Wróć   Forum Babyonline.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-09-2017, 18:00
pannaalicja pannaalicja jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pannaalicja.polki.pl

Domyślnie Odp: Pomysł na własny biznes.

Jeżeli macie kłopot z firmą to polecam: http://www.leanhill.com/ Ich oferta wygląda na naprawdę profesjonalną. Jestem na etapie zbierania opinii, ale chyba w końcu do nich zadzwonię. Wydają się być bardzo mili, więc na pewno rozwieją wszystkie moje wątpliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-09-2017, 13:50
gawrysia gawrysia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
gawrysia.polki.pl

myślałaś może o postawieniu magazynu? To słyszałam też jest dobry interes, szczególnie w dużych miastach i na ich obrzeżach. Mogę Ci nawet firmę polecić co taki magazyn Ci zaprojektuje, mają antresole magazynowe , regały różne rodzaje, serwisują wszystko, także powiem Ci bardzo rzetelna firma.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-09-2017, 18:25
troskliwy27 troskliwy27 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
troskliwy27.polki.pl

Aktualnie najlepszy pomysł na biznes to zdecydowanie tworzenie stron internetowych - czy to Wordpress, czy to Joomla, czy to jakichkolwiek sklepów, blogów, e-commerce. Nawet SEO, czy pozycjonowanie - wszystkie tego typu usługi mają niesamowite wzięcie, stąd też powstaje coraz więcej firm, ale że godne uwagi są tylko faktycznie niektóre, to zupełnie inna przysłowiowa para (znoszonych, zużytych, wyplutych... ) kaloszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-09-2017, 08:24
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Pomysł to dopiero pierwszy krok, potem wcale łatwiej nie ma, a biznes trzeba nie tylko stworzyć, ale i go utrzymać i wybić się na rynku. Mało kto to jednak potrafi. W biznesie są ważne także inwestycje, a w tym wypadku często wybierane są obligacje korporacyjne: http://celnie.pl/wady-i-zalety-obligacje-korporacyjne, na pewno mają one swoje wady i zalety, ale przede wszystkim trzeba coś o nich wiedzieć, żeby móc myśleć o dobrym zarobku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2017, 21:22
tomasz798 tomasz798 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tomasz798.polki.pl

Wiele tych pomysłów może faktycznie się powieść. Musicie jednak pamiętać o tym, by zawsze podejmować jak najmądrzejsze decyzje biznesowe. Zajrzyjcie do https://elplastplus.pl/produkty-kat/zasobniki-kablowe/ bo tacy kontrahenci będą dla Was najlepszym rozwiązaniem. W ten sposób będziecie w stanie najlepiej zadbać o Wasz biznes.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-09-2017, 12:36
mollek33 mollek33 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mollek33.polki.pl

Jedną z podstawowych metod, szkoleń które warto odbyć w dzisiejszych czasach są szkolenia z Google Analytics które mogą przynieść w przyszłości znaczne rezultaty, takie szkolenia oferuje między innymi firma conversion. Dodatkowo odpowiednia analiza strony i zastosowanie jednej z jej form czyli tak zwany roi może znacznie przyłożyć się do znacznej efektywności źródeł ruchu na waszym portalu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-10-2017, 17:18
aankaaa aankaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
aankaaa.polki.pl

Tutaj http://rkstal.pl jest namiar na firmę RK Stal . Zajmuje się ona między innymi spawaniem i obrabianiem różnych materiałów. Mają naprawdę szerokie spektrum usług. Z pewnością, prowadząc własny biznes, trzeba będzie od czasu do czasu korzystać z pomocy innych profesjonalistów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2017, 13:23
mama-mia mama-mia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama-mia.polki.pl

jakikolwiek by to nie był pomysł zawsze trzeba mieć dobry naming. Dodajemy sobie wtedy już na starcie +10 do marketngu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2017, 19:36
kaajt kaajt jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kaajt.polki.pl

Ja urodziłam 10 miesięcy temu i mam kilku pomysłów na własny biznes Może coś dzieciowego? Na pewno zaczerpnę wiedzy na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkie 2017. Będzie wielu ciekawych ludzi, m.in. Guinter Verheugen, profesor Blikle. Fajnie, że takie coś odbywa się u nas.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-10-2017, 14:43
donnaaa donnaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donnaaa.polki.pl

Jakby to powiedzieć pomysł to nie wszystko liczy się przede wszystkim wykonanie, lokalizacja. Choć te ostatnie można pominąć przy biznesie stricte internetowym. Ale w większości firm przyda się magazyn i to najlepiej w dogodnej lokalizacji, bo przecież nie będzie się nie wiadomo gdzie jeździło. Jeśli chodzi o wielkość to wiadomo z czasem będzie potrzeba coraz więcej miejsca. Ale na razie przyda się pewnie jakiś nieduży lokal. Można je znaleźć na https://www.warehouses.pl/pl/ i są tam zarówno magazyny na sprzedaż jak i pod wynajem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania