Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy i Maleństwa Marzec 2012

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mamy i Maleństwa Marzec 2012

    Hej,
    Zapraszam mamy, które spodziewają sie pociech w marcu na nasz wątek. Ja już jestem mama 2 letniej Mai, a drugie maleństwo w drodze - termin 22 marca.
    Pozdrawiam i zapraszam - poznajmy sie lepiej!
  •    
       

    #2
    Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

    Witam...
    Ja także mam termin na marzec z tym że na 18 i tak jak Ty mam już 2-latka w domu z tym, że to chłopak...Mam nadzieję, że już niedługo będzie nas tu więcej...




    http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

      Świetnie, że jesteś mamasamuela to już jest nas dwie. Może inne mamy sie niedlugo odnajdą
      Skąd jesteś i jak sie czujesz w drugiej ciąży?
      Ja muszę przyznać ze znoszę druga lepiej ale z drugiej strony mam weselej bo 2 latek jest bardzo absorbujacy wiec zostaje mało czasu na odpoczynek
      Pzdr

      Skomentuj


        #4
        Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

        A więc jestem ze Śląska...Mam na imię Ela...Ciążę tak jak i pierwszą znoszę w miarę dobrze, tzn. teraz bo dotychczas spędzałam większość czasu nad toaletą ale to już za mną i teraz pozostało mi cieszyć się ciążą...

        Z tym odpoczynkiem to różni bywa, mam to szczęście, że moje dziecko śpi jeszcze 3h w ciągu dnia więc jeśli bardzo źle się czułam to się kładłam na chwilę, ale to też rzadko, bo mam duży dom i ogród więc zawsze mam coś do zrobienia...Napisz proszę też więcej o sobie...




        http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

          Hej, a ja jestem Monika i mieszkam w Krakowie wiec nie tak daleko
          Współczuje tych rewelacji w toalecie na początku ciąży, mnie to ominęło i pierwszym razem i teraz. Ostatnio trochę dokucza mi kręgosłup ale to pewnie wina podnoszenia o dzwigania małej. Fajnie ci, ze syn śpi tak dużo w dzień - u nas zasypianie w dzien to masakra i spanie to max 2 godz, zastanawiam sie czy nie zrezygnować z tego spania i zobaczyć czy mała padnie wczesniej na noc- a z drugiej strony to oznacza zero wytchnienia w dzień teraz jak śpi to choć chwile można odsapnac.
          Pzdr

          Skomentuj


            #6
            Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

            Hej...Dokładnie jak śpi w dzien to mam chwilę dla siebie...
            Niestety dzisiejsza nocka fatalna...młody z gorączką wymiotował pół nocy...Byłam z nim u lekarza ma anginę, a co za tym idzie antybiotyk i za tydzień do kontroli...Do tego muszę iść z nim do chirurga bo "ucieka" mu jąderko i pediatra kazała to skonsultować...Ech zawsze coś...




            http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

            Skomentuj


              #7
              Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

              Hej Ela, mam nadzieje ze synem niedługo poczuje sie lepiej i będziecie mieli choć spokojniejsze noce. Dużo zdrowka wiec - szczególnie w taka pogode - i do przeczytania.
              Ciekawe czy ktoś jeszcze do nas dołączy czy będziemy tak we dwie do marca ) !

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                Hej,

                Ja jestem Monika i też mam 2 letnią córkę- Kasię.

                Termin mam na 12 marca. W tej ciąży czuję się dobrze, poza żołądkowymi dolegliwościami na początku, no ale z Kasią też tak było.

                Moje dziecię właśnie śpi, więc mam czas na zerknięcie na neta.

                Ela, życzę zdrowia dla synka.

                Pozdrawiam



                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                  Witaj Mopa- Moniko!
                  No to już jest nas 3 i do tego każda z dwuletniej w domu- lepiej być nie mogło! Super ze sie dolaczyłaś. Narazie pisze. Tel ale jak tylko dopadne kompa zrobię listę no i jakiś suwaczek tez by mi sie przydał
                  Elu, apropos spania- Maja mi własnie śpi 3 godzinę ?!? - może to ta pogoda ale nie wiem jak ja uspoe na nic jak zaraz sie nie obudzi

                  Pozdrowienia

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                    Cześć dziewczyny

                    Przepraszam, że się wtrącę ale przypomniałam sobie jak ja niedawno czekałam na marcową kruszynę...

                    Życzę Wam zdrowych dzieciaczków i mało bolesnych porodów



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                      Hej...

                      I jak tam się czujecie???
                      U mnie OK mały już lepiej niż wczoraj, ale jeszcze to potrwa zanim wyzdrowieje...

                      U mnie za oknem szaruga i deszcz, zimno, aż nic się nie chce...Ja porządki zrobiłam, nawet w szafie Samka i znów świeci pustkami, trzeba by na jakieś zakupy sie wybrać...

                      Kochane, życzę wam miłej niedzieli...




                      http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                        hej, hej, dobrze ze u was powoli zdrowko wraca, u nas w porządku- pogoda nie dopisuje wiec spacerujemy tylko tyle ile musimy np. do sklepu.
                        Powiem ci Ela, ze trz dziś robiłam porządek w szafie Mai bo czas spakować letnie ciuszki lub te w które już nie wejdzie, tym bardziej ze dostałam od znajomej troszkę ciuszkow w większym rozmiarze wiec luki sie zapelnily do pełnego szczęścia brakuje nam nowych butów zimowych i czapki.
                        Na zakupy tez sie wiec wybierzemy w nast tyg - macie jakies sprawdzone marki na dobre, ciepłe zimowe botki??
                        Pozdrawiamy ciepło !

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                          Witam w ten szary niedzielny poranek...

                          Moniko powiem ci że ja też dostałam worek ciuchów po kuzynach małego, ale tam to takie jeszcze za duże na rozmiar 116 a nam potrzebne na 104...Co do butów to zawsze mam kłopot, bo Samkowi strasznie poci się noga i muszę mu kupować buty z "oddychającą" podeszwą...no i niestety jakieś zimówki też będę musiała mu kupić i czapkę zimową też...No i nie wiem jak z kurteczką muszę jeszcze sprawdzić...

                          No nic uciekam ubierać się do kościoła, choć w taką pogodę to nawet z domu nie chce mi się wychodzić...




                          http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                            Hej Ela, my to ciagle w rozmiarze 86- 94 ale sporo mam własnie większych ubranek oczekujących wiekszych. My zaliczylismy już zakupy i kosciol, teraz tata z Maja śpią, ja mam obiad ugotowany wiec mam chwile dla siebie. Popołudniu tata idzie na basen a ja z mała na kulkowo, ktore jet w tym samym buynku. W sumie wszyscy mieliśmy być na basenie ale mnie coś gardło boli i kicham od rana wiec wole nie ryzykować.
                            Miłego wieczorku dziewczyny!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                              Hej...

                              A u nas choróbsko prawie całkiem minęło - na szczęście...
                              Wekend spędzony w domu ze względu na chorego Samka...A wczoraj robiłam porządki w szafie u nas i zajęło mi to prawie cały dzień...Dziś jeszcze komoda a potem szafki w kuchni...Jakoś mi tak zebrało się na sprzątanie

                              Miłego dnia życzę




                              http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X