Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

metody naturalne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: metody naturalne

    Doświadczyłam na sobie: jeden jedyny raz zastosowałam naturalną metodę i zaszłam w ciąże. Napewno są to metody dla kobiet o regularnych cyklach.
    A nauczyć można się o nich m.in. na naukach przedmałżeńskich

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: metody naturalne

      Dziewczyny które są na portalu 28 dni podaję swojego linka do wykresu.
      Chętnie przyjmę nowe znajome, miło będzie podglądać swoje wykresy
      http://28dni.pl/Biedrona777/wykresy/2010-05-07

      Skomentuj


        #78
        Odp: metody naturalne

        NAPROTECHNOLOGIA-naturalna metoda planowania rodziny oraz leczenie niepłodnosci...polecam link

        http://www.leczenie-nieplodnosci.pl/pl/dzial/leczenie/

        Skomentuj


          #79
          Odp: metody naturalne

          Grazka to znaczy co zastosowalas?i ile czasu obserwowalas siebie zanim zaszlas w ciaze?(czy ciaza byla oczekiwana czy nie bo nie czaje twojej intencji)

          Skomentuj


            #80
            Odp: metody naturalne

            dziewczyny wiem ze to nie tu to powinnam pisac ale nie wiem gdzie wiec z gory przepraszam za zamieszanie jednakze mam takie pytanie. jestem w 27 miesiacu ciazy i za nie cale juz 3 miesiace rodze. chcialabym sie ubezpieczyc i dostac cos z tytulu urodzenia dziecka czy jest to mozliwe w tak krotkim terminie przed porodem? dodam jeszcze ze jestem osoba nie pracujaca. prosze o odpowiedz

            Skomentuj


              #81
              Odp: metody naturalne

              z tytulu urodzenia dziecka "becikowe" daje MOPS i nie wazne czy jestes ubezpieczona cvzy nie, a jezeli chodzi ci o komercyjne ubezpieczenia np w PZU to od dnia podpisania musi uplynac conajmniej 9 mies zebys dostala za urodzenie, to jest w kazdej umowie taka karencja bo tak to by kazdy sie na chwile ubezpieczal
              nam 2 razy przepadlo bo maz akurat zmienial prace i inne firmy mialy grupowki

              Skomentuj


                #82
                Odp: metody naturalne

                Ja swego czasu bardzo skrupulatnie robilam wykresy, mierzylam temperature.Dzis wystarczy mi tylko obserwacja sluzu i innych objawow towarzyszacych. Nie wiem, czy u mnie to tak wyrazne, czy po prostu nauczylam sie juz siebie, ale dziala! Cykle mam bardzo nieregularne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: metody naturalne

                  Ja kiedyś też mierzyłam temp robiłam wykresy itd
                  dzięki temu poczęcie 2 dziecka doskonale zaplanowaliśmy mimo iż w tamtym czasie miałam cykle 33-123 dni a więc bardzo nieregularne

                  jednak wszystko do czasu w kwietniu tamtego roku zachorowałam na anginę gorączka 1 antybiotyk zero poprawy 2 to samo aż wreszcie skończyło się za silnych zastrzykach. Cykl znowu się wydłużał temp i śluz wskazywał że jest okres niepłodny i co 8 maja zrobiłam test i wyszły II kreseczki a 11 maja ujrzałam swoją kruszynkę na usg obecnie mającą 4 miesiące

                  w obecnej sytuacji powiedziałam metodom naturalnym pa pa i łykam AZALIĘ
                  a w najbliższym czasie mam zamiar założyć mirenę ponieważ więcej dziecinie planuję


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: metody naturalne

                    Też kiedyś miałam tak, że skrupulatnie robiłam wykresy, za zapisywałam wszystko, niedawno nawet posiłkowałam się testerem owulacyjnym na ślinę (Afrodyta)
                    ale moje starania idą na marne, już się z tym pogodziłam.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: metody naturalne

                      O, objawow plodnosci jest wiele, podstawowe to sluz, temperatura i rozwarcie szyjki.Na tym bazuja metody obserwacji cyklu. U mnie jeszcze charaktrystyczne jest to, ze mam zaparcia Bol owulacyjny, no i zwiekszone libido. Nie polecam wspolzycia codziennie, pozostalosci smermy mozesz przy obserwacji wziac za plodny sluz. No i jakosc i ilosc nasienia Wystarczy w zupelnosci co dwa dni. A najlepiej, jak juz sie wie mniej wiecej, kiedy ta owulacja wypada, odczekac 5 dni miedzy stosunkami, by jakosc spermy byla najwyzsza.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: metody naturalne

                        Ja niedawno zainwestowałam w komputer cyklu - cyclotest. Pomocny i to bardzo przy metodzie obj-term. Nie muszę nic skrupulatnie obliczać, bo on robi to za mnie. Używam jednak jako antykoncepcję naturalną a nie chęć spłodzenia dziecka

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: metody naturalne

                          na kursach przedmalzenskich ucza (powinni) uczyc naturalnych metod planowania rodziny,wiem bo moja mama uczy przyszlych malzonkow
                          [/url[/
                          [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: metody naturalne

                            Dobrze powiedziane...powinni...u mnie niestety była to katastrofa. Ciągłe gadanie o seksie przedmałżeńskim, że diabeł nas pochłonie, a po ślubie mam urodzić jak najwięcej "stworzeń Bożych" dlatego zainwestowałam w komputer. Niestety nie mam czasu na kursy

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: metody naturalne

                              http://linkbaby.pl/artykuly/czytaj/c...o-dziecko.html
                              Starania o dziecko - kiedy są dni płodne polecam artykuł
                              macierzyństwo

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: metody naturalne

                                Ja polecam personę. Chyba najnowocześniejsze urządzenie do planowania bądź unikania ciąży.
                                Robi się testy tylko kilka dni w miesiącu. Nie musi być rano ani o tej samej porze, można być na kacu czy na lekach.
                                Bada hormon w moczu. Świeci się światełko czy płodne czy niepłodne.
                                Ja stosowałam kilka miesięcy, ale szybko odstawiłam bo chciałam zajść w ciąże. Chętnie podpowiem więcej co do jej stosowania.

                                Fakt że kosztuje, ale wychodzi na podobnie stosując antykoncepcję czy robiąc testy owulacyjne.

                                Ja nie chciałam stosować antykoncepcji, jestem zwolenniczką natury.

                                A PERSONA to połączenie natury z technologią

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X