Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy i Maleństwa Marzec 2012

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

    Hej...

    Widzę, że tu pustki...mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni co???

    No to ja uciekam u nas jakos leci...Czujemy się dobrze i to jest najważniejsze...




    http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

      Hej,
      Rzeczywiście pusto...
      Ja wróciłam do pracy na chwile więc automatycznie czasu mniej na przyjemności a poza tym męża mam chorego w domu.
      Ale duży jak i mały bobo maja sie dobrze. Od zeszłego tyg czuje ruchy maluszka i bardzo mnie to wzrusza, bo zdążyłam już zapomnieć jak to było. Za 2 tyg idziemy na usg to może zobaczymy czy to 'on' czy 'ona'
      A wy już przeczuwacie- widzialyscie płeć? A może czekacie na niespodziankę aż do końca?
      Pozdrawiam

      Skomentuj


        #18
        Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

        Hej...

        Nice rzeczywiście z chorym facetem w domu to tak jak kolejne dziecko

        Ja jetsem po kolejnej wizycie u ginka...Na szczęście wszystko jest w porządku ciąża rozwija się prawidłowo...Z tym że nadal nie wiem jakiej płci jest dzieciątko które we mnie rośnie bo lekarz nie chce mi powiedzieć...Ale jakoś bardzo nad tym nie ubolewam

        Pogoda u mnie dziś nieznośna, od 10 ciągle pada z małymi przerwami i młody cały dzień marudził bo chciał na podwórko, ale teraz tatuś się zlitował i poszli się przewietrzyć...

        A ja ide wyłożyć nogi do góry i poczytać książkę...

        Pa




        http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

        Skomentuj


          #19
          Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

          Witam mamuśki, które oczekują marca 2012.
          Ja też należe do nich, tylko Wy wszystkie macie lepszą sytuację, bo macie już swoje pociechy, a ja dopiero będę się wszystkiego uczyć. bo to mój pierwszy dzidziuś. Trzymajcie się ciepło.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

            Witam...

            No kochane coś się niemoże ten nasz wątek rozkręcić, a szkoda

            Lucyna a może napiszesz coś więcej o sobie???Skąd jesteś???Jak się czujesz w ciąży i w ogóle???

            Nice a ty gdzie kochana przepadłaś???

            a tez nie miałam kiedy naskrobać, ale mam nadzieję, że teraz się bardziej zmobilizuję

            W niedzielę mój m. wyjeżdża na 3dni do Niemiec, a potem w grudniu, 3jedziemy razem z naszym maluchem na cały tydzień , bo m ma buć chrzestnym swojego bratanka

            A jak tam brzuszki???Mocno juz widoczne???

            No nic mam nadzieję,że częściej zaglądniecie...Pozdrawiam...




            http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

            Skomentuj


              #21
              Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

              Hej. Mamasamuela.
              W ciąży czuje się super od samego początku, teraz dopiero kręgosłup zaczynam odczówać, brzusio jest widoczny, ale bardzo duży nie jest.
              Jutro idę na wizyte do gin. bo jak byłam ostatnio, a był to 21tydz. to nie można było zobaczyć czy z serduszkiem i nerkami jest wszystko ok.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                Hej,
                Witamy nowa marcowa mamę Lucyne!

                Ja muszę sie wytłumaczyć, ale niestety praca i jutrzejsza operacja męża skutecznie pozwoliły mi zapomnieć o forum za co was przepraszam.
                Jesli o maluszka chodzi to rosnie ładnie, na usg lekarz włożył ze może to być kolejna dziewczynka czujemy sie dobrze, trochę bole w okolicach ledzwiowych dokuczaja ale już zapisałem sie na gimnastyke dla kobiet w ciąży więc zobaczymy czy to trochę pomoże. Brzuszek jest już spory ale jeszcze naszczescie zapinam sie w zimowej kurtce )

                Mam nadzieje ze reszta mam tez Trzyma sie ciepło mimo zimowych temperatur.

                Pzdr

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                  Witam wieczorową porą

                  Ja dziś kolejny dzień sama z młodym bo mąż pojechał na 3dni do Niemiec i wraca dopiero w środę rano...

                  Niestety u nas przypątało się przeziębienie, nie dość że ja jestem chora to i młody już złapał ode mnie katar...Mam nadzieję że szybko nam przejdzie...

                  Dziewczyny czy miałyście już robione badanie krwi w celu wykrycia cukrzycy???Ja miałam dziś, fuj ta glukoza jest ohydna, a do tego 3godziny spędziłam w przychodni....Teraz muszę tylko odebrać wynik....

                  No nic uciekam teraz spać...

                  Dobranoc




                  http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                    Hej Ela,
                    To zdrowka życzymy i cierpliwości do czasu aż mąż wróci.
                    My tez same- tyle ze jest moja mama jeszcze- bo mąż już w szpitalu a ja spać nie mogę bo sie stresuje jego operacja...
                    Ja jeszcze nie miałam badania, być może ze przy następnej wizycie mi zleci.A wogole czy to jest obowiązkowe badanie czy profilaktyka?

                    Dobranoc!

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                      Hej...

                      ja dopiero teraz, bo do południa byłam z tesciową w przychodni i kupić coś na obiad a po południu pojechałyśmy z Samkeim kupić mu buty...MASAKRA!!! Młody nie chciał przymierzać butów, a ma wysokie podbicie i ciężko mu coś wybrać...Ale na szczęście się udało, do tego kupiłam mu nową czapkę +szalik, rajstopki i skarpetki...Tylko ja znów nie kupiłam butów dla siebie

                      A teraz ide dokończyć ozdoby andrzejkowe, a jutro zabieram się za świeczniki na tą właśnie imprezkę...Już mam powoli dość...Niech już jest sobota

                      ALe to już na szczęście ostatni wieczór bez m. więc od jutra mam nadzieję, że już ciut lżej...

                      Uciekam teraz kochane, dziś to chyba kręgosłup mi pęknie




                      http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                        Hej...

                        Oj coś nie może sie ten nasz wątek rozkręcić

                        Jak się czujecie mamcie???U mnie OK choć teraz zaczęliśmy remont i chodze strasznie zmęczona....Wiecie piszę jeszcze na innym forum marcowych mam i jedna z nich urodziła chłopczyka w 23tyg. ciąży, mały Aleks ważył w chwili narodzin 600g i mierzył 32cm...Jest na świecie od 8dni i każdego dnia walczy o życie, na szczęście układ wydalniczy ma raczej w porządku bo i siusia i robi kupkę...Tylko coś z serduszkiem, ale mamy nadzieję, że i tę przeszkodę pokona...

                        A ja z rodzinką mam pojechać w przyszłą sobotę na tydzień do Niemiec do szwagra bo m. ma zostać ojcem chrzestnym, oby nam się udało...

                        A no właśnie miałam w poniedziałek wizytę u gina, i wszystko OK, maleństwo waży już 750g i to raczej dziewczynka (choć w środku byłam bardzo nastawiona na chłopczyka )

                        No nic kochane miłego dnia i napiszcie co u was....




                        http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                          Hej,

                          Lucynko - ja tez ostatnio narzekam na Bol kregoslupa w okolicach ledzwiowych. Strasznie to uciazliwe ale teraz znow jestem w domu na zwolnieniu wiec moze jak odpoczne to troche przyjdzie. Poza tym zapisalam sie na gimnastyke dla ciezarnych w od nastepnego tyg wiec zobaczymy jak bedzie.
                          Poza tym nie mam innych dolegliwosci optics znow niskiego poziomu zelaza

                          Ela- powodzenia I udanego wyjazdu do Niemiec.
                          Kurcze jak piszesz o tej Mamie co juz urodzilam to sie prezrazilam. Ja nie jeatem nawet gotowy na porod. Mam nadzieje ze z make steen bedzie lepiej z dnia na dzien.

                          Maxie juz gotowy presenty na Mikolajki? My juz tak - Maja zostaje sukienke, ciapy i zabawki - wszystko ze swinka peppa - Bo to teraz u nas hit

                          Ela, Monika- czy bedzie przebierac kogos z rodziny zeby wreczal presenty? U nas jest taki pomysl - boje sie tylko zeby nie przestraszyc Majki za bardzo no to bedzie takie pierwsze w sumie jej spotkanie z Mikolajem?

                          Pozdrawiam!!

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                            Witam,
                            ja mam termin na 11 lutego, ale coś w naszym wątku cisza.... więc będę do Was zaglądać
                            Ja też dopiero teraz dostałam skierowanie na glukozę, idę na badania 6 grudnia i już się boję... brr
                            Problemy z kręgosłupem mam już od ok 2 miesięcy, ostatnio jest coraz gorzej więc chyba wybiorę się już na zwolnienie...
                            a my mamy mieć prawdopodobnie dziewczynkę, ciągle myślimy nad imieniem i nic nam nie przychodzi do głowy
                            Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę miłego dnia

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                              Hej...

                              Ja wczoraj pieklam ciasteczka dla szwagra i jego rodzinki, bo w sobotę rano wyjeżdżamy dziś musze wyprasować stertę prania i zabrać się za pakowanie, bo znając mnie to troszkę mi zleci

                              U nas mikołaja raczej przebieranego nie będzie bo w mikołajki będziemy w Niemczech, no chyba że szwagier coś załatwi...A prezenty też już kupione...

                              Wiola nie przejmuj się my tez nie potrafimy znaleźć imienia takiego które by nam obojgu pasowało, a ponoć też mamy mieć dziewczynkę...

                              No nic kochane idę wstawić pranko i zabieram się za to prasowanie...

                              Miłego dnia i oby u was świeciło słońce (bo u mnie mgła )




                              http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                                Witaj Wiola,

                                Z naszym watkiem tez nie najlepiej

                                My z wyborem imienia dla pierwszej corki nie mielismy problemu ale teraz za drugim razem juz tak Pierwszy pomysl to Aleksandra - I jakby cos pewnie przy tym zostaniemy.

                                Elu milego pobytu w Niemczech zyczymy!

                                A nas na Mikolaja odwiedzi dziadzio ( przyjedzie wlasnie z Niemczech) wiec pewnie go przebierzemy i poprosimy o wręczenie prezentów

                                Dobranoc!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X