Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dzieciątka z lutego 2012 :):)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dzieciątka z lutego 2012 :):)

    Witam wszystkich w moim wątku Czy są jakieś mamusie, które mają termin na luty Zapraszam serdecznie do odwiedzania wątku, pisania czas od czasu o wszystkich ciążowych dolegliwościach, radościach i wątpliwościach Zapraszam
  •    
       

    #2
    Odp: dzieciątka z lutego

    Ja mam termin na maj, ale chętnie będę podczytywać, jeśli można

    Moje dolegliwości: ogólne zmęczenie, senność i wieeeeeeelki głód




    Skomentuj


      #3
      Odp: dzieciątka z lutego

      Oczywiście, że można
      Kasiu jesteś zawsze mile widziana w moim wątku

      Skomentuj


        #4
        Odp: dzieciątka z lutego

        Witam dziewczyny! Wiem,że to klub Mam z Brzuszkami ale co tam. Mój brzuszek już pękł w lutym dokładnie 19. Fajnie być w ciąży czuć maleństwo pod sercem, lecz jeszcze wspanialej trzymać je na ręce. Zobaczycie!. życzę POWODZENIA! Anita

        Skomentuj


          #5
          Odp: dzieciątka z lutego

          Witam Anitko Mam nadzieje, że bedziesz częstym gościem

          Skomentuj


            #6
            Odp: dzieciątka z lutego

            cześć!
            ja mam termin na 22 lutego ale raczej wcześniej się rozpakuję ;-) Mamy w domu księżniczkę Olę a teraz czekamy na dwóch chłopców :-)

            Skomentuj


              #7
              Odp: dzieciątka z lutego

              Witajcie.ja też mam termin na luty z OM na 4 a z USG na 17.Od kilku dni jestem na L4 także morze czasu na pisanie będę mieć więcej.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: dzieciątka z lutego

                Witaj Olcik Gratuluję bliżniaków

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: dzieciątka z lutego

                  Witaj Anna

                  Ja mam termin na 11, na chwilę obecną czuję sie dobrze i chodzę do pracy, ale jak długo to się zobaczy...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: dzieciątka z lutego

                    Myślę, że pasowałoby napisać coś więcej o sobie Mam na imię Wioleta, mam 26 lat Jest to moja pierwsza ciąża. Na szczęście większość ciążowych dolegliwości przeszła, pozostała mi tylko wrażliwość na zapachy... i mam wilczy apetyt. Jem witaminki Femibion Natal 2, a następną wizytę u lekarza mam 6 października
                    A jak jest u Was z ciążowymi dolegliwościami? Jak się czujecie w ciąży?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: dzieciątka z lutego

                      Ja mam 34 lata i będzie to moje 3 dziecko jak widać z suwaczków,płci
                      jeszcze nieznam może dowiem się 7 października mam wtedy USG połowkowe mam jednak przeczucie że to synek.Co do samopoczucia to powiem szczerze że zupełnie inaczej przechodzi się ciążę mając 20 i 30 lat.W pierwszej czułam się bardzo dobrze mogłam biegać do końca a teraz masakra jakaś jestem ciągle zmęczona i osłabiona co do apetytu to na początku miałam bardzo duży bo jak byłam głodna to miałam mdłości które mijały po jedzeniu a teraz mam odwrotnie he he od początku przytyłam już 4 kg i nic nie schudłam mam nadzieję że nie pobiję rekordu z poprzedniej ciąży 25 kg


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: dzieciątka z lutego

                        anna31 tak patrzę na Twój suwaczek i właśnie zauważyłam, że Twoje dzieciątko jest starsze tylko o 3 dni od mojego
                        Ja miałam usg 1 września i nic się nie dowiedziałam, tylko tyle, że z maleństwem wszystko ok i tak się zastanawiam czy nie wybrać się na usg 4D......
                        Czy któraś z Was była może na tym usg? Bo tak się zastanawiam czy warto ...
                        Życzę wszystkim miłego dnia, zostawiam buziaki piątkowe

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: dzieciątka z lutego

                          Hej lutówki

                          Aniu nie przesadzaj z tym wiekiem hehe, ja jestem6 lat młodsza od ciebie a też jestem ciągle osłabiona, senna no i głodna. Twój rekord to nic ja prawie dobiłam do 30 kg ale na szczęście wszystko zrzuciłam bez żadnego problemu! Także jem dalej i się nie przejmuję!

                          Lutówki piszcie co u was




                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: dzieciątka z lutego

                            Hej babeczki!! Ja swojego "luciaka" trzymam właśnie na rękach, moja mała niespodzianka urodzinowa... Termin miałam na 11 luty, a córa postanowiła zrobić mamie prezent i wyszła dzień wcześniej Jeśli mogę to chętnie do was pozaglądam... bo to miłe wspomnienia są pozdrawiam





                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: dzieciątka z lutego

                              wiolamyszka zapraszamy
                              ja również przez pierwsze 3,5 miesiąca kiepsko znosilam ciążę ale teraz już czuję się super!!!!!!!!!
                              a jak tam kochane od dawna czujecie ruchy dzieciątka??? Ja pierwszy raz poczułam coś około 19 tygodnia ciąży a ostatnio maleństwo kopie jak szalone, mąż się śmieje, że będziemy mieć piłkarza

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X