Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy i Maleństwa Marzec 2012

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

    Hej
    My w ten wekend wróciliśmy z Niemiec i jakoś nie mogę dojść do siebie...
    Do tego chyba złapałam jakąś infekcję (albo bakterię) bo mam taką dziwną wydzielinę z pochwy do tego nieprzyjemnie pachnąca, na szczęście w srodę mam ginka więc wszystko mu powiem...Jutro idę na morfologię, a dziś zabrałam się za porządki po remontowe - przedświąteczne...Trochę boli mnie kręgosłup, ale jakoś muszę działać...

    A co u was????

    Miłego wieczorku zyczę...pa
    pa




    http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

      Hej,

      Chyba wszystkie mamy pochloniete porzadkami I swiatecznym gotowaniem u nas wszystko ok, mamy jeszcze usg w styczniu. Prezenty gotowe, choinka tez wiec czekamy tylko na wiecej sniegu

      Pozdrawiamy wszystkie Was I zyczymy spokojnych swiat oraz zdrowka i szczesliwego rozwiazania w Marcu

      Skomentuj


        #33
        Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

        Witajcie, sprzątanie, wypieki, choinka, nie ma czasu nawet siąść przed komputer i spokojnie poczytać.
        U nas ok, od trzech tygodni boli mnie skóra pod biustem, pewnie od naciągania, ale jakoś brniemy do przodu.
        Życzę Wam dużo zdrówka i szybkiego rozwiązania.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

          Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!
          Dziewczyny piszcie, bo gotowa jestem pomyśleć ze rozpakowalyscie sie przed terminem
          Pozdrawiam i pedze na gimnastyke dla ciezarnych

          Skomentuj


            #35
            Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

            Hej.

            Ja również w tym Nowym Roku życze wam wszystkiego dobrego...Porodów w terminie i oby jak najmniej bolesnych, zdrowych bobasków i spełnienia marzeń...

            Ja ostatnio jakoś brak czasu na cokolwiek, ale niema co narzekać...Korzystam że z dzidzią wszystko OK i jestem ciągle na pełnych obrotach...W sobotę zaczynam kurs medyczny który będzie trwał 4wekendy, do tego mam jeszcze imprezki urodzinowe, 2zabawy karnawałowe - z czego jedną muszę zorganizować ech mówię Wam nie ma lekko...

            Dziś m. miał wolne i pojechaliśmy na zakupy...Mamy już materacyk i kołderkę do łóżeczka, pierwszy smoczek, butelkę (w razie czego) no i wyciągnęłam ciuszki w rozmiarach 56-68 i teraz czeka mnie pranie i prasowanie

            A co u was???Czekam na jakieś wieści...pozdrawiam i miłego wieczorku życzę




            http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

            Skomentuj


              #36
              Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

              Hej,
              No i u nas wszystko ok. Jesteśmy w domku same z Maja, czujemy sie dobrze.
              W wolnych chwilach uzupełniamy listę brakujących rzeczy dla maluszka- potrzebujemy fotelika samochodowego, wanienki i aksesoriow do kapieli. Ubranka mamy wyciagniete ze strychu po Majce ale właśnie tez trzeba je uporać i uprasowac.
              Ogólnie to wszystko ok, tylko czasu już niewiele zostalo- zanim sie obejrzymy bedzie marzec
              Pozdrawiam ciepło!

              Skomentuj


                #37
                Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                Witajcie.
                A ja byłam w środę u lekarza do kontroli, bolał mnie troche brzuch przed Sylwestrem, więc powiedziałam o tym, zbadała mnie i powiedziała, że mam miekką szyjke macicy, żebym uważała, nie chodziła po zakupach (a ja nic nie mam jeszcze kupione, jedynie ciuszki na wyjście ze szpitala), nie dźwigała, a ja tak nie potrafie, żeby siedzieć lub leżeć cały czas, a w dodatku, żeby mama za mnie wszystko robiła.
                Boję się teraz bardzo, żeby przetrwać ten 8 miesiąc, a to dopiero pierwszy tydzień, nie mogę teraz o tym przestać myśleć.
                Trzymajcie się.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                  Lucynko,
                  Odpoczywaj i uważaj na siebie. Nie martw sie bo to napewno ci nie pomoże. Twoja mama napewno zrozumie dlaczego musisz sie oszczędzać. Jesli chodzi o zakupy- może spróbuj zamówić niektóre rzeczy przez internet- dostarcza ci do domu a i czasem może być taniej??
                  Ja mam dzis słabszy dzień, nie wyspalam sie bo Maja w nocy płakała i jakoś słabo sie czuje. No ale nie będę narzekac,mam nadzieje
                  Ze jutro bedzie lepiej
                  Głowy do góry dziewczyny- damy radę )

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                    Hej, hej jest tu kto???

                    Sama do siebie nie będę pisać

                    W każdym razie mam nadzieje ze u was ok i ze przez te ostatnich 7 tyg pojawi sie ktoś na tym wątku

                    Pozdrawiam ciepło w mroczny wieczór!

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                      Witam.
                      Cisza na tym naszym forum. Ja od czterech tyg, odpoczywam w łóżku, ale 5lutego zaczął się 9 miesiąc, więc zaczęłam więcej chodzić, siedzieć, bo najważniejsze było to żeby minął 8 miesiąc. Bóle ustąpiły, więc teraz czekamy.
                      Pozdrawiam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                        Hej Lucynko,
                        Wreszcie sie ktoś pojawił. Podejrzewam ze inne mamy są ale na bardziej 'aktywnych' wątkach w każdym razie cieszę sie ze lepiej sie czujesz. U nas tez w sumie w porządku, siedzimy w domku trochę przeziębienie i kompletujemy ostatnie rzeczy z listy rzeczy brakujących- właśnie zamowilam fotelik i bazę do samochodu
                        Pozdrawiam i dużo zdrowka!!

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                          Dzień dobry...

                          U nas też jakoś leci, choć ja czuję się coraz bardziej zmęczona i tak w ogóle nie najlepiej...Ale powiem wam że pomimo, że termin mam na 18 to do szpitala idę już 5marca, bo będę jednak miała kolejne cesarskie cięcie...

                          My również kompletujemy rzeczy dla małej i dla mnie do szpitala...

                          Za oknem u nas biało, ale przynajmniej już temperatura wyższa...Bo dziś w nocy "tylko"-13, więc w dzień pewnie będzie jeszcze cieplej to pójdziemy z młodym na sanki...

                          No nic idę szykować synusiowi śniadanko...
                          Miłego dnia życzę




                          http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                            Hej Elu,
                            Powodzenia więc - przynajmniej wiesz ze masz cesarskie i mozesz sie Przygotowiać psychicznie ze to już niedługo.
                            Ja tez czuje sie już mega zmęczona, zwykle wyjście na zakupy to potem muszę wylezec i odpocząć w niedziele mam imprezke ' baby shower' a potem już zamierzam naprawdę odpoczywać byliśmy tez zobaczyć szpital w którym chce rodzic - wszystko super tylko daleko od domu i jak wypadnie jechać w ostatniej chwili to bedzie ciekawie, mam zamiar odwiedzić jeszcze inny ktory jest znacznie bliżej.
                            Mróz ma trochę odpuścić i jak tylko Maja przestanie kaszlac to tez zabiore ja na sanki!
                            Trzymajcie sie zdrowo dziewczyny i wpadacie napisać od czasu do czasu na forum !
                            Pzdr

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                              Hej

                              I jak leci mamcie??
                              Coś nie może się ten nasz wątek rozkręcić, a teraz jak się już urodza te nasze dzieciątka to dopiero będziemy narzekać na brak czasu i sił

                              Ja dziś mam spadek formy i cały dzień chodzę po domu jak cień, na szczęście m. jest w domu na chorobowym, bo jest po zabiegu wiec młody troszkę więcej jego męczy, a ja mam chwilę dla siebie...

                              Mam znów prasowanie, ale weny brak...W sumie dla małej większość już naszykowana, torba do szpitala prawie całkiem spakowana, jeszcze tylko musze naszykować łóżeczko, materacyk, ale to już w przyszłym tyg.

                              A wy jak się czujecie?? Wszystkie jeszcze w dwupaku???




                              http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                                Hej,
                                Meldujemy sie w dwupacku
                                Na usg w poniedziałek termin podali mi na 27go a wg kalendarza ma być 22 więc zobaczymy jak to bedzie, ale narazie bez żadnych akcji przyspieszonego porodu więc mam nadzieje ze jednak w terminie kalendarzowym.
                                Czujemy sie różnie- raz lepiej raz gorzej ale nie narzekam.
                                Jutro u nas zaczynaja sie zapisy do przedszkoli i mam nadzieje ze Maja sie dostanie- ale poczekam na wyniki w kwietniu.
                                Poza tym wszystko gotowe- właściwie brakuje mi tylko wanienki, bo po Majce oddaliśmy więc spokojnie czekamy na rozwój wypadków
                                Elu, powodzenia bo ty już 5 go idziesz do szpitala tak? Mam nadzieje ze dasz znac co i jak.
                                Hej, a gdzie reszta mam- jutro 1 marca meldowac sie
                                Pa!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X