Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a to takie sa wybiorcze nasze malenstwa, dla kazdego inna mine maja zaawansowana

    Skomentuj

    •    
         

      Witajcie Mamy
      Chciałam sie tylko przywitac
      Dzis mnie nie bedzie gdyz z komputera korzysta brat a potem jest w Tv moj ulubiony film Dirty DAncing

      Zycze Wam milej rozmowy ..Papa
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Witam!!!
        Przedwczoraj odkryłam "mamacafe" i bardzo się z tego cieszę. Widziałam zdjęcia Waszych cudnych dzieciaczków, więc też pochwalę się swoją córcią http://images30.fotosik.pl/293/5213735ee95adb01.jpg

        Skomentuj



          Skomentuj


            Dzieci Urodzone 20 Maja

            Witam wszystkie majowe mamusie. chciałabym po gadać z mamusiami które urodziły w tym szczególnym dniu. chciałabym wiedzieć jak się chowają wasze maluszki, jakie są i co lubią najbardziej. czekam na posty. POZDRAWIAM
            [url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

            url=http://pierwszezabki.pl] [img]http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_7574464.

            Skomentuj


              Witajcie
              Witam równiez nową Mame

              Mamcie ale tu pustki
              Ja rozumiem ze weekend itp ale aby jednej duszy toż to szok

              Amela juz spi , od rana ma głupawke wszedzie jej pełno.
              Nowa umiejetnosc wdrapywanie sie po wszystkim do góry rowniez po nas.
              w jednym miejscu dzis nie mogla usiedziec , jak siedziala zaraz na raczkowanie szla fakt ze do tyłu ale jaka radosc

              No nic uciekam aby do jutra PApa
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                witaj Moniko sliczna córcia,
                Iza ja tez wczoraj ogladalam DD ale na zmiane z morderstwem w bialym domu
                ja siedze znowu sama w domku bo mezowi zachcialo sie jechac na zakupy... akurat chwile pred kompaniem i lulkaniem Gabrysia i zdziwiony ze z nim nie jedziemy :/ ach ci faceci...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hehe dzwine bylo by jechac jezeli o tej kapieli kapiesz Gabrysia
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    no massakra on wogule nie mysli logicznie, moze jakby zabki Gabrysiowy nieszly moznabybylo zrobic taka wieczorna eskapade i dzien brudasa ale ma tak spuchniete dziaselka ze wczoraj plakall mi co 30 minut, a ze juz sprawnie sie porusza to wyobraz sobie ze spiac stawal w lozeczku.

                    Skomentuj


                      Biedny Gabrys
                      Jak tak czytam jak dzieci przechodza zabkowanie zastanawiam sie co bedzie z moja Amelka

                      A wiesz o tym wstawaniu w lozeczku wiem ze dziecko jak robi to przez sen nalezy go polozyc dalej spac , bron boze budzic.
                      Z opowiadan mej Mamy ja tez tak robilam
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no staram sie go nie wybudzac ale jest tak obolaly ze to chyba z bolu teraz robi, jakby szukal pomocy (no taka to moja interpretacja) dzis dalam mu juz srodek przeciwbolowy zobaczymy jak dzis przespi

                        Skomentuj


                          Oby mu pomógł
                          A jak minął weekend procz bolesnego zabkowania?
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Witajcie!
                            Moja Ola ostatnio troche marudziła i straciła apetyt, bo zaczyna się pojawiać pierwszy ząbek. Poszłam z małą do lekarza bo nie mogłam uwierzyć, Olcia 19.11 skończy dopiero 3 miesiące.

                            Skomentuj


                              Napisane przez Monika26 Pokaż wiadomość
                              Witajcie!
                              Moja Ola ostatnio troche marudziła i straciła apetyt, bo zaczyna się pojawiać pierwszy ząbek. Poszłam z małą do lekarza bo nie mogłam uwierzyć, Olcia 19.11 skończy dopiero 3 miesiące.
                              A więc gratulacje

                              Zaczynam Amelke nazywac bezzębny wampirek
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Witam wszystkich.
                                Marysia niedawno zasnęła, musiałam ją głaskać aż zasneła, tak sobie wymyśliła




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X