademiach czy innych okolicznościowych imprezach. Kto tak ma z reguły jak staje w przyszłości przed przyszłym pracodawcą nie ma tremy, ma pewność a to jest łatwo dostrzegalne.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wystąpienia publiczne

        Napisane przez Tosia08 Pokaż wiadomość
        bardzo ważne są występy np na akademiach czy innych okolicznościowych imprezach. Kto tak ma z reguły jak staje w przyszłości przed przyszłym pracodawcą nie ma tremy, ma pewność a to jest łatwo dostrzegalne.
        takie występy przed rówieśnikami mniej stresują, a w przyszłości dają efekty.
        Moja córcia po raz kolejny będzie występowała na występie w przedszkolu tym razem w roli Maryi i choć jest wstydliwa to dzięki temu ze to jej kolejny już występ coraz mniej się o nią boje ze sobie nie poradzi z tremą

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wystąpienia publiczne

          Są różne szkolenia które pomagają w wystąpiniach publicznych. Po takim kursie na pewno będzie ci dużo łatwiej.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wystąpienia publiczne

            Jeżeli macie problem z stresem/tremą przed wystąpieniem publicznym polecam przeczytanie artykułu, w którym znajdziecie różne techniki na opanowanie stresu: http://www.szkolenia24h.pl/artykul/s...ubliczne/2357/. Artykuł z pewnością nie zniweluje tremy, ale może pomorze Wam z jej opanowaniem.
            Najlepszą opcją będzie uczestnictwo w szkoleniach z autoprezentacji, które są organizowane co jakiś czas przez firmy szkoleniowe. Ważne jest to żeby szkolenie było przeprowadzane w formie warsztatów.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X