Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ja kupiłam kosmetyki dla małego z serii Bubchen, uległam namowom kumpeli. Zobaczymy jak Jachu zareaguje, najwyżej się zmieni
    A jeżeli chodzi o ten spirytus 70% do pępuszka, to kupuje się spiryt w monopolowym i rozrabia z wodą mineralną w proporcjach 1/3

    Carin, Ty to jesteś szczęściara,jak Ci się udało urodzić bez nacięcia?????

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      hejka

      Fajnie ze jest watek.....

      Z ja nadla w szpitalu leze...eheh...
      Juz mam 3 cm rozwarcia nie wiaodmo czy wytrwam do 18.10....eeh

      dolek mnie lapie...

      IZA...dzieci w tym wieku sa czasem lobuzowate....wiem to po sioatrzenicy....
      SZCZĘŚLIWA!!!!



      29.09.2009r.(2500g i 47cm)



      NASZA TRÓJECZKA!!!

      Skomentuj


        #18
        a więc witam w "nowym" wątku "stare" mamusie chyba przeziębienie mnie dopadło gardło boli masakrycznie, znacie jakieś domowe sposoby na walkę z przeziębieniem??

        Skomentuj


          #19
          Napisane przez mama83 Pokaż wiadomość
          a więc witam w "nowym" wątku "stare" mamusie chyba przeziębienie mnie dopadło gardło boli masakrycznie, znacie jakieś domowe sposoby na walkę z przeziębieniem??
          Z domowych sposobów na bolące gardło najlepszy jest starty na chlebku czosnek - wypali Ci całe gardziołko

          Skomentuj


            #20
            Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
            Ja kupiłam kosmetyki dla małego z serii Bubchen, uległam namowom kumpeli. Zobaczymy jak Jachu zareaguje, najwyżej się zmieni
            A jeżeli chodzi o ten spirytus 70% do pępuszka, to kupuje się spiryt w monopolowym i rozrabia z wodą mineralną w proporcjach 1/3

            Carin, Ty to jesteś szczęściara,jak Ci się udało urodzić bez nacięcia?????
            A położna jakoś tak mi naciągała palcem krocze. Trochę to bolało, ale napewno mniej niż nacinanie (tak myślę). No i generalnie ja miałam poród cud miód i orzeszki! Ciśnienie w normie, temperatura również .

            Skomentuj


              #21
              Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
              A położna jakoś tak mi naciągała palcem krocze. Trochę to bolało, ale napewno mniej niż nacinanie (tak myślę). No i generalnie ja miałam poród cud miód i orzeszki! Ciśnienie w normie, temperatura również .
              Acha, a pamiętasz jaki Kubulek miał obwód główki???

              Skomentuj


                #22
                Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
                Acha, a pamiętasz jaki Kubulek miał obwód główki???
                Pewno! 34cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                  Pewno! 34cm
                  Kurcze, to mój Jachu chyba będzie jednak duży, bo już teraz ma obwód główki 30 cm, a brzuszka 29 cm

                  Skomentuj


                    #24
                    Witajcie mamusie!
                    Jak ja tu dawno nie byłam
                    A to wszystko przez to, że najpierw byłam przez parę dni w szpitalu.
                    Potem nie miałam neta i nadrabiałam czytanie Harry'ego Pottera. Wiem, pomyślicie, że jestem za stara na czytanie, ale co ja zrobię, że on taki ciekawy [!] . Po tym jak sagapo napisała co robi Kubuś, to ja chcę dziewczynkę!!
                    Wiktoria - 14 kwietnia 2008 waga 2935 wzrost 51 cm


                    Wojtek - 15 października 2009 waga 3150 wzrost 54 cm


                    Jaś - 08 listopada 2011

                    Skomentuj


                      #25
                      Agus1983 to między Twoimi dzieciaczkami będzie tylko 1,5 roku różnicy, ale będziesz miała sajgon
                      Nara dziewczyny, jadę zaraz na ostateczne zakupy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Rany! Ale mam dzisiaj ciężki brzuch! Tzn. bardzo ciężko mi się z nim chodzi, mam wrażenie, że zaraz mi odpadnie. Ale to pewnie po marchewce i jabłku, bo natarłam se tego z 1,5kg!
                        Jak Wam mija czas? Ja próbuję coś popracować, ale nie mogę się skupić, co chwilę odrywam się od komputera i zajmuję się czymś innym.

                        No, ale przynajmniej mam ładnie pomalowane paznokcie
                        Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                        Antek - 6 listopada 2009r.

                        Skomentuj


                          #27
                          Cześć Dziewczyny!

                          Byłam dziś u Gina i na 15.10.2009 mam mieć wykonaną planową cesarkę..
                          12.10 jeszcze idę na ostatnią wizytę..

                          teraz trochę nie pokoi mnie to, że krwawię ..lekarz mnie badał.. i leci mi krew.. a dokładniej takie czerwone skrzepy krwi..;/

                          myślę, że to chyba nic poważnego..że to tylko po badaniu.. ale z kolei hmm...boli mnie brzuch..a nie przypominam sobie żebym w pierwszej ciązy czy chociażby w tej kiedykolwiek wcześniej po badaniu krwawiła..:/

                          Jak myślicie dziewczyny???




                          Skomentuj


                            #28
                            Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                            Cześć Dziewczyny!

                            Byłam dziś u Gina i na 15.10.2009 mam mieć wykonaną planową cesarkę..
                            12.10 jeszcze idę na ostatnią wizytę..

                            teraz trochę nie pokoi mnie to, że krwawię ..lekarz mnie badał.. i leci mi krew.. a dokładniej takie czerwone skrzepy krwi..;/

                            myślę, że to chyba nic poważnego..że to tylko po badaniu.. ale z kolei hmm...boli mnie brzuch..a nie przypominam sobie żebym w pierwszej ciązy czy chociażby w tej kiedykolwiek wcześniej po badaniu krwawiła..:/

                            Jak myślicie dziewczyny???
                            Sagapo jak Ci do dzisiaj nie przeszło to dzwoń do gina, bo to chyba za wcześnie na takie krwawienia, nawet po badaniu.
                            PS. Dlaczego masz planowaną cesarkę???

                            Skomentuj


                              #29
                              A my wczoraj poszaleliśmy w Auchan, zrobiłam zapasy na najbliższe 2 mies. I nie wiem czy to w nocy czy na zakupach zawiało mnie, dziś boli mnie gardło i w nocy wyszła mi opryszczka Nic innego mi nie pozostaje jak kuracja czosnkiem Nie wiem jak zniesie to mój żołądek

                              Skomentuj


                                #30
                                Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                                Cześć Dziewczyny!

                                Byłam dziś u Gina i na 15.10.2009 mam mieć wykonaną planową cesarkę..
                                12.10 jeszcze idę na ostatnią wizytę..

                                teraz trochę nie pokoi mnie to, że krwawię ..lekarz mnie badał.. i leci mi krew.. a dokładniej takie czerwone skrzepy krwi..;/

                                myślę, że to chyba nic poważnego..że to tylko po badaniu.. ale z kolei hmm...boli mnie brzuch..a nie przypominam sobie żebym w pierwszej ciązy czy chociażby w tej kiedykolwiek wcześniej po badaniu krwawiła..:/

                                Jak myślicie dziewczyny???
                                Witam.

                                Ja w poniedziałek miałam takie bolesne badanie po którym krwawiłam, ale wcześniej lekarz mnie uświadomił, ze to będzie bardzo bolało i że będę krwawić. We wtorek odpadł mi czop i od razu przestałam krwawić, plamiłam troszkę do wczoraj, a dziś to już jest OK. Czytałam trochę o tym badaniu i wydaje mi się, że miałam zrobiony masaż szyjki macicy, podobno ma on na celu przyspieszenie rozwierania za czym idzie odpadnięcie czopu.
                                Myślę, ze do dziś już Ci się polepszyło.

                                Pozdrawiam wszystkie listopadówki





                                Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                                Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                                Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X