Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
    Cycek robi sie jak flaczek Tak naprawde to nie wiem czy do konca oprozniony ale Tymek nie chce juz z niego jesc tylko mamle. Jak przystawiam do drugiego to je jak szalony. Jak oprozniony jeden i drugi i jeszcze chce to daje mu troszke herbatki z koperku (wiem ze lepiej nie przepajac ale co zrobic jak jeszcze chce).
    U mnie tak się pręży do tyłu jak już nic nie leci i "warczy", jak przystawiam do drugiego to jest spokój i je. Nie wiem czy się nie najada jak opróżni oba, bo nie płacze. Tylko się gapi na wszystko.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
      Czasami to tak dlugo go karmie ze juz nie mam sily...Tez tak masz?
      Tak, wtedy co chwile patrze czy już mi może odda cycka, ale z reguły jak go odstawie tak "na siłę" to on płacze i i tak wychodzi na jego...

      Skomentuj


        #33
        Moj tez zaczyna poplakiwac. A jak przysypia i wyjmuje mu na sile, odtawiam do lozeczka a za kilka minut on juz nie spi. Ale meka!
        Wiesz Carin, ciezkie to wszystko ale nie potrafie sie gniewac na niego Gdy spojrzy mi prosto w oczy swoimi duzymi galami to wymiekam
        Tymoteusz - ur. 03.09.09

        Skomentuj


          #34
          Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
          Moj tez zaczyna poplakiwac. A jak przysypia i wyjmuje mu na sile, odtawiam do lozeczka a za kilka minut on juz nie spi. Ale meka!
          Wiesz Carin, ciezkie to wszystko ale nie potrafie sie gniewac na niego Gdy spojrzy mi prosto w oczy swoimi duzymi galami to wymiekam
          Ja mam to samo! A najlepsze jak wezme go na rece tak na ramie a on cycka szuka z otwarta buzią bo mleczko czuje u mamy . Słodzinek mój kochany .

          Skomentuj


            #35
            Agatti tyle dzidziusiów z września, ale zachowaniem mój Kubol najbardziej przypomina Twojego Tymusia. Normalnie się z Wami utożsamiamy .

            Skomentuj


              #36
              Dokladnie
              Uciekam bo niedlugo kąpanko Tymeczka Carin, ucaluj Kubusia. Pa.
              Tymoteusz - ur. 03.09.09

              Skomentuj


                #37
                Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
                Dokladnie
                Uciekam bo niedlugo kąpanko Tymeczka Carin, ucaluj Kubusia. Pa.
                My czekamy aż tata wroci z egzaminow na prawo jazdy! ZDAŁ! Za dwa tygodnie przyjdzie prawko! Hurra

                Również ucałuj Tymcia od Cioci Karinci :*.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Ale robia balagan, fajnie, ze was znalazlam
                  http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

                  Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
                  waga 3030 53cm

                  Skomentuj


                    #39
                    Napisane przez Ewylynka
                    Dziewczyny łapie dołaJestem taka gruba że nie umiem na siebie patrzeć Jeszcze został mi flaczek na brzuchu (może nie jest duży ale jak siedzę to nie nawidzę samej siebie) Poza tym nie mieszczę się prawie w żadne ciuchy sprzed ciąży, gówno prawda że jak karmi się piersią szybko gubi się na wadze! Nie wierzę już w nic
                    wtrące sie, ale to za szybko po porodzie żeby już wszystko zgubić, ja dopiero po 3 mca weszłam w dżinsy z przed ciąży i też byłam na początku załamana bo w nic nie wchodziłam oprócz dresów

                    spokojnie evylynka, daj sobie troche czasu, młoda dziewczyna jesteś napewnobez trudu zrzucisz wszystko tylko troche cierpliwości
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      #40
                      Napisane przez Ewylynka
                      Dziewczyny łapie doła Jestem taka gruba że nie umiem na siebie patrzeć Jeszcze został mi flaczek na brzuchu (może nie jest duży ale jak siedzę to nie nawidzę samej siebie) Poza tym nie mieszczę się prawie w żadne ciuchy sprzed ciąży, gówno prawda że jak karmi się piersią szybko gubi się na wadze! Nie wierzę już w nic
                      ja tez nie miescilam sie w spodnie po porodzie ale jakos miesiac z gorka juz zaczelam w nie wchodzic bo biodra wrocily na dawny tor wiec nie martw sie




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Dziś ważyliśmy mojego smyka! Przez niecały miesiąc przybrał 1160g!! Pielęgniarka mówi, że to dużo, bo noworodki tyją od 500-1000g.

                        Skomentuj


                          #42
                          Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                          Dziś ważyliśmy mojego smyka! Przez niecały miesiąc przybrał 1160g!! Pielęgniarka mówi, że to dużo, bo noworodki tyją od 500-1000g.
                          To masz malego glodomorka, to fajnie, bo jak zacznie raczkowac to bedzie mial z czego zrzucac
                          http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

                          Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
                          waga 3030 53cm

                          Skomentuj


                            #43
                            Czesc dziewczyny!
                            Ewylynka: mi tez wisi brzuch! Wczoraj poszlismy na miasto szukac majtek sciskajacych dla mnie i... i dupa! W majtkach czy bez brzuch wisi mi tak samo. Polozna mi wczoraj powiedziala, ze mam sobie dac czas, bo karmienie wyszczupla, ale nie w ciagu paru dni czy tygodni. Trzeba cierpliwie czekac.

                            Ale namieszali z tymi watkami! Mam nadzieje, ze nam tego watku nie zlikwiduja!
                            Szkoda, ze przepadly wszystkie inne nasze posty i zdjecia. Nie bedzie mozna poczytac i powspominac No i lista wrzesniowych mam przepadla!!!



                            Rosne...
                            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                            16.11.2009 5620 gr, -
                            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                            17.06.2010 9250 gr, -
                            06.09.2010 10600 gr, 77cm
                            14.12.2010 11600 gr, 81cm
                            05.05.2011 11900 gr, 83cm
                            20.09.2011 13200 gr, 90cm
                            14.01.2012 14300 gr, 93cm
                            19.07.2012 15500 gr, 98cm



                            Skomentuj


                              #44
                              Hehe no . Dobrze, że je przynajmniej wiadomo, że zdrowy .

                              Skomentuj


                                #45
                                Czesc Carin!
                                No fakycznie Kubus nabiera masy My wazylismy wczoraj Julie (na wadze kuchennej do 5 kg) i wychodzi, ze od wyjscia ze szpitala tzn. w ciagu 1 tygodnia utyla ok.250-300 gr.
                                Dzisiaj pojde do apteki wypozyczyc wage dla niemowlakow, wtedy bede ja mogla sama wazyc.
                                Uciekam na sniadanie. Pogoda dzisiaj do kitu u nas i nici ze spaceru, no chyba, ze pozniej sie ladnie zrobi.

                                Ma ktos wiesci od Karolainy?



                                Rosne...
                                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                                16.11.2009 5620 gr, -
                                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                                17.06.2010 9250 gr, -
                                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X