Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Włoski Waszych maluszków

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    fotki

    w dniu urodzin i 12 miesiecy pozniej; na drugim zdjeciu juz widac, ze mamusia bawila sie we fryzjera i to nie raz
    Last edited by grygoranna; 02-02-2009, 11:42.
    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Fifi urodził się z mnóstwem włosów, nie tylko na głowie grzywka mu się zaczynała w brwiach. miał owłosione całe plecy, udziki trochę, uszy. Do dzisiaj (ma skończone 8 miesięcy) ma włosy na jajeczkach Nie byłoby to takie widoczne, ale synek miał czarne włosy i jak się urodził to też wszystkie włoski były czarne. teraz na głowie mu jaśnieją trochę

      Skomentuj


        #18
        Juleczka urodziła się ze średniej długości czarnymi włoskami. Teraz jej pojaśniały i wytarł się taki pasek z tyłu główki.

        Skomentuj


          #19
          moj urodzil sie z duzymi zakolami. na gorze mial ok 4 cm wloski, reszta juz nie taka dluga. teraz ma calkiem bujna czuprynke. od poczatku ma rude wloski
          Jakub 19.05.2008

          Skomentuj


            #20
            http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...8/foto_028.jpg
            shannon

            Skomentuj


              #21
              a obecnie jest dlugowlosa blondyneczka(14 i pol mies.)
              shannon

              Skomentuj


                #22
                moje dwie pociechy urodzxily sie z duza iloscia wlosow, paulina miala czarne5 cm, a victoria ciemny blad 8cm
                PAULINKA 31.8.2003
                VICTORIA 20.5.2008

                12.1.2009r raczkowanie
                13.1.2009 pozegnanie cycunia
                16.1.2009 samodzielne siadanie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Moja córka urodziła sie z całkiem spora ilościa czarnych 5 cm włosków. Ola miała włoski na czole, rączkach i pleckach teraz zostały jej już tylko te na główce

                  Skomentuj


                    #24
                    Alanek też urodził sie z dośc bójną blond czupryna i tak zostało do dziś

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Włoski Waszych maluszków

                      Mój synek też urodził się z bujną czupryną Co zresztą widać na fotce.Wcale mu nie wypadły tylko troszkę wytarły no i zjaśniały... a dziś ma piękne loczki aż mi żal obcinać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Włoski Waszych maluszków

                        A moja mała urodziła się z króciutkimi wloskami. I ogólnie bardzo wolno jej rosną, teraz ma obcięte na chłopaka żeby się wzmocniły
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Włoski Waszych maluszków

                          Moje dzieci urodziły się z czarnymi włoskami które potem wytarły się i urosły blond z tym ze synek miał piękne loczki które sciełam mu dopiero około 2 urodzin.po ścięciu urosły włosy ciemne i sztywne Córeczka ma jeszcze blond pasemka i mam nadzieję że jej nie ściemnieją jak bratu


                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Włoski Waszych maluszków

                            Mój Kevinek nie miał zbyt wiele włosów, ale cała główka była nimi wypełniona- były ciemne i krótkie, jednak bo bardzo szybkim czasie włoski całkowicie się wytarły- kiedy wyrosły stał się blondynem, mimo, że ja i mój narzeczony mamy ciemnobrązowe włosy :P
                            Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Włoski Waszych maluszków

                              Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                              A moja mała urodziła się z króciutkimi wloskami. I ogólnie bardzo wolno jej rosną, teraz ma obcięte na chłopaka żeby się wzmocniły
                              otatnio ogladalam discovery i mowili,ze z tymi wlosami jak sie je obetnie to jeden wielki mit,
                              tak naprawde to nic nie daje
                              FROCH

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Włoski Waszych maluszków

                                U mnie Lala miala duzo czarnych wloskow jak sie urodzila, taka czuprynke miala..po jakims czasie jasnialy az doszly do jasnego blondu. Teraz ma grzyweczke na boczku, na czubku glowy duzo wloskow, z tylu krotkie i pokrecone delikatnie jakos tak to opisze

                                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X